2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlarrr hepimizin derdi ayri sorunu ortak. Ben hic iyi değilim çok yiprandim üstelik ilk denememfakat bittim delirmek uzereyim. SSürekli aksilik cikiyor bu ise kalkistigimdan beri. Hic birşey yolunda gitmiyor sürekli bir engel. Birakim diyorum tedaviyi zaten daha 2. Günü. Bu kadar aksilik bi isaretmi birakmam için. Vazgeçtim kendi akisina birakicam Allah isterse veriri demekki olmuyor zorlamicam sagligim gidiyor elden offff
Hemen pesetmek yok.. Bende bu iş için karar vediğimizde tüplerim açıkmı diye bakıldığı zaman kalın bağırsağım kesildi ve 1,5 ay hastanede kaldım,yogun bakımda kaldı. Çocuk sahibi olmadan karnımda tam 40 üzerinde dikiş izi var. Aynen s nin gibi düşündüm rabbim engel koydu, onun işine karışıyormuşum gibi geldi.. Sanki kaderime razı değilmişim gibi hissettim..2014 de ameliyat oldum tam bir buçuk yıl sonra tekrar merkeze tedavi için gidebildim..ama bunların hepsi bir sınav biliyorum.. Rabbim bu günlerimizi bile aratmasın.. Elhamdülillah

Kizlarrr hepimizin derdi ayri sorunu ortak. Ben hic iyi değilim çok yiprandim üstelik ilk denememfakat bittim delirmek uzereyim. SSürekli aksilik cikiyor bu ise kalkistigimdan beri. Hic birşey yolunda gitmiyor sürekli bir engel. Birakim diyorum tedaviyi zaten daha 2. Günü. Bu kadar aksilik bi isaretmi birakmam için. Vazgeçtim kendi akisina birakicam Allah isterse veriri demekki olmuyor zorlamicam sagligim gidiyor elden offff
Canim bak sana soyle solim bu surecte dedigin gibi hepimiz zorluklardan gectik geciyoruzda ama gercekten bu tedavi guclu bir psikoloji istiyor tabiki aksilikler olucak normal bi isimizde bile rastgelmeyebiliyor ki bu gercekten cok ciddi hepimizin modu dusuyor bugun sabahtan beri agladim mesela :KK70: ama bi gercegide kabul etmek lazim tabiki veren allahtir ama bide su ayette var herkesin kaderini kendi cabasina bagli kildik oyuzden pes etmeden duse kalka amacimiza ulasmak icin bu yollardan gecicez lutfen sakin ol tedavini surdur dusunsene sonucu seni anne yapicak her yol mubahtir :) bu benim 3.denemem 4 aylik bebegimi kaybettim bi kimyasal ve ben asla pes etmicem buda olmazsa bidaha olana kadar :KK70: oyuzden lutfen guclu ol elbet kolay degil ama imkansizda degil unutma

papatyyaa123 papatyyaa123 cnm yinemi test yaptin aferin..
Daha 6.gün cnm belirtin fln varmi peki..
Agri gibi..
Bide bisey diycm 25 inde transfer oldu dimi senin niye 5 eylul de test istedi drun.
Ben agrsiz sizisz devam

Bu ilaclari verdiler bana sizde bunlardan kullandijiz mi?

Eklentiler

• 20160831_141241_001.jpg
    20160831_141241_001.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 57
papatyyaa123 papatyyaa123 cnm yinemi test yaptin aferin..
Daha 6.gün cnm belirtin fln varmi peki..
Agri gibi..
Bide bisey diycm 25 inde transfer oldu dimi senin niye 5 eylul de test istedi drun.
Ben agrsiz sizisz devam
Valla kuzum dayanamadim ya ama cikmadi zaten :KK70: bel agrim transferden beri gecmedi kasık agrisi 2 3 gun oldu bitti suan hicbi agrim yada belirtim yok acikcasi bakalim bende 6 eylul diye hesaplamistim ama 5 eylul dedi canim nedeninide sormadim heyecandan telasimi anlamis olacak ki 11.gun istedi :KK70: canim valla bu isler hic belli olmuyor agrisiz pozitif alan cok kisi var gonlumuzi ferah tutalim kuzum

S seherdilekkk yarın test günün nasılsın, heyecan var mı heyecan :)
Kızlar memlekette annemin yanındayım. Bnm test zulalari evde:KK66: okul için randevu aldım. Bu hafta burdayım yani. Ama o testlere bi kavusaydim. Annem de burda hayatta almaz :)

