2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kötü şeyler derken cnm?))
Nasil desem ki?cinsel icerikli gibi beni asiri etkileyen ruyalar hemde bu gece 2 3 defa o hisle uyandim[/QUOTE]
Canım bende hamile kaldığımda öyleydim senin gibi rüyalar görüyordum herhalde bir hormon yükseliyor ondan öyle oluyor 2. Tedavim negatifti hiç öyle rüyalar görmedim şimdi 3. Tedavime başlıcam bakalım bunda nasıl olcak :)

Canım merhaba bende Eurofertilde tedavi görüyorum Altunizade de çok rahat ol geçen cumartesi benimde opu oldu Dr.Özge Bey'in hastasıyım zaten anesteziden çıkınca ağrım var dersen hemen iğne ve serum uyguluyor hemşire ben opudan sonra midem bulandı sonra ilaç istedim bende yumurta çoktu o nedenle ağrım oldu ama sonra bişeyciğim kalmıyor 1 saat sonra bişey yok gibi kanaman olur dediler kanamamda hiç olmadı ayrıca çıktıktan sonra o gün özellekle hep dinlen yat uyu ben akşama kadar uyudum zaten evimiz oraya yakın bizim ertesi gün dışarıya kahvaltıya falan akşamda gezmeye çıktık ama dinlenmediğim için biraz ertesi gün sızım oldu şimdi hiçbirşeyim kalmadı opudan sonra 5 güne kadar transfer oluyor arayıp haber veriyorlar canım Allah yardımcın olsun inşallah hayırlı ve rahat geçer ayrıca 4-5 yumurta gördü doktor diyosun ya belki daha fazlada olabilir çünkü bende öyle oldu yumurtanın arkasında saklanan yumurtalarında olabilir, sonuçda çokda olsa onlardan belli adetde dölleyip balli sayıda uyguluyorlar önemli olan iyi yumurta olması canım İnşallah iyi geçer ve sağlıklı anne olursun sağlıklı hayırlı çocukların olur kaç tranfer yapıcaklar sana peki?

cnm çok üzüldüm ama şükretki dondurulmuşların var.benim 1 tane bile gelişmiyor...

ilgi alaka nasıl ve ücretler ned,r.
hangi ilaçları kullandın
yaş kaçtı

32 yasindayim. Ben çok memnunum. Ben Bursa Eurofertil de yaptırıyorum. herkes güleryüzlü. Herşeyi rahatça soruyorum. Ben raporlu yaptırdığım icin 2500 tl ödedim. Raporsuz 5000 6000 civarı sanırım. Ilk tedavide gonal f, orgalutran, pregnyl kullandım. Transfer sonrası progestan hap ama vajinal yoldan kullaniyosun, bir de iğne verdiler ama adını hatirlayamiyorum şimdi bir de climara Fort diye bir bant var bacağına veya beline yapıştırıyorsun, onu verdiler. Bu tedavide de menopur, cetrotide ve yine pregnyl. Bu defa ek olarak transfer günü intralipid serum takacaklar. Kan sulandirici iğne verecekler. Ilk tedavide transfer günü başlattıkları progestani ve bantı yumurta toplandığı gün başlattilar. Bu defa allah ne verdiyse yüklenecegiz dediler, bakalım. Bu sefer tutunur inşallah.

Nerde yaptirdin cnm? O doktor sikayet edilmeyi hakediyor bence.
ikinci bebeğini dondurdunuz mu?
Sıkma canini, tutunur bebeğin, cnm.
Bi tane icin dondurmakla ugrasmaya degmezmis canim dondurmaya degexek embriyom yokmus[/QUOTE]
nasıl bir doktormuş nasıl bir hastane ya.ben 1 yumurta bulmak için kaç kere uğraşıyorum onlar olan embriyoyu dondurmuyorlar.bence şikayet edin kesinlikle.hatta ben olsam gider haddini bildirirdim o doktora da hastaneye de.moral bozmaya ne hakları var.bizim stresimiz bize yeter zaten...

Arkadaşlar tekrar Merhaba bir şey soracağım yarın tedaviye başlıyorum vajinal muayene yapmıyorlar demi adetli iken ?
Canim tam cevap yazacaktim herkes yazmis

Nasil desem ki?cinsel icerikli gibi beni asiri etkileyen ruyalar hemde bu gece 2 3 defa o hisle uyandim
Canım bende hamile kaldığımda öyleydim senin gibi rüyalar görüyordum herhalde bir hormon yükseliyor ondan öyle oluyor 2. Tedavim negatifti hiç öyle rüyalar görmedim şimdi 3. Tedavime başlıcam bakalım bunda nasıl olcak :)[/QUOTE]
Ayyy canim insallahhh ya ama cok fenaydi anlatamam gece

Kizlar dun 11.gunum degerim 18 di bugun 12.gun 36 olmus deger dusuk ama gidisat normal gibi sizce nasil..
Canimmmm cok iyi bence 1 gunde ikiye katlamis bence yarin tekrar baktir coook sevndimmmm ya topikte negatif yazmaya elim gitmemisti

Çok üzüldüm hiç bir şey teselli değil Allah yar ve yardımcımız olsun demekten başka
sağol canım Allah büyük elbet bizimde yüzümüz güler
amin canım tabi allah dedikten sonra herşey olur bizim elimizden bir şey gelmez inşallah bundan sonra güzel günler görürüz.
sağol canım hayırlısı artık kendimi toparlayım tedaviye devam Allahtan dondurulmuşlar var ondan rahatım biraz ama psikolojimde rahat olursa takmazsam inş başlarım iki aya kadar sende inş güzel haberler alırsın ikizlerine kavuşursun
cnm çok üzüldüm ama şükretki dondurulmuşların var.benim 1 tane bile gelişmiyor...
Allahtan var şükrediyorum zaten canım sende üzülme bitkisel kürler falan yap inş seninde gelişir

Kizlar dun 11.gunum degerim 18 di bugun 12.gun 36 olmus deger dusuk ama gidisat normal gibi sizce nasil..
Bence bi daha kan testi yaptırip emin ol canım. Bu şekilde yavas yavaş artıp sağlıklı gebelikleri olanlar var ama olmayanlar da var. Hani heveslenip hayalkirikligi yaşama diye söylüyorum. Doktorun hamilesin desin, keseyi gör, sonra rahatlarsın.

Kızlar çok teşekkür ederim hepiniz cevaplamışsınız çok tatlısınız Allah gönlünüze göre versin..ayy hiç aklıma gelmezdi adetken vajinal muayene iyi oldu sorduğum yoksa orda şok olurdum yarın ne yapalım buna da alışırız

Alışırsin canim. Valla nelere alısmiyor ki insanoğlu. UtanıyorDuk başlarda ama artık çocuk olsun diye koşa koşa gidiyoruz valla:)

Canım ben de normalden 1 hafta önce regl oldum bu ay ki hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Stres sinir çok etkili galiba..
Nasıl canım senin transfer olmuycakmiydı yeniden adet mi oldun

canım benim de normalden 10 gün önce geldi ve çok faala geliyor ve ağrım var
Seninde mi iptal olmuştu canım benim öyle çok fazla deil ama rengi çok koyu geliyo iğneler den sanırım

Kizlaf transferden sonra kalvadan bi igne vurdular ay mosmor oldu yuruyemiyorum bu kadar agri yaparmi sizede oldumi

Kizlar bugun transferin 7.gunu ve inanilmaz adet agrisi cekiyorum 2 3ten beri normal midir?birde cok fazla akinti var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…