2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Evet donduruldu bekletilme suresi 5 gün ozaman 5 günlük oluyor yanı. Benim biraz farklı oldu normalden o yüzden karıştırdım :) bu arada böyle sohbet etmek güzel oluyormuş çünkü herkesle paylaşılmıyor böyle şeyler çünkü insanlar anlamıyor. Çok görmüyorum insan başına gelmeyince gerçekten anlamıyor.
Kesinlikle öyle Can'ım benim. İyi ki varsınız iyi ki cadiprensesss cadiprensesss arkadaşımız böyle bir başlık altında hepimizin birarada olmasına vesile olmuş

10.gün değerim canım 6.7.. Yükselecegını zannetmıyrm. Bel ağrısı dısındada hiç bir belirtim yok ne regl olacak gibiyim ne hamile gibiyim anlamadım.arkadaslar sakın belirti aramayın kendınızde ilaçlar resmen bizimle dalga gecıyor:110:
Hemen umutsuzluğa kapılma bekle biraz daha 10 gün çok erken değil mi. Kendini mutlu hissedecek şeyler yap. İnşallah tutmuştur. Herkes hamile kalsın insallah. Amiin.

Hemen umutsuzluğa kapılma bekle biraz daha 10 gün çok erken değil mi. Kendini mutlu hissedecek şeyler yap. İnşallah tutmuştur. Herkes hamile kalsın insallah. Amiin.
Valla içimde bi yangın var sadece ama gececek biliyorum. Mevlam neyler neylerse güzel eyler diyorum. Bu satten sonra nerden devam edecegımı nereye tedavı olacagımı bilemıyrm. İlk denememdı ve en iyisine gıtmek istedım. Zaman kaymetmek istemedım. baska sehırde yapılmasını mantıklı oldugunu düşündüm.ve bı yola cıktım ama buyuk ihtimalle negatıf.

Valla içimde bi yangın var sadece ama gececek biliyorum. Mevlam neyler neylerse güzel eyler diyorum. Bu satten sonra nerden devam edecegımı nereye tedavı olacagımı bilemıyrm. İlk denememdı ve en iyisine gıtmek istedım. Zaman kaymetmek istemedım. baska sehırde yapılmasını mantıklı oldugunu düşündüm.ve bı yola cıktım ama buyuk ihtimalle negatıf.
Hangi hastaneydi senin. inan bende aynı senin gibiyim ilk demem olacak ve en iyisi olsun istedim inşallah hüsranla sonuçlanmaz.

X