2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

canım bencede biraz sakinleş ve şikayet et kesinlikle bu iş moralin çok önemli olduğu bir iş. ne demek sağlıklı değilsin falan ayyyy eşin iyi sabretmiş bnm eşim sabredemezdi. çarpardı bir tane o anki stresle. kesinlikle şikayet edin başkalarınada aynı şeyi yapmasınlar.sen rahat ol canım şimdi unut herşeyi...

kizlarr bugün opu oldu 16 tane yumurta toplanmış insallah kaliteli bir şekilde hepsi döllenir. çok agrim var agri kesici aldim ve dinleniyorum simdi
yarına hiçbişy kalmaz canm merak etme. dinlen iyice. inş yarında güzel haberler alırsın

Ben devlet Hastanesinde yaptirdim ya, doktorum öyle ilgili ki, sanki ben onun cebine 30 bin lira koydum. Ki özelden daha yoğun, daha kalabalık orası.
ben de özel hastanede yaptırdım ama mükemmel bri doktor herşeyi açıklayan eden bilmiyorum böyle bir tedavide böyle bir doktor çok saçma

ay ben şokk! onun ne haddine sana bunları yaşatmış bugün. tövbe yarabbim bişeye sinirlenip acısını senden mi çıkarmış. sen tek olduğunda daha iyi olacaksan daha sağlıklı olacaksan gerisini düşünme. bugünle ilgili sadece bebeğinin rahmine düştüğünü hayal et. siz birbirinize sıkı sıkı sarılın. çok geçmiş olsun cnm.

Dualarımız seninle Can'ım

Cnmmm sagol :)

1lt su ictim zaten cnm ve hersey yolunda gitti simdi eve geldik uzandim dinleniyorum :)

Rabbim isteyen herkese nasip etsin 10 gun sonra tahlil zaman gecer mi ki

Cnmmm sagol :)

1lt su ictim zaten cnm ve hersey yolunda gitti simdi eve geldik uzandim dinleniyorum :)

Rabbim isteyen herkese nasip etsin 10 gun sonra tahlil zaman gecer mi ki
banada şubat 13 kan tahlili yapmamı istediler. 3.gün embriyosu benim hayırlısı olsun cnm :)

Canimmm cok uzuldum ama bebegin sana tutunacak inan buna

Ahlaksiz doktor sen kafana takma cnm icin rahat olsun

Hangi hasta. Yaptirdin sen

Nerde yaptirdin cnm? O doktor sikayet edilmeyi hakediyor bence.
ikinci bebeğini dondurdunuz mu?
Sıkma canini, tutunur bebeğin, cnm.
Bi tane icin dondurmakla ugrasmaya degmezmis canim dondurmaya degexek embriyom yokmus[/QUOTE]
ay inanmıyorum ya benim bitane embriyom o da çekirdeksiz olmasına rağmen ücretsiz dondurmayı teklif ettiler yazık olmasın o kadar emek verdik diye biraz daha anlatırsan ortadan ikiye çatlayacağım. hakikaten nerede bu dr?

canım yine siz daha iyisini bilirsiniz ama imkanınız varsa bence rapor alın işiniz yorucu ise
ben de bir daha kine pozitif sonuç alabilirsem ben de izin ve rapor almayı düşünüyorum.geçen almadığıma pişman oldum.
iş yerinde çok fazla stres yaşıyorum.

alabilirsem alayım canım çünkü ben şimdi markete çıktım 10 dk hemen kasığım ağrrıdı birde köyde çalışıyorum yol epey kötü

Doktoruna söyle mutlaka verir Can'ım riske atma bebişimizi
doktorum antalya da canım epey uzak eşimde okula gidecek pazartesi ondan alamayız da perşembe ilaçlarım bitiyor onları yazdırmaya sağlık ocağına gidecek ona soracak veririm derse ondan alalım.

Nasıl bir doktor bu ya...
Sinir oldum. Yanı esin delirmekte haklı canım. Hasta psikolojisinde hiç anlamıyorlar. Sen ne acılar ve zorluklar yasiyorsun bunun farkında değil mi bu s...k doktor. Sinirden elim Ayağım titriyor ne yapacagimi karıştırdım...
Boşver sen canım sen moralini yüksek tut.

Sorma canim zaten cok hassas bo insanim okadar etkilendimki allah biliyor cok zor sartlarda yaptik iyi hastane iyi doktor diye gittik ama basima neler geldi kimsede bilmiyor soylemedik tek basima yasiyorum uzuntumu ama insallah bebegim tutunurda bana bu yaptigiypa kalir o doktoe

Canım sen nerede yaptirmistin tedavini kusura bakma karistirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…