2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Sorma canim zaten cok hassas bo insanim okadar etkilendimki allah biliyor cok zor sartlarda yaptik iyi hastane iyi doktor diye gittik ama basima neler geldi kimsede bilmiyor soylemedik tek basima yasiyorum uzuntumu ama insallah bebegim tutunurda bana bu yaptigiypa kalir o doktoe
Yanlış hatırlamıyorum dimi aynı doktora gidiyoruz

Arkadaslar aranızda balen for woman bitkisel karışım kapsülü kullanan var mi.
Veya bu hapla ilgili duyum aman var mi

Kızlar benim değer 31 e düştü Dr ilaçları bırak dedi çok kötüyüm hakkımızda hayırlısı buymus demek ki herşey nasip sizlerden allah razı olsun desteginiz için allah sizlere hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin benim de Kaderim buymus inş dondurulmuşlarla olur bu sefer kendimi toparladigim zaman basliycam tedaviye :mad::mad:

Size tavsiyem stresten uzak durun ne olursa olsun hiç bir şeyi takmayin ben yapamadım

doktorum antalya da canım epey uzak eşimde okula gidecek pazartesi ondan alamayız da perşembe ilaçlarım bitiyor onları yazdırmaya sağlık ocağına gidecek ona soracak veririm derse ondan alalım.
Artık vermiyorlar Can'ım ya. Çok sıkıntılı. Özele gittim öyle aldım ben geçen sefer. Doktorum yurt dışındaydı.

Kızlar benim değer 31 e düştü Dr ilaçları bırak dedi çok kötüyüm hakkımızda hayırlısı buymus demek ki herşey nasip sizlerden allah razı olsun desteginiz için allah sizlere hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin benim de Kaderim buymus inş dondurulmuşlarla olur bu sefer kendimi toparladigim zaman basliycam tedaviye :mad::mad:

Canım üzülme demek isterdim ama çok saçma bir söz biliyorum.en kısa zamanda kendini toplarsin inşallah.ben de aynı şeyleri yaşadım hatta burada ki çoğu arkadaşımız da yasadi.
Pes etmek yok o bebekler buraya gelecek.tedaviye devam

doktorum antalya da canım epey uzak eşimde okula gidecek pazartesi ondan alamayız da perşembe ilaçlarım bitiyor onları yazdırmaya sağlık ocağına gidecek ona soracak veririm derse ondan alalım.

Valla bende ögretmenim bugune kadar hicbir tedabimde yazdirabilecegim bir ilacim olmadi ep parayla aldim,canim sen ne kullaniyosun...

Canım üzülme demek isterdim ama çok saçma bir söz biliyorum.en kısa zamanda kendini toplarsin inşallah.ben de aynı şeyleri yaşadım hatta burada ki çoğu arkadaşımız da yasadi.
Pes etmek yok o bebekler buraya gelecek.tedaviye devam
Sağol canım allahım herkesi evlat sahibi etsin... evet canım pes etmek yok

Hayirlisi olsun canim test gunu yaklasmaya basarken beni de bi karamsarlik aliyor. Allah nasip ettikten sonra kimse mani olamiyor nasip
Olmayinca da hersey bahanesi. Annem beni istememis ablamla yas farki az diye neler yapmis neler dusurmek icin dusmemisim en son aldirmaya gitmis dr tel acmis randevuya gelemiycem acil bir isim cikti diye. Var bunda bir hayir demisler ben olmusum. Allahin can ufledigine ne engel olabilir ki bizimki tedbir sadece. İnsallah en kisa zamanda kuzularimiza kavusuruz..

canımmmm gerçekten üzüldüm ya hakkında hayırlısı olur inşallahhh.... toparlan ve 1 2 ay içinde dondurulmuş tedavi yap canım sonuçta onda şans daha yüksek ama öne moral canm diyorsun ya rahat omak diye önce rahatlat kendini sonra da tekrar dene olacak de inan

Hayirlisi olsun canim test gunu yaklasmaya basarken beni de bi karamsarlik aliyor. Allah nasip ettikten sonra kimse mani olamiyor nasip
Olmayinca da hersey bahanesi. Annem beni istememis ablamla yas farki az diye neler yapmis neler dusurmek icin dusmemisim en son aldirmaya gitmis dr tel acmis randevuya gelemiycem acil bir isim cikti diye. Var bunda bir hayir demisler ben olmusum. Allahin can ufledigine ne engel olabilir ki bizimki tedbir sadece. İnsallah en kisa zamanda kuzularimiza kavusuruz..
yaşadıklaımızı benziyor canım bende istenmeyen çocukmuşum. bana 9 aylık hamileyken annem tuvalet kuyusu kazarken içine düşmüş 2 3 metre gayet te sağlıklı doğmuşum normal vakitte. biz şimdi su almıyoruz elimize rabbm nasp ediince her tülü oluyor işte.

hayırlısı olsun doktorunuz kim
tedaviden memnun musunuz ücretler nasıl kullandığınız ilaçlar neler
Doktorumuzdan çok memnun kaldık Opr.Dr.Özge Karaosmanoğlu Eurofertil İstanbul da tedavi görüyorum. Evimize çok yakın olduğu için burayı tercih ettik. Ücreti ilaç masrafı hariç 5600 tl ama kdv dahil 6000 tl oluyor. Peşin ödeme yapılırsa 5600 tl diye biliyorum. senelik embriyo dondurma ücreti de 650 tl.
İlaç olarak Menopur iğne kullandım son günler çatlatmayı engelleyici iğne ve son Opu dan önce çatlatma iğnesi tabi bu ilaç seviyesi kişiden kişiye değişiyormuş sık sık muayeneye ettiler. Opudan sonra da başka ilaçlar verdi bana cilde yapışan bant ve progestan hap verdi. Transferden sonra bakalım ilaçlar vericekmi bilmiyorum şimdilik herşey yolunda gidiyor, Allah yardımcımız olsun.

X