2016 Ocak Ayında Tüp Bebek Yaptıracaklar

Can'ım ne olursunuz böyle karşılıklı birbirinizi üzmeyin ben daha çok üzülüyorum böyle olunca. arkadaşımıza hak verenler olacaktır elbet saygım sonsuz bende kendimce kendimi haklı görmeye devam edicem üzüntüsünü anlayabiliyorum ve bu hormon ilaçları bizlerin duygu dünyası allak bullak ediyor onun etkisiyle belki bazı şeyler dillendiriliyor onun farkındayım ama devamı olmasın diye tepkim daha dikkatli olalım diye konuşurken ya acaba kırarmıyım diye düşünerek yazalım diye

="mmevsimm, post: 44844390, member: 190235"]Can'ım ne olursunuz böyle karşılıklı birbirinizi üzmeyin ben daha çok üzülüyorum böyle olunca. arkadaşımıza hak verenler olacaktır elbet saygım sonsuz bende kendimce kendimi haklı görmeye devam edicem üzüntüsünü anlayabiliyorum ve bu hormon ilaçları bizlerin duygu dünyası allak bullak ediyor onun etkisiyle belki bazı şeyler dillendiriliyor onun farkındayım ama devamı olmasın diye tepkim daha dikkatli olalım diye konuşurken ya acaba kırarmıyım diye düşünerek yazalım diye[/QUOTE]
Diyeceklerim bu kadardi zaten, bitti) Kal lütfen.
Biz burda acilarimizi, tecrübemizi, heyecanimizi paylaşmak için toplandık sonuçta.
Normalde gıcık biri değilim, ama haksızlığa gelemiyorum, kinamamak elimde değil.

umuttttt bende senin gibi düşünüyorum, arkadaşın bu kadar üzerine gitmek doğru değil, oda onun düşüncesi. öyle cvplar okudum ki bunlar beni daha çok rahatsız etti.
Kimsenin bu da benim düşüncem diye buraya başkalarını üzecek, kendine hak başkalarına haksızlık olarak nitelendirecek çocuk umutlarını kıracak cümleler yazması asıl doğru olmayan bence. Zaten benim gibi düşünen insanlar var diye yazmış bana ki ben onu kırmadan düzeltmeye çalıştım ama aynı agresiflikle yanıt verdi bir adım geri atmadı, gözden bile geçirmedi ifadelerini. Onun gibi düşünen ve ona hak veren insanlarla yeni bir grup kurabilir bence, gereksiz yere buranın gündemini bozdu. Hepimizin haddini bilmesi ve durması gereken sınırı görmesi gerekir. yoksa bu da benim düşüncem diye olmadık bir şey derim sonra da saygı gösterilmesini üzerime çok gelinmemesini beklerim. Belki bu tepkiler ona bir ders olur da içindekinı bu kadar dışa vurmaz

Niye canım senin cebinden paranı mi alıyoruz yoksa Yaradan sana verecekken bizlere mi veriyor.Bence otur dua et Allah büyük isteyen her kese versin diye dua et.İnşallah rabbim sana da sağlıklı sihatli bir evlat versin 2. hatta 3. için bile ugrasacaksin.Ben başta tekrar bu duyguyu yaşamak için 2. de oğlumun kardeşim olsun kardes istiyorum demeleri için tekrar denedim.İnşallah Allahım nasip eder de 2. defa annelik duygusunu tadarım. Hiç yoldan birini çevirip 3 çocuk yapmaya utanmiyormusun diyemiyecegin gibi burda bizim gibi (en az sizin kadar)emek harcayan bizlere bunu söylemeye hakkınız yok.Amaç deneyim ve iyi niyet paylaşmaksa onu yapalım. Dilerim Rabbim dileyen isteyen herkese En kisa zamanda bu duyguyu yaşatsın.

Kızlar bu konuları kapatalım artık bence tadımız daha fazla kaçmasın. Bugün umuttttt un transferi var sanırım. En iyisi ona dua edip şans dilemek:) Güzel haberlerini bekliyoruz canım inşallah çabuk geçer. Beni de bi arasalar da hala yola devam edenler var mı bi öğrensem:) rüyamda regl olmuşum tüh ya tutmadı diyorum uyanınca bir oh çektim ki sormayın:)

Benim bugün transfer sonrasi 3-u gun, artik evden çıkmaya karar verdim, kızım yanımda esir oldu, bir de raporu çıkartıp eczaneye götüreceğim.
Umuttttt, transferin güzel geçsin, bebisin tutunsun diliyorum:)
Shebly, inşallah hepsinin devam ettiğini öğrenirsin bugün, cnm.

cok gecmıs olsun canım ben tedavıye baslamadım ama bende boyle olmaktan korkuyorum

selam canım benim de ikinci tüp bebek tedavim de 4 adet yumurta toplandı (8 adet iyi ve 4-5 adette geriden gelen varken) 1 anormal 2 geriden geliyordu diğeri de döllenmediği için ikinci tedavim de olumsuz oldu. ilk tedavimde 8 yumurta toplanmıştı ve 2 adet transfer yapılmıstı ve hamile kaldım ancak bebek gelişmediği için 8 haftalık hamile iken kaybettim bebeğimi...
allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın..

