2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

12 tanesi dollendi canim eksile eksile 4 tane kaldi 2taneside dondurulcak seviyeye gelmemis normalde 6tydi yani

Seninle ayniyiz.. ya ben de 5. Gune kadar zorlamayin mi desem en azindan 3. Gun bi kismini dondursunlar gerisini zorlasinlar ayy zaten dondurulmus transfer olucam ne yapsam anlamadim bi akil verin bana kizlar

Insallah canim.bu bayram bize ugurlu gelir umarim.obur bayramada kucagimizda gireriz insallah minigimizle.bende yarim saat sonra catlatma ignemi vurucam.cuma sabahada opu.insallah senden yarin guzel haberler gelir.canim bu arada folik asit icmiyorum demissin ya recetende yazan folio galiba folik asit.folbiol veriyolar ya yanlis yazmis olabilirler.
Hadi ya. Daha bakmadim. Birazdan icicem isten yeni cikiyorum

Sakın yapma onu. Yahu kuzum simdi tadini cikar her aşamanin. Negatif olursa o gun uzulup aglicaz zaten. Simdi en guzel zamanlarini kendine zehir etme
sağol canım Aslında hepimiz burada içimizden %90 umutluyuz tedavilerimizde ama o %10 ortaya çıkınca umudun fazlalığı kadar yıkıntıda maalesef fazla oluyor.Arada dan diye vuruyor yüzüme işte ya olmazsa bu tedavi ya daha büyük sorunlar çıkarsa....Kusura bakmayın bazen tutuyor işte böyle. Haklısın üzülmek yok ,tadını çıkaralım dimi şuan hamileyiz adet olana kadar :KK76:

Hmmm belirti olabilir belki ozaman bilemiyorum ben cok ictim transferden beri cok gidiyorum oyuzden.az kaldi neyseki cuma ogrenecegiz:) 9-10gibi gidicem ben oglene ogrenirim heralde
Bende 9 da falan vercem canim 2 saat sonra çıkıyor zaten ..Allahim yarabbim lutfen su 0.bilmem kaç ı görmek istemiyorum sen bana gönlümdeki muradı ver yarabbım ... hayırlı günde bize hayirli haberler nasib et yarabbim amin:dua:

Sevg
sevgili Zumba , testimin sınycu tahmin ettiğim gibi negatif, anlattıklarını okuyunca aklıma kendim geldim bende tek başıma gittim transfere:) olsun yinede buna şükür üzülsemde yapacak birşey yok takdir-i ilah, Allah tez zamanda evlatlarımıza kavuştursun bizi. 1 ay sonra kontrolüm var herhalde kasımda yıne denerim:) inş sizlerin iyi haberleri bizlere umut olur sevgiler
Çok sağol canim , zamani gelmemiş demekki ..Biz elimizden geleni yapalim da takdir Allahin.

Seninle ayniyiz.. ya ben de 5. Gune kadar zorlamayin mi desem en azindan 3. Gun bi kismini dondursunlar gerisini zorlasinlar ayy zaten dondurulmus transfer olucam ne yapsam anlamadim bi akil verin bana kizlar
Canim bence bu tür şeyleri doktora birak onlar deneyimli bu konuda ..doktoruna guven!!

Kızlar bu crinone jel nasil kullaniliyo. Hicbisey anlamadim
Canim ucundaki kucuk tarafi cevirip kiriyosun sonra vajinaya sokuyosun ve hava dolu olan tarafi sikarak icindeki jeli bosaltiyosun.sonra 5dk falan yuru iyice emilsin jel.ben oyle yapiyorum.bazen con az bisey geri gelebiliyo endiselenme herkeste oluyo

Canim ucundaki kucuk tarafi cevirip kiriyosun sonra vajinaya sokuyosun ve hava dolu olan tarafi sikarak icindeki jeli bosaltiyosun.sonra 5dk falan yuru iyice emilsin jel.ben oyle yapiyorum.bazen con az bisey geri gelebiliyo endiselenme herkeste oluyo
Gunaydin kuzum. Yaptim bakalim insallah dogrudur. Cok onemli bj ilacmis cunku

Size bir sorum daha olacak canlar kahverengi akıntı normaldir yerleşmedir diyoruz ama yinede tedirgin ediyor insanı benim birde hergün oluyor sürekli iç çamaşırımı değiştiriyorum her seferinde bildiğin kahverengi akıntılar oluyor bide progestanda biraz geri çıktığından oda kahverengi olmuş oluyor normalmi bu kadar olması?

Herkese günaydınnnnnnñ,pozitifli günümüz olur insallah
Canim günaydin, sana biraz motivasyon olacak bisey soyleyeyim mi :))) Cok sık idrara cıkıyorum yazmıssın, az önce okudum. Bence bu cok güzel bir belirti... Benim 7.günden itibaren cok sıklaşmıştı. Neredeyse 20dk da bir Wc'ye gider olmuştum. Öyle aşırı su içiyorum desem yalan olur :KK70:Ama hamileligin ilk belirtilerinden biri de buymus meger. Hadi bakalım insaallah yanıltmasın bizi :dua:

Size bir sorum daha olacak canlar kahverengi akıntı normaldir yerleşmedir diyoruz ama yinede tedirgin ediyor insanı benim birde hergün oluyor sürekli iç çamaşırımı değiştiriyorum her seferinde bildiğin kahverengi akıntılar oluyor bide progestanda biraz geri çıktığından oda kahverengi olmuş oluyor normalmi bu kadar olması?
Bende hic kahverengi akıntılar olmadı canım. Progestanı fitil olarak mi kullanıyorsun ? Belki o yapiyordur. Ben ignesini vuruluyorum.

X