2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kizlaf transferden sonra kalvadan bi igne vurdular ay mosmor oldu yuruyemiyorum bu kadar agri yaparmi sizede oldumi
Progestan iğnesi mi canım. Ben transferden 3 gün önce başladım. Benimde morardı. Bugün yine vuruldum morarmadı allahtan. Yağlı bir iğneymiş ağrı da yapıyor biraz

QE]
lv5NQE.jpg
[/url]
Buda bugun yaptigim iki test @sanslianne
alabilirsem alayım canım çünkü ben şimdi markete çıktım 10 dk hemen kasığım ağrrıdı birde köyde çalışıyorum yol epey kötü
Kızlar benim değer 31 e düştü Dr ilaçları bırak dedi çok kötüyüm hakkımızda hayırlısı buymus demek ki herşey nasip sizlerden allah razı olsun desteginiz için allah sizlere hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin benim de Kaderim buymus inş dondurulmuşlarla olur bu sefer kendimi toparladigim zaman basliycam tedaviye :mad::mad:

Hayirlisi olsun canim test gunu yaklasmaya basarken beni de bi karamsarlik aliyor. Allah nasip ettikten sonra kimse mani olamiyor nasip
Olmayinca da hersey bahanesi. Annem beni istememis ablamla yas farki az diye neler yapmis neler dusurmek icin dusmemisim en son aldirmaya gitmis dr tel acmis randevuya gelemiycem acil bir isim cikti diye. Var bunda bir hayir demisler ben olmusum. Allahin can ufledigine ne engel olabilir ki bizimki tedbir sadece. İnsallah en kisa zamanda kuzularimiza kavusuruz..
Inşallah kendiliğinden hamile.kalirsin en yakin zamanda benimde haziranda öyle oldu

QUOTE="hira85, post: 44972850, member: 655680"]Kizlar dun 11.gunum degerim 18 di bugun 12.gun 36 olmus deger dusuk ama gidisat normal gibi sizce nasil..[/QUOTE

Çoook sevindim bebek tutunmaya başlamış dinlen dua et

Nasıl canım senin transfer olmuycakmiydı yeniden adet mi oldun

Seninde mi iptal olmuştu canım benim öyle çok fazla deil ama rengi çok koyu geliyo iğneler den sanırım
Yok tatlım ocak ayı adetim 1 hafta erken geldi çok stresli dönemdeydim bir de tüp bebek sürecini kafama çok takıyorum ondan oldu herhalde bu arada rahim kalınlaştırıcı hap beni sürekli şişiriyor ya çok mutsuzum :KK43:

Yok tatlım ocak ayı adetim 1 hafta erken geldi çok stresli dönemdeydim bir de tüp bebek sürecini kafama çok takıyorum ondan oldu herhalde bu arada rahim kalınlaştırıcı hap beni sürekli şişiriyor ya çok mutsuzum :KK43:
Hmm anladım canım olabilir stresten ayrıca bende kilo aldım bu aralar benim tekrar ne zaman başlar acaba tedavi çok merak ediyorum

Ne zaman gideceksin radyolojiye son durum ne şimdi canım?
Bu geçen pazartesiye randevu almıştım canım ama ben pazar akşamı adet olunca ertelendi pazartesi hastaneye gittim doktorla görüştüm istersen bakarız ama enfeksiyon riski var dedi istersen sonra bakalım dedi tamam dedim haftaya pazartesi yine gidicem adetin 8. Günü oluyo

Canım merhaba bende Eurofertilde tedavi görüyorum Altunizade de çok rahat ol geçen cumartesi benimde opu oldu Dr.Özge Bey'in hastasıyım zaten anesteziden çıkınca ağrım var dersen hemen iğne ve serum uyguluyor hemşire ben opudan sonra midem bulandı sonra ilaç istedim bende yumurta çoktu o nedenle ağrım oldu ama sonra bişeyciğim kalmıyor 1 saat sonra bişey yok gibi kanaman olur dediler kanamamda hiç olmadı ayrıca çıktıktan sonra o gün özellekle hep dinlen yat uyu ben akşama kadar uyudum zaten evimiz oraya yakın bizim ertesi gün dışarıya kahvaltıya falan akşamda gezmeye çıktık ama dinlenmediğim için biraz ertesi gün sızım oldu şimdi hiçbirşeyim kalmadı opudan sonra 5 güne kadar transfer oluyor arayıp haber veriyorlar canım Allah yardımcın olsun inşallah hayırlı ve rahat geçer ayrıca 4-5 yumurta gördü doktor diyosun ya belki daha fazlada olabilir çünkü bende öyle oldu yumurtanın arkasında saklanan yumurtalarında olabilir, sonuçda çokda olsa onlardan belli adetde dölleyip balli sayıda uyguluyorlar önemli olan iyi yumurta olması canım İnşallah iyi geçer ve sağlıklı anne olursun sağlıklı hayırlı çocukların olur kaç tranfer yapıcaklar sana peki?
Günaydın canım bende özge beyin hastasiyim . Kaç transfer yapacaklarını söylemedi ler bana . Yumurta ile ilgili bilgi veriyorlar mi düzenli olarak en çok onu merak ediyorum. Senin kaç yumurta toplandı kaçı döllendi? Transfer ne zaman?

Ayyy butun gece uyuyamadim :)) nasil yatayim bilemedim hejp duz yatmaktan galiba sirtim cok agriyor kizlar uyurken nasil yatiuorsunuz

X