2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar ben de bugün keseyi gördüm:nazar::nazar:
İnşallah herkese nasip olur darısı kalp atımlarına :KK25:
Transferim 11 ağustosta olmuştu bugün (tam 18 gün sonra) keseyi gördük kalp atımı için 2 hafta sonraya gün verdi biraz geç değilmi sizde nasıl durumlar?
Canim senin tek mi transfer edilmisti cift mi hadi hayairli olsun insallah:)

Aynen valla canim.bizim ekimde 5 yilimiz bitiyor.gun gectikce dahada buyuyor ozlem.onceleri takmiyo gibi gorunuyodum ama inan artik cok koyuyo.hakkimizda hayirlisi ne diyelim.
Amin canim. Cevremde kimse bilmiyo ama yorgun görünüyorsun diyo herkes :KK43: bilmiyolarki me fırtınalar kopuyor içimizde

Demek ki ikisini aynı anda görecek canem beta hcg kaçtı senin en son o değerde önemli ya 3 bini bulunca görünüyomuş sanırım kese. İşte kalp atımı seninkine denk geliyo ikisine aynı anda bakıcak demek ki ama için rahat değilse ara bi keseye bakabilirmiyiz de bakalım mesela benim dün 4 bindi karından görünmedi alttan gösterdi
Canim gunaydin... Benim ikinci testta 1392 cıktı degerim.. Yani transfer tarihini saymazsak 13.günde olmus oluyor. Ben merkeze degerleri soyledim ama iste 15 gün sonrasinda ilk muayeneniz yapılır dedi. Bakalım kısmet artık :KK68:

Canim bizde erkek sorunu var sperm hareketi yok hatta soyle.solim % 98 hareketsiz varikosel bardi ameliyat oldu degisiklik olmadi. Dr transfer oncesi spermlerde harekwt olmamasi canliliklarinin az oldugunu coUnme sirsasinda bozulma riakinin yuksek oldugunu ve tutunma ic8n sansin daha da azaldigini soledi hayirlisi allahtan bakalim ne olacak. Evet urtibatta olacagiz insallah dua edelim bol bol. Bana hemsiremiz bol bol et ve meyve ye dedi biz findik kuru kayis siyah uzum seftali yiyoruz et ve sebzeler cabasi. Isten 12 gun izin aldim. Su an kayinvalidemde yatiom. 3 gundur ihtiyac hatic kalkmadim bilmiyorum yapmamiz gerken sey var mi baska tedbiri bizden tevekkulu allaha. Hepimze eksiksiz kusursuz versin rabimmm
Gunaydin cnim. Bizimde %96 hareketsiz %6 yerinde hareketli. Carsamba opu var bakalim hakkimizds hayirlisi

Gunaydin cnim. Bizimde %96 hareketsiz %6 yerinde hareketli. Carsamba opu var bakalim hakkimizds hayirlisi
Hayirlisi canim artik takmak istemiyorum ama bende hic belirti yok kafayi yoruyorum ya. Insallah mujdeli haberi alirizda bayram hediyesi olur bizlere... ama ben nedense umutsuzum bide daha hic dus almadim namz falan kilamayinca ben bole bi tuhaf oluyorum.

1eylul S seherdilekkk
2eylul E ES2607
3eylul @Ugurlu38 E Ebrtrn K Kardelen-1
5eylul papatyyaa123 papatyyaa123
6eylul kaju kaju @evlatkokusu_ Lilium08 Lilium08
7eylul T tacnurr
8eylul Y yaasemintt betul61 betul61 zumba000 zumba000
9 eylul M mart09
12eylul R ramanda25

Gunaydin kizlarr nasilsiniz? Nasil gidiyo bekleme sureci?belirtileriniz varmi?bende kasik agrilari bel agrisi devam ediyo surekli degil ama ara ara geliyo
Günaydın kızlar. Mutlu günler herkese. Benim bugün 5. Günüm. İştah artışı dışında hiçbir belirtim yok. O da ilaçlardandır muhtemelen:KK43:

Gunaydin kizlar saat 12 de opum var dua edin bana ne olur:dua::KK17:
Zaman ne cabuk gecti bu asamaya nasil geldik anlamadim
Canim hic korkulcak bsi yok gozlerini actiginda hersey btmis olucak bi catala yatirrip bacaklarimi baglaynca heycan yaptm zaten 5dk icinde uyumusum benm hc agrim olmadi ins senndw olmaz bol bol olgun kaliteli yunurtalarn toplanr hadi hayrlisi

Gunaydin kizlar saat 12 de opum var dua edin bana ne olur:dua::KK17:
Zaman ne cabuk gecti bu asamaya nasil geldik anlamadim
Oooooo büyük gün gelmis... Hadi gözün aydın Canim. Emin ol bugunden sonrasi daha çabuk gececek ve sen bir an önce transferim olsun da bebegime kavusayim diyeceksin. Allah yardimcin olsun insaallah. :dua:

1eylul S seherdilekkk
2eylul E ES2607
3eylul @Ugurlu38 E Ebrtrn K Kardelen-1
5eylul papatyyaa123 papatyyaa123
6eylul kaju kaju @evlatkokusu_ Lilium08 Lilium08
7eylul T tacnurr
8eylul Y yaasemintt betul61 betul61 zumba000 zumba000
9 eylul M mart09
12eylul R ramanda25

Gunaydin kizlarr nasilsiniz? Nasil gidiyo bekleme sureci?belirtileriniz varmi?bende kasik agrilari bel agrisi devam ediyo surekli degil ama ara ara geliyo
Gunaydin canim valla benim kasık bel agrisi gecti cok hafif gogus agrisi var ama ilaclardan olabilir hatta kendimi cok rahat hissediyorum nedense insallah tutunma surecleri bitmistir oyuzden bisey hissetmiyorumdur :)

Gunaydin canim valla benim kasık bel agrisi gecti cok hafif gogus agrisi var ama ilaclardan olabilir hatta kendimi cok rahat hissediyorum nedense insallah tutunma surecleri bitmistir oyuzden bisey hissetmiyorumdur :)
Ilk iki uc gunde zaten tutunma bitiyo canim heralde yaa su ana olan oldu anlayacagin:KK66:hadi hayirlisi

X