2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aynen canim bu yolda cekmedigimiz kalmadi valla.allahim bugunlerimizi aratmasin.bende yok polipti yok yapisiklti yok negatifti derken yine basa donduk iste.bakalim insallah hepimiz icin insallah bu son olur.yarin sabah kontrolum var bakalim insallah artmistir e2.zaten topu topu 6 yumurta var.

Aynen valla oyle canim.hic bisey yapasim gelmiyo benimde.su transfer olayinida sag salim bi atlatsak.sende yarinmi kontrole gidiyosun
Evet. Bakalim kac yumurta görünecek. Sanki cok büyükmus gibi hissediyorum hareketlerim epey kısıtlanıyor. Sabah 8 de randevum. Haberleselim canim. Senin catlatma ignen ne?

Maalesef negatif arkadaşlar çok üzüldüm şuanda neyapmalıyım bilmiyorum.
Cok ama cok gecmis olsun. Kelimelerin yetersiz anlamsiz kaldigi an suan biliyorum. Ama bu bizim sınavımız. Ve kolay olmayan seyler daha tatli oluyo. Bu sınavı alnımızın akıyla gecicez. Rabbim umut güç ve sabır versin. Ama hersey bizim için. Biliyorum suanda cok amlamsiz geldigini ama bebeklerimizin henüz dünyada yicek ekmekleri yoksa ne yaparsak yapalim boş. Bide şöyle düşün belki daha büyük acısını yasicaktin ve rabbim seni o acıdan korudu.?

yarın gideceğim ben canım. bu sabah adet oldum yarın 2. günüm oluyor.
bir gideyim başlayalım da size danışacağım çoook şey olacak.
cevap verdiğin için teşekkür ederimm.

Evet. Bakalim kac yumurta görünecek. Sanki cok büyükmus gibi hissediyorum hareketlerim epey kısıtlanıyor. Sabah 8 de randevum. Haberleselim canim. Senin catlatma ignen ne?
Benimde 9 da randevum.valla bende cok yumurta olmamasina ragmen kasiklarim agriyo karnim sis.bu sefer bi garip oldum valla.benim ovitrelle canim igne.sen oldunmuki igneni

Kızlar pazartesi transferim yapıldı bugun transfer sonrası 6. Gunum sabah test yaptım sızce azda olsa cıkmısmı

sanki ben bir hayalet çizgi gördüm canım.
sen yine de umutla umutsuzluk arasında ol.
herşeye hazırlıklı ol yani.
gördüm dedim diye havalara uçup sonra aksi bir şey olur da üzülürsen ben çoook üzülürüm çünkü

Ay canim ben silik bi cizgi yakinlastirarak gordum ama insallah guzel sonuctur kacinci gun embriyosu bide tek mi ciftmi kuzum
Insallah cnm 4. Gun embrıyosu ıkı tane koydular cok agrım oldu yenı hafıflefı bugun hatta dun agrım var dıye ıdrar ve hemegrom tahlılı ıstedı doktor ve ultrason muayene ettı yolunda sabret dedı ınsallah hepımız ıcın cok dua edıyrum

S seherdilekkk insallah cizgi belirginlesir pozitifi gorursun.bende sali gunu transfer oldum bugune kadar agrim yoktuda bugun basladi adet agrisi gibi .sizlerinde boylemi kizlar ozellikle pozitifi alanlar agrim yokken ne guzeldi simdi tirstim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…