Canim benim bütün tedavilerim dondurulmuştu. 2 iyi embriyo nun yanına 1 kötü koymuşlar. Her transferimdekötüler bozuldu cozulurken. Ama onlar donarken de umudu yoktu embriyologlarin.nasılsa donduruyiruz bunları da koyalım diyorlar. Diyeceğim o ki embriyolar iyiyse dondugu gibi çözülüyor :)
Dedign gbi kismet canm ama ynede kaygilaniyoruz iste 21 yum toplandi ii ne kdr cok dedk ama azala azala 4 kaldi 2si dondurulcak duzeye gelmedi dediler bugunde bakicaklardi ses seda yok para icin aradilar o kdr o zamanda sormak aklima gelmedi

ÇokOTE="Gulsumiklima2016, post: 47901785, member: 767828"]Hemen pesetmek yok.. Bende bu iş için karar vediğimizde tüplerim açıkmı diye bakıldığı zaman kalın bağırsağım kesildi ve 1,5 ay hastanede kaldım,yogun bakımda kaldı. Çocuk sahibi olmadan karnımda tam 40 üzerinde dikiş izi var. Aynen s nin gibi düşündüm rabbim engel koydu, onun işine karışıyormuşum gibi geldi.. Sanki kaderime razı değilmişim gibi hissettim..2014 de ameliyat oldum tam bir buçuk yıl sonra tekrar merkeze tedavi için gidebildim..ama bunların hepsi bir sınav biliyorum.. Rabbim bu günlerimizi bile aratmasın.. Elhamdülillah[/QUOTE]
Cok ama çok ggeçmişolsun Allah ttüm cabalarini karsiliksiz birakmasin. Yalnizzim sizler hariç kimseyle konuşamıyorum aağar ggeliyo. Bunun bi simavoolduğunu ddüşünüyorum bende. Ben çoksabirsiz biriyim acaba ssabrimi öğretiyio Allahim bana hersey hepimiz için güzelolur umarim

Canim vazgeçme bende ck aksililler yasadm ama hep pozitif oldm hatta benm yapim terslikleri gorunce hemen aglayan biriydim dayandm rabbm byle seylerle terslikler cikarsin dedim yumurtalarom 25 gunde buyudu olsn dedim hc bi zaman birakmayi gecrmedim aklimdan smdi yavrunu birakablrmsn en kucuk zorlkta o yzden sabir de rabbm bizleri byle siniyo bunada kabul de devam et rabbm hayrlisini vericek o buyuktur sakin vazgecme

Canim bak soyle solim bu surecte dedigin gibi hepimiz zorluklardan gectik geciyoruzda ama gercekten bu tedavi guclu bir psikoloji istiyor tabiki aksilikler olucak normal bi isimizde bile rastgelmeyebiliyor ki bu gercekten cok ciddi hepimizin modu dusuyor bugun sabahtan beri agladim mesela :KK70: ama bi gercegide kabul etmek lazim tabiki veren allahtir ama bide su ayette var herkesin kaderini kendi cabasina bagli kildik oyuzden pes etmeden duse kalka amacimiza ulasmak icin bu yollardan gecicez lutfen sakin ol tedavini surdur dusunsene sonucu seni anne yapicak her yol mubahtir :) bu benim 3.denemem 4 aylik bebegimi kaybettim bi kimyasal ve ben asla pes etmicem buda olmazsa bidaha olana kadar :KK70: oyuzden lutfen guclu ol elbet kolay degil ama imkansizda degil unutma
Canimmm ne guzel soyledin biran yuzum guldu. Destegin icin sonsuz tesekkurler iyiki varsiniz dustugum yerden kalkmaliyim ama gelgitlerim oluyor insallaj hepimiz bu yoldan zaferle ayriliriz

="bril, post: 47902609, member: 606852"]Canim vazgeçme bende ck aksililler yasadm ama hep pozitif oldm hatta benm yapim terslikleri gorunce hemen aglayan biriydim dayandm rabbm byle seylerle terslikler cikarsin dedim yumurtalarom 25 gunde buyudu olsn dedim hc bi zaman birakmayi gecrmedim aklimdan smdi yavrunu birakablrmsn en kucuk zorlkta o yzden sabir de rabbm bizleri byle siniyo bunada kabul de devam et rabbm hayrlisini vericek o buyuktur sakin vazgecme[/QUOTE]
Benki bu kadar olumlu hemen ayağa kalkan biri simdi kalkmakta zorlaniyorum. Umidimi nedenkkaybettim bende bilmiyorum. Desteğin için güçlendirdiğini için teşekkür ederim Allah tüm cabalarimizi bos birakmasin tüm isteklerin gönlünce olsun inşallah.

X