2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cnm 304 çıktı, doktor çarşamba tekrar ver, ikiye katlanmali dedi. Dr bilmiyorki ben onceki gun ozelde verdim) bugün de verdim, onceki gun ile kıyaslamak için. Inşallah gerektiği gibi yükselir.
Canım bu 304 bugünün mü yoksa dünün değeri mi? bugün de verdim önceki günle kıyaslamak için demişsin ya o yüzden anlayamadım

Kizlar transferim yapildi geldim evdeyim kabus gibi gecti transfere doktor yizunden aglaya aglaya girdim ve iki saglikli embriyom varken bi tane transferim oldu doktor once geldi iki saglikli var ne yapalim dedi bende aciklama yaptim aslinda tek istiyoruz ama cok sorunlu bo rahmim oldugu icin garanti olsun diye iki koyalim ne dersiniz dedim ben bisey demem ben tek koymala yukumluyum senin kararin dedi esim tekrar aciklama yapinca beni strese sokuyosunuz geriyosunuz dedi sustuk ben tek koyarim dedi peki dedim donup bana cok yanlos karar verdin dedi cekti gitti ve ben.o sokla hingur hungur agladim ve yransferde cok canim yandi ellerimi yolmusum acidan cok kotu gevti cok uzgunum binbir zorlikla yaptirmistik ve hoc umudum kalmadi

Can'ım benim yaşadıkların çok zor gözyaşların bebeğin için olsun mutluluktan aksın. Lütfen kendini topla ve bebeğine konsantre ol. Dua et bol bol konuş onunla. Hissettir onu ne çok istediğini. Rabbim verdikten tek çift farketmez. Dua et tevekkül et. Eşin de sana destek olsun birlikte karnına dokunun dediğim gibi onu ne çok İstediğinizi hissettirin

Bozma tatlım moraliniii iyi düşün güzel olsun sonucun bak bebeği de strese sokma olacağı varsa da olmaz unut artık o anı ve bebeğinin tutunmasına yardımcı ol.. Annelik çok zor derler bak her aşaması zor hele bizim için daha zor ama... Sen de anne şefkatiyle yaklaş bebeğine ve ona yardımcı ol..

Sagol canim cok tesekkur ederim destegin icin insallah bebegim simsiki tutunur o doktoru bi daha gormek bile istemiyorum

Geldigimden beri okuyup ifluyorum bebegime insallah tutunur canim tek umudum o benim

S sanslianne umuttttt özel hastanede tahlil ücreti ne kadar?
Canim ben daha once baska bir ilde yaptirmistim orada 20 tl ydi ama dogum hastaneleeinin acili ucretsiz yapiyor benim evim dogum hastanesi karsisindaydi oraya gidip gidip yaptiriyordum. Ama simdi alanya dayim bildigim kadariyla burada 50 tl falanmis
Canim doktorun tavrini hic anlayamadim ya senin morale ihtiyacin olan bir zamanda sana nasil boyle davranir?seni yonlendirmesi guzel konusmasi aciklamasi gerekirdi birlikte en mantiklisina karar vermeliydiniz.ama olan olmus sen hic kaffana takma. Uzme kendini. O sana sımsıkı tutunur ve annesinin tum moralini dueltir. Dua et.sakin ol

Geldigimden beri okuyup ifluyorum bebegime insallah tutunur canim tek umudum o benim
Canim o sana tutunur merak etme kiyamaz annesine. Elini karnina koy salavat cek ayetel kursi oku rabbi hebli mines salihin de sürekli allahim bana hayirli evlat nasip et demek...

Ve bana dediki canim ne soruyorsun benmo seni ikna etcem sen ikna edceksin beni dedi inanamadim boyle adi bilenen bi hastanede bu muameleinsallah bebegim tutunur hemsire bile geli iyimisin noldu oyle ne dedi size dedi esim delirdi zaten siz odemeyi yspana kafarmi guler yuz gosteriyorsunuz dedi ve doktor bana diyoki senin yasin genc ama saglikli degilsinki diyo senin zaten cok dusuk ihtimal diyo bem transfefe giricem ve doktor bana bunlari soyledi inanamadimgercekten

[QUOTE="babyinlove, post: 44966797, member: 653zlar transferim yapildi geldim evdeyim kabus gibi gecti transfere doktor yizunden aglaya aglaya girdim ve iki saglikli embriyom varken bi tane transferim oldu doktor once geldi iki saglikli var ne yapalim dedi bende aciklama yaptim aslinda tek istiyoruz ama cok sorunlu bo rahmim oldugu icin garanti olsun diye iki koyalim ne dersiniz dedim ben bisey demem ben tek koymala yukumluyum senin kararin dedi esim tekrar aciklama yapinca beni strese sokuyosunuz geriyosunuz dedi sustuk ben tek koyarim dedi peki dedim donup bana cok yanlos karar verdin dedi cekti gitti ve ben.o sokla hingur hungur agladim ve yransferde cok canim yandi ellerimi yolmusum acidan cok kotu gevti cok uzgunum binbir zorlikla yaptirmistik ve hoc umudum kalmadi[/QUOTE]
Nerde yaptirdin cnm? O doktor sikayet edilmeyi hakediyor bence.
ikinci bebeğini dondurdunuz mu?
Sıkma canini, tutunur bebeğin, cnm.

Bu yazdıklarını okuduğuma inanamıyorum çok geçmiş olsun canım nasıl bir insanmış bu böyle. şimdi bunları düşünme denildiği gibi inşallah tutacak ve göz yaşların yerini bulacak. hepimizin Allah yardımcısı olsun hele bi günün dolsun hayırlı haber al, ondan sonra ben olsam şikayet ederim bu hadsizi.

Nerde yaptirdin cnm? O doktor sikayet edilmeyi hakediyor bence.
ikinci bebeğini dondurdunuz mu?
Sıkma canini, tutunur bebeğin, cnm.[/QUOTE]
Bi tane icin dondurmakla ugrasmaya degmezmis canim dondurmaya degexek embriyom yokmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…