amin canım. senin yumurta sayın iyiymiş. benim rezerv azlığı var. rezervim yok denecek kadar az. ilk tedavimde iki yumurtam çok güzel gelişti fakat içi boş çıktı. 2. tedavimde 2 yumurtam oluştu. fakat büyümedi. dr tedavimi uzattı. ama halen bir tık yok. bu tedavim iptal olacak gibi görünüyor. ilk defa böyle birşeyi yaşıyorum. elbet bunda da bi hayır vardır diyorum.

canım yaş kaçtı. burada yazılanları yaptın mı yumurta rezervi için ısırgan otu tohumu , arı balı poli, çörek otu...

canım yaş kaçtı. burada yazılanları yaptın mı yumurta rezervi için ısırgan otu tohumu , arı balı poli, çörek otu...
yaşım 37. bizim ailede erken menapoz var. bende de erken yumurta yetmezliği var. yumurtalarım küçük. arı sütü bal karışımı yiyiyorum. ısırgan tohumunu duydum. ama denemedim. tedavim esnasında uygulayamıyorum. hormon ilaçlarıyla etkileşimi nasıl olur bilmiyorum. ters terse diye başlayamadım. bu hafta tedavim nasılsa sonlanacak. o zaman başlayayım diyorum. ısırgan tohumu yoğurdun içine ne kadar katılıyor? bir duyumun var mı canım.

cnm bizim sorunumuz sperm. 1. denememiz. sayı düşük morfoloji 0. bu yüzden bu yola çıktık. kasım ayında yumurtalarım toplandı. 4 adet donduruldu beni bekliyorlar. çok sayıda yumurtam toplandığı için doktor rahim dinlensin diye erteledi transferimi. allah nasip ederse önümüzdeki hafta transferim olacak. biz devlet raporu çıkardık. ilaçlarım normalde 1500 tuttu ben 700 ödedim. rahim filmi tabi ki şart bende çekildim. hiç ağrı sızı birşey hissetmedim. anestezi de almadım. (sanırım makinenin önemi var. son sistem C kollu makine de ağrı hissetmiyorsun). gonal-f menegon cetrotide bu 3 iğneyi kullandım. bu şekilde cnm

canım ben de 1978 liyim. ben de kısmetse adetden sonra gel dedi doktor muayene edecek ve üçüncü tedavi için nasıl yol izleyeceğimize karar verilecek.
Isırgan tohumu yoğurdun içine ne kadar atıldığı hakkında bir bilgim yok.
ben de bu denilen hiç bir şeye başlamadım ama ben de en kısa zaman da başlamayı düşünüyorum.

canım Rabbim sabrını versin inş, 1 kere oldu ise yine olur, benimde çikolata kistim var, Rabbim tez zamanda mutlu hayırlı haberler almayı nasip etsin...
Cok sagol canim Allah razi olsun..insallah en kisa zamanda hepimiz hamile kaliriz

canım Rabbim sabrını versin inş, 1 kere oldu ise yine olur, benimde çikolata kistim var, Rabbim tez zamanda mutlu hayırlı haberler almayı nasip etsin...
Canim sen nerde yaptiriyorsun tup bebegi? Ilk tedavin mi yoksa baska cocugun var mi? Doktorlar bana hep derdi ki kafam kadar cikolata kistiyle hamile kalip geliyorlar derdi..bizde dogal icin sans yokmus sanirim..ama tupte basarma sansimiz yuksek

cnm benim de rezerv düşük.defalarca tedavim iptal oldu.bu ay yeniden başladık bakalım ne olacak?ısırgan tohumu yoğurda 1 tatlı kaşığı karıştırılıyor.incir kürünü de tavsiye ederim.iyi geliyor...

cok gecmıs olsun canım ben tedavıye baslamadım ama bende boyle olmaktan korkuyorum
Canim cok gecmis olsun..doktorun ohss ye karsi onlem almamismiydi peki? Benimde 30 yumurtam buyudu ve toplandi her halukarda ohss olcaktim e2 degerim 3000leri gecmisti coktan..doktor bana bazi ilaclar verdi vucuttan su atici,idrar sökturucu falan..cok bol su ic dedi ve protein agirlikli beslen dedi..cok sukur atlattim oylelikle.sende cok su ic, et, yumurta, baklagil ye canim..

inşallah hepinizin emekleri boşa gitmez ve herkez iyi niyetli olur dışardan gözlemleyen biri olarak birinci bebek nasıl isteniyorsa zamanı geldiğinde ikinci belkide üçüncü bebekte istenecektir hepinizin ikinci üçüncü ne kadar istiyorsanız bebişlerinizzin olması dileğiyle dualarım hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…