2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim ben ilkinde kullanmistim bunlari.bana prednolu sonucu alana kadar icirmislerdi ama.guzel haberler bekliyorum senden
Balim benim insallahhh. Yarindan itibaren basliyor mujdeli haberler sayfa epey renklencek. Bissuru bayram sekerlerimiz olcak nasipse. Benimde yumoşlarımdan bilgi gelcek yarın 10da heycanla onu bekliyorum

Balim benim insallahhh. Yarindan itibaren basliyor mujdeli haberler sayfa epey renklencek. Bissuru bayram sekerlerimiz olcak nasipse. Benimde yumoşlarımdan bilgi gelcek yarın 10da heycanla onu bekliyorum
Insallah canim.bu bayram bize ugurlu gelir umarim.obur bayramada kucagimizda gireriz insallah minigimizle.bende yarim saat sonra catlatma ignemi vurucam.cuma sabahada opu.insallah senden yarin guzel haberler gelir.canim bu arada folik asit icmiyorum demissin ya recetende yazan folio galiba folik asit.folbiol veriyolar ya yanlis yazmis olabilirler.

2014lerde 3.gün ise 5.güne götürüp dondurursun yapacsk bir şey yok sıkma canını

Su toplum baskisi yok mu ah ah.. birak kv yi canim onu eşine devret bence

Sevg
sevgili Zumba , testimin sınycu tahmin ettiğim gibi negatif, anlattıklarını okuyunca aklıma kendim geldim bende tek başıma gittim transfere:) olsun yinede buna şükür üzülsemde yapacak birşey yok takdir-i ilah, Allah tez zamanda evlatlarımıza kavuştursun bizi. 1 ay sonra kontrolüm var herhalde kasımda yıne denerim:) inş sizlerin iyi haberleri bizlere umut olur sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…