2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar günaydın. Ben çok pozitiftim ama dün akşam sebepsiz çok ağladım. Böyle karalar bağladım sanki :olamaz: ilaçlardan olabilir mi :KK43:
Bende oyleyim canim merak etme.bukadar hormon yuklemeyede gayet normal yani.dun boyle bi bas agrisi aglama modu halsizlik.bugunde tam tersi capcanli isteyim.bu igneler herseyi yasatiyo sagolsun:)

Y yaasemintt Canim konustum evet.femara hapi kullaniyodum ya o e2 yi baskiliyomus.dusuk olmasi normal dedi.cuma aksam son kez aldim onu.cumartesinden itibaren yukselmeye baslar artik.bakalim insallah yukselir.bu sefer cok sarsti bu ilaclar beni ya.bas agrim cok fazla hic halim yok.bir an once bitsin bu igneler:KK43:
Ay canım çok sevindim valla içim rahatladı. Yükselir muhakkak. Valla ben 1 yıldır teedavideyim. Yok yap düşür negatif al onu yaptır bunu yaptir. Bu arada müthiş bi kulak problemi yaşadım. Sağlığı unuttum nerdeyse :KK43: geçecek canım inşallah şu yumurtalarını bi toplayalim o da geçecek :)

Y yaasemintt kuzum nasilsin yarin bebislerini alip gelceksin heyecan varmi heyecan :KK70:
Canim aslında heyecanim vardı. Bi arkadaşımın babası vefat etti. Uzulunce unutuyorum her seyi:KK43: hayat ne tuhaf... biri gidince kahroluyosun... bro diğerinin gelebilmesi icin neler yapıyorsun. Sonrasına çok heyecanlaniyorum ben. İçimden diyorum :)ki hatta keşke papatyyaa123 papatyyaa123 un, E ES2607 in yerinde olsaydım. Onun günleri geçti biraz diye düşünüyorum

Kızlar bu arada selenyum u arastiriyorum ne zamandır. Selenyum rahim kalitesi icin çok önemli bir vitaminmis. Olan gıdalara bakıyorum en kolay ulasacagimiz ay çekirdeği. Şimdi ay çekirdeğinin tasesi bile bulunuyor. Ben cicegiyke alıp taze taze tüketiyorum. Bulunduğunuz şehirde bu imkan yoksa tuzsuz tazesinden yiyin canlarim :)

Canim aslında heyecanim vardı. Bi arkadaşımın babası vefat etti. Uzulunce unutuyorum her seyi:KK43: hayat ne tuhaf... biri gidince kahroluyosun... bro diğerinin gelebilmesi icin neler yapıyorsun. Sonrasına çok heyecanlaniyorum ben. İçimden diyorum :)ki hatta keşke papatyyaa123 papatyyaa123 un, E ES2607 in yerinde olsaydım. Onun günleri geçti biraz diye düşünüyorum
Canim basiniz sagolsun.benim bu transferi sayarsk 6.gunun vakit geciyormus onu anladim.cok sukur bu asamada bi sikinti cekmedim belirtiler yoktu zaten bugun biraz belim agirmaya basladi okadar.insallah aeninde yarin hayirlisiyla gecer artik sende gun saymaya baslarsin...

Ah canim allah rahmet eylesin nekadar üzülsekte ölenle ölünmüyor malesef hem bu dunya gecici bosver sen transfer oncesi kendini cok uzme stres iyi degil biliyorsun :KK43: valla canim bugunun tadini cikar gez toz hatta zipla :KK70: bugun 4.gunum transfer gunuyle ama inan gunler gecmek bilmiyor bi umutlu oluyorum bi umutsuz oyuzden bugunün tadini cikar canimcim:KK76::KK49:

günaydın herkese bugun yeni bir gün ..Allaha çok şükür dünden beri sancm yok :dua:hastanede serum yemekten bıkmıştm artık 3 eylüle kadar insallah sorunsuz bir şekilde ikizlerimin pozitif haberini alırım :rapci:
Amin inşallah iyi olmana cok sevindim canım ben bu gece cok kötü oldum 3 kere kalktım sancılardan
Banada dua eder misin şu agrılarım gecsin

Kızlar kötü düşünmek yok stres cok etkiliyor biliyorsunuz lütfen boyle yapmayın.bebişler için güçlü olun
Olacak Allahın izniyle bol dua zikr cekin rahatlarsınız

Kizlar bende kontrolden geldim catlama ignesi olarak lucrin verdiler.. benim de opu zafer bayraminda :halay:
Y Yesyekser canim ayni anda basladik senin pazartesi mi opu.. benim dusuk doza ragmen 15-20 yumurta gozukuyody bakalim ne kadari olgun cikacak hayirlisi..

Kızlar kötü düşünmek yok stres cok etkiliyor biliyorsunuz lütfen boyle yapmayın.bebişler için güçlü olun
Olacak Allahın izniyle bol dua zikr cekin rahatlarsınız

Canim dun gece kotü olmussun gecmis olsun cok.. bende esime diyorum bak opu sonrasi bu tarz sanci agri olabilr korkma pinpirik yapma diye..

X