2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Heyyyyyyyyyyyyyyyy.... Herkese Selam Canlarım, Allah bin kere razı olsun hepinizden... Nasılda merak etmissiniz kıyamam ya. Ancak girebildim pc'ye, şoku atlatmam biraz uzun sürdü :KK70:Kızlar inanmazsiniz degerim 624 cikti :KK71::KK71: :KK71:herkes süper diyor, ikiz olma ihtimali cok cok yüksek hatta doktorum Bülent Bey bile tebrik etti ama Pazar günü ikinci testi yapalim tam emin olalim dedi... Rabbim bu sevinci yasattı ya bana daha ne isterim.... Hepiniz en kısa sürede böyle haberlerle gelin insaallah :dua: Amin !
Cooook sevindim masallah super bi deger...hayirli olsunnn...

Heyyyyyyyyyyyyyyyy.... Herkese Selam Canlarım, Allah bin kere razı olsun hepinizden... Nasılda merak etmissiniz kıyamam ya. Ancak girebildim pc'ye, şoku atlatmam biraz uzun sürdü :KK70:Kızlar inanmazsiniz degerim 624 cikti :KK71::KK71: :KK71:herkes süper diyor, ikiz olma ihtimali cok cok yüksek hatta doktorum Bülent Bey bile tebrik etti ama Pazar günü ikinci testi yapalim tam emin olalim dedi... Rabbim bu sevinci yasattı ya bana daha ne isterim.... Hepiniz en kısa sürede böyle haberlerle gelin insaallah :dua: Amin !

Harika geliyor ikizler tebrik ederim:KK76::emir_bebek::emir_bebek:

Canım tebrik ederim Saglıcakla kucagına alırsın inşallah :nazar:
Bizede dua et emi
Hic etmez olur muyum canım benim, sürekli aklımdasiniz... Kardes bağı kurduk burada resmen, birbirimize destek oldugumuz günleri hic ama hic unutamam.. Allahim isteyen herkese nasip etsin insaallah :dua:

Yaaaaaaaaaaaaaaa evet teyzesi, galiba ikiz diyemicem cok yüksek ihtimalle ikiz :halay: Allahim aynı mutlulugu sana da tattirsin balım :KK200:
Amiiiinnnn tatli anneeeeee insallah bizde sizi yalniz birakmayiz da ikisi tutunur bebislerimin:dua: ayyyy nekalabalik bi aile olduk masallah masallahhhh 7 8 ay sonrada dogumu konusuruz artik :halay::emir_bebek::emir_bebek:

Huhuuuuuuuu :KK71: canımmm çok sevindimm yaa çok şükürrr gözünn aydınn kuzum benimm :anneadayı::KK200:

Canim bana Ilac kullanmicaksin dedi...soyle anlatti simdi opudan sonra adet olurmusum sonra bi daha kendi natural adetimi olucam transfer taa o zman olacak iste.. madem dondurucan dedi narural siklus yapalim bebek daha iyi tutunur basari artar dedi ne alaka anlamadim.. esimde dondurma attiriver bi tane diyip duruyo off deli yaa:)
.
İlginçmiş ilk defa duydum
Hayırlı olsun gülüm senin transfer ekimde mi o zaman?
Opunda salı gunuymuş o gün calısıyosan izinli ol mutlaka kayısıları hazır tut cok fena oldum opudan sonra kayısı hayatımı kurtardı :-)

Ayyyyyyy sagolasın kuzum benim, Allah bin kere razı olsun... Rabbim bu güzel duyguyu sizlere de yaşatsin insaallah :dua:...

İnşş canımmm inan sizin bile bebeğinize kavuşacağınızı duymak çok güzel rabbim mutluluğunuzu daim etsin bizede hayırlı bir evlat için sevineceğimiz günler görmeyi nasip etsinn. Ne özlemlerlee bekleniyorr kıymetlii olcak bizim kuzularımız inş :KK200::KK24:

Cnm bı s
İnşş canımmm inan sizin bile bebeğinize kavuşacağınızı duymak çok güzel rabbim mutluluğunuzu daim etsin bizede hayırlı bir evlat için sevineceğimiz günler görmeyi nasip etsinn. Ne özlemlerlee bekleniyorr kıymetlii olcak bizim kuzularımız inş :KK200::KK24:
cnm bı sorum olucakdı transfer sonrası hıc adet agrısına benzeyrn agrın oldumu bı kac gun

X