2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sikayetleriniz doktorun bana dedikleriyle ayni ondan yazdim korkutmak falan bunlar cok cirkin yakistirmalar yaa burdaki hangi insanin oyle bi amaci olabilir ki hey allahim yaa
Ya tamamda her lafindan biri ohss her 2 mesajindan biri bu ya baska laf yok ama ben transfere giricem bana diosun ki ohss olursun bilmem ne ama yani...kıza diosun ki ohss seni beklio bu nedir ya cok kizdim ama cok artik

Cnm öy
Sikayetleriniz doktorun bana dedikleriyle ayni ondan yazdim korkutmak falan bunlar cok cirkin yakistirmalar yaa burdaki hangi insanin oyle bi amaci olabilir ki hey allahim yaa
cnm öyle bısey yok bılgın ıcın tesekkur ederım bılmedgımız seylerı burda ogrenmek ve paylasmak cok guzel gercekten zor gunler gecırıyoruz hepımızbırbırımıze destek olmak ınsanı rahatlatıyo

Ya tamamda her lafindan biri ohss her 2 mesajindan biri bu ya baska laf yok ama ben transfere giricem bana diosun ki ohss olursun bilmem ne ama yani...kıza diosun ki ohss seni beklio bu nedir ya cok kizdim ama cok artik
Olsun cnm hepımız gergınız senıde toplama ıslemı beklıyo moral bozgunlugu olmasın ınsallhsenınkıde cok ıyı gecıcek

Cnm öy

cnm öyle bısey yok bılgın ıcın tesekkur ederım bılmedgımız seylerı burda ogrenmek ve paylasmak cok guzel gercekten zor gunler gecırıyoruz hepımızbırbırımıze destek olmak ınsanı rahatlatıyo

Olmasin zaten vallahi uzuldum yani oyle yansidigina..

S seherdilekkk cok
Olsun cnm hepımız gergınız senıde toplama ıslemı beklıyo moral bozgunlugu olmasın ınsallhsenınkıde cok ıyı gecıcek
Benim transferim oldu cnim 2 gün önce..ben buraya korkumu yenmek icin moral bulmak icin giriyorum bir seyler ögrenmek icin ama her girmemde ohss lafıyla karsilasiyorim gazilinin..transferden beri ne zaman ohss olcam diye bekler oldum ya vallaha moralimi bozdu..bir de transferden once canim vallaha beni korkuttun diyorum da , dimi:halay:doktor bana dehset seyler anlatti ohssyle iligli diyo .. gelde sinirlenme ama

Bence sen su an algida secicilik yapiyosun.. ben bugun mikroenjeksiyon, transferde tutunmayi kolaylastirici uygulanan yontemlerden bir suru foto paylastim..

Canim benimde ayni senin gibiydi valla 4 du.iki hafta bi ampul kullandