2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bende 23 tane yumurta toplaıslardı ıkı transfer ettıler kalanını dondurduk fakat dunden berı bel agrım var cok merak edıyrum
tatlım ağrı olmazmı ben8-9 yumurtayla mahvoldum sen 23 yumurta oldu diyorsun,düşünemiyorum bile.Kolay değil vücut zorlanıyor heralde.geçer inşallah ağrın zorlamaz seni canım:dua:

Evet havuz sistemini uyguladılar
Benimde ilk tedavim yumurtalarda problem cikti ama sonradan ogredik dolennmediler istenilen duzeyde.ozaman havuz sisteminden bahsettiler.3embriyom olusmustu hatta hic transfer yapmadan direk tedavi yapalim dediler secme sansimiz olsun diye ama ben once bunlari denemek istedim.simdi bi tane transfer ettiler 2 tane daha dondurulmusum var insallah simdilik gerek kalmaz ama bakalim.insallah yavrularimiz tutunur yaa hayirli haberler aliriz..

Benimde ilk tedavim yumurtalarda problem cikti ama sonradan ogredik dolennmediler istenilen duzeyde.ozaman havuz sisteminden bahsettiler.3embriyom olusmustu hatta hic transfer yapmadan direk tedavi yapalim dediler secme sansimiz olsun diye ama ben once bunlari denemek istedim.simdi bi tane transfer ettiler 2 tane daha dondurulmusum var insallah simdilik gerek kalmaz ama bakalim.insallah yavrularimiz tutunur yaa hayirli haberler aliriz..
İnşallah canım hayırlı haberler alırız

:işsiz::işsiz::mad:Kızlar benim hislerim doğru çıktı gene 0.5 çıktı ki ben 0.1 bekliyordum:bicak: gebeş değilim 3 denemede çöpe gitti izmirdekiler irembe tercih etmiyorum 3 denemede fos olamaz ki benim sorunum yok yeni transfer olanlara rabbim pozitifleri göstersin inşallah belirti aramayın ben en dibi belirti yaşadım sadece akıntı hariç
Cnm bende dün negatif almış biri olarak geçmiş olsun diyorum 3. Deneme demissin ilaçları bırakınca ne zaman adet oluyoruz dün bıraktım ben ilaçları gelen giden yok bilgisi olanlar yazabilir mi acaba

Gazili canim korkutma insanlari ohss diyip...herkes ohss olmak zorunda değil yahu..sende kendini buna şartlamissin insanlar zaten hassas elek olmus heryerimiz ohss ohss insnlari korkutuyorsun

Korkutmak gibi bi amacim yok benim oyle anlasildiysam pardon

X