2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Anladım canım hayırlısı olsun da o zamana kadar yumurtalar atılmış oldu nasıl görecek peki o damarlanmayı ki?

umuttttt csnim gece nasil uyuyorsunnnn ay ben fun gece onca gerginlige uyuyamadim donsemmi duzmu yatayim nne yspsam derkesabh olmus :))

@capkek canım sen adet oldun mu tekrar baktırdın mı beta sıfırlanmış mı diye bana sıfırlanması gerekiyor dediler ne zaman adet olurum acaba

canım 37 yaşındayım ve iki kere tüp bebek tedavisi oldum acıbadem de
ilki pozitifti 8 haftalıkken bebeğim gelişmediğinde düşükle sonuçlandı
ikinci tedavimde ise tutunan yumurta olmadığında transfer yapılamadan yarım kaldı
acıbadem hastanesi ççok fazla yoğun ve ne bileyim kafam karıştı acaba başka bir yerde deneyeyim mi diye düşünmeye başladım
şu anda adetliyim doktorum adettin bittikten sonra gel bi muayene edeyim ona göre 3. tüp bebek tedavisi için nasıl bir yol uygulayacağımıza karar vereceğiz dedi. benim ikinci tedavimde 2 adet polip görüldü hattta tedavinin ortasında doktor tedaviyi bırakalım önce ameliyat ol ondan sonra tekrar tedaviye başlarsın demişti ama biz eşimle devam kararı almıştık.belki önce ameliyat olucam .,.
onun için kafam karıştı...

Nasıl canım senin transfer olmuycakmiydı yeniden adet mi oldun

Seninde mi iptal olmuştu canım benim öyle çok fazla deil ama rengi çok koyu geliyo iğneler den sanırım
evet canım benim de tedavim iptal oldu yumurtalardan tutunan olmadığı için
benim de adetim çok koyu ve yoğun geliyor adetten sonra doktora gidip muayene olacağım. bakalım artık hayırlısı bir yandan da muayeneden sonra ameliyat derse acaba tüp merkezini değiştirsem mi yoksa ameliyat olsam mı karar veremedim

Alıntı bebiş akıntısı su gibi :)bende geçen sefer olmuştu şimdide var
Ay insalllahhh canim yaaaa. Camasirim surekli islak yaa adet oluyorum saniyorum
Ayyy butun gece uyuyamadim :)) nasil yatayim bilemedim hejp duz yatmaktan galiba sirtim cok agriyor kizlar uyurken nasil yatiuorsunuz
Canim ilk gece benimde oyle olmustu rahat ol cenin pozisyonu diyorlar ya saga yada sola donup bacaklarini cekip uyuyabilirsin ben her zaman oyle yatarim ama ilk gece sirt ustu bacaklarimi da cekip uyumustum duz tutunca canim aciyordu benim.

benimde akintim çok fazla henüz idrar da filan da pozitif görmedim hala ben.galiba adet olucam onun belirtileri sarı bi akintim var. Sizin de öyle mi acaba umut
Canimm bendede akinti cok rahat ol. Erken oldugu icindir. Adet agrisi bile var bende ulyani ikisi cok benziyor

sizinde sarı mi akintiniz

vajinada mı canım neden ki?bu arada takvimi neye göre yaptın canım senn şuan 3. hafta da olman lazım neden 1. hafta diyor
Evet canim vajona girisinde cok fazla degil ama bazen cok kasiniyor sanki hala jel akiyor gibi takvimide kararsiz kaldim dollenmeye gore uaptim ama yanlos oldu galiba :)

Ya kozlar benim kasintim var naicam mikromu kaptim acaba

Aynen bende duramıyorum kasintidan heralde her saniye islaniyo o yüzden böyle olduj

bende de dün akşam oldu donaxly diye bir ilaç var fitil şekilde kullanılan. hamilelikte de kullanılıyo içinde sadece iyi bakterileri varmış vajina florasını düzenleyen. bana bunu daha önce dr vermişti dün koydum kaşıntı geçti. sanırım sürekli ıslak olmasından kaynaklanıyor ben ayrıca sürekli peçete koyuyorum kuru kalması için

Evet canim vajona girisinde cok fazla degil ama bazen cok kasiniyor sanki hala jel akiyor gibi takvimide kararsiz kaldim dollenmeye gore uaptim ama yanlos oldu galiba :)
Can'ım bol su ile yıka. Kuru olmasına da dikkat et. Üç çamaşırını sürekli değiştir. Günlük ped felan kullanma. Onlarda tahriş ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…