2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

aynen canım uyku tutmadı erkenden uyandım inşallah güzel sonuçlar aliriz

canım yazdıklarına katılıyorum. ama çalıştığım için sürekli izin almak zorundayım. malesef ki randevu 13:00 de dimi sen o saatten önce orada oluyorsun ama seni randevuya en az 1.5 saat sonra alıyorlar.yani bu sefer işe dönmeden eve gidiyorsun. zaten 2 günde bir kontrol var yumurta toplaması transferi .... hergün iğne saati var.
yani evet ben de iki tedavim de de sakladım iş yrindeki arkadaşlardan ama sürakli sorular sorular.ben de yalan atmak zorunda kalıyorum ben de bu yalan konusun da çok rahatsızım. bakalım artık bu sefer ki tedavimde neler yapıcam bu sefer söylemeyi düşünüyordum ama sen bu şekilde yazınca yine vazgeçtim. yumurta toplama işleninden ve transferden sonra doktır rapor vereyim dedi onları bile alamadım anlaşılacak diye...

canım ne yazacağımı bilemedim hem çok üzüldüm hem de çok sevindim bunlar ne kadar karışık duygular. canım seninki çok daha ağır ama ben de 8 haftalık hamile iken bebeğimi düşürdüm eğer bu talihsiz olay olmasaydı 15 gün sonra bebeşime kavuşacaktım.ama kısmet işte ne diyebiliriz ki.
allahım bu bebişlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım aynı belirtiler ve sıkıntılar ben de de var ve benim yumurta toplamam 20 ocakta olmuştu hala gaz sıkıntılarım ve şişliklerim var ve kasıklarımda ağrı benim de ilkinde bu şekilde birşey olmamaıştı.

UOTE="umuttttt, post: 45012042, member: 524442"]Birsey olmaz allahin iz iyle canim rahat ol.hep sen telkin ederdin bizi simdi tam tersi oldu bak uzme kenddinibu arada doktora deseydin senin başarı mi onemli benim merakim endisem mi diye
Sağol cnm, toparladim gibi, kizimla dua ettik, rahatladim.
Doktor hakli aslinda, doğru zamaninda gelip, ikisini birden görmek duymak var) Yine de dayanamam okadar sanirim, 12 gün sonra özele giderim ya.[/QUOTE]

Bugün test günü olan arkadaşlar, inşallah, güzel haberlerinizi bizimle paylaşırsiniz, bekliyoruz.

arkadaşlar günaydın nasılsınız benim kan sonucum 30 çıktı. 9. gün. ne demek oluyor bu bilen var mı
Sabahin 6sindan beri yatakta donup duruyorum bu sadece bugun degil 1 haftadir boyle.heyecan korku hepsi var icimde.cok ama cok merak ediyorum ne cikacak diye.hatta bugun pazar i mi beklesem diye bile dusundum yaaa

canım bencede rahimden baktırma ben de ikl tedavimde rahimden baktırdım sonra düşük oldu herkes rahimden sürekli bakıldığı için dedi ama bilemiyorum.

Sağol cnm, toparladim gibi, kizimla dua ettik, rahatladim.
Doktor hakli aslinda, doğru zamaninda gelip, ikisini birden görmek duymak var) Yine de dayanamam okadar sanirim, 12 gün sonra özele giderim ya.

Sabahin 6sindan beri yatakta donup duruyorum bu sadece bugun degil 1 haftadir boyle.heyecan korku hepsi var icimde.cok ama cok merak ediyorum ne cikacak diye.hatta bugun pazar i mi beklesem diye bile dusundum yaaa[/QUOTE]

tatlım hiç korkma senin idrar testlerin gayet güzel çıkmıştı. inşallah güzel bir sonuç alacaksın. Allahım tüm bekleyenlerin yüzünü güldürsün bugünün yüzü suyu hürmetine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…