2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim ben ilkinde kullanmistim bunlari.bana prednolu sonucu alana kadar icirmislerdi ama.guzel haberler bekliyorum senden
Balim benim insallahhh. Yarindan itibaren basliyor mujdeli haberler sayfa epey renklencek. Bissuru bayram sekerlerimiz olcak nasipse. Benimde yumoşlarımdan bilgi gelcek yarın 10da heycanla onu bekliyorum

Balim benim insallahhh. Yarindan itibaren basliyor mujdeli haberler sayfa epey renklencek. Bissuru bayram sekerlerimiz olcak nasipse. Benimde yumoşlarımdan bilgi gelcek yarın 10da heycanla onu bekliyorum
Insallah canim.bu bayram bize ugurlu gelir umarim.obur bayramada kucagimizda gireriz insallah minigimizle.bende yarim saat sonra catlatma ignemi vurucam.cuma sabahada opu.insallah senden yarin guzel haberler gelir.canim bu arada folik asit icmiyorum demissin ya recetende yazan folio galiba folik asit.folbiol veriyolar ya yanlis yazmis olabilirler.

1. Kızlar başıma gelen çok ilginc bir ola yi anlatayım benim 2009 da 10 2014 te 9 tane embriyo vardı. Donmuslari kullanacaktım ve 2009lari çözecektik 3.gün Donmuslari 5.güne birakacaklardi.dün çözmüş ler 19 Embriyonuhun şu kadari iyi dinine şok oldum 2014 lerde çözülmüş aaa bir yanlışlık var deyince evet haklısınız hemen doktorunuza bildiriyoruz dediler .doktor yardımcısı apar topar kliniğe gitti ve yanlış örtbas edilmeye çalışıldı. 2009lar kötü 2014lere geçtik şeklinde .sorun tarih falan değilde karşındaki ni enayi görmek insanı çok uzuyor
2014lerde 3.gün ise 5.güne götürüp dondurursun yapacsk bir şey yok sıkma canını

Kızlar iyiki varsınız tesekkur ederim tek tek alıntı yapamadım.daha iyi olmak için elimden geleni yapıcam inş.benim sorunum insanlara cok takılmak özellikle kv gibi..
Bu ve bunun insanlar motivasyonumu cok düşürüyor.hamile kalınca ins 3 ay en az kimseye soylemiycem

Su toplum baskisi yok mu ah ah.. birak kv yi canim onu eşine devret bence :KK66:

Sevg
Canim testını yaptır baktın negatif ,bir dahaki tedavini karar ve başla .Ben de senin durumuna benzer yaşadim bu süreci.,yurt dişindan geldim eşim opu gunu geldi sadece.. Ve istanbulda tedavi oldum ve hicbir tanidik yok tanidik olsada benim bu durumu anlatacak yakinlikta kimse yok..dün trasfer oldum ve 21 gundür oteldeyim ve opuya kadar yalnizdim..kontrollere gittiğimde herkez eşiyle yada annesiyle gelirken ben hep tek başima idim..bazen benimde aklima geliyordu yalnızliğim ve üzülüyordum sonra kendime dedimki..Kendine gel,kendine acımayı bırak illaki birileri yanimda olacak diye bişiy yok..kendi başinada üstesinden gelebilirsin.. Güçlü bir kadın bunu yapmaz ayakları saglam basar ,sartlar böyle gerekiyorsa bu şekilde olacak..ve ben enerjimi kendime üzülmek yerine tedavim nasil gidiyor ?nasil olacak ?igne ilac herseyi dogru yapmaya harcamam lazim deyip kendime geliyordum..sende oyle yap bu surec tek basinada olsa atlatilabilir..bizim gene bu sansimiz var sperm yada yumurtasi olmayip bu tedaviye baslayamayanlar da cok unutma !!!
sevgili Zumba , testimin sınycu tahmin ettiğim gibi negatif, anlattıklarını okuyunca aklıma kendim geldim bende tek başıma gittim transfere:) olsun yinede buna şükür üzülsemde yapacak birşey yok takdir-i ilah, Allah tez zamanda evlatlarımıza kavuştursun bizi. 1 ay sonra kontrolüm var herhalde kasımda yıne denerim:) inş sizlerin iyi haberleri bizlere umut olur sevgiler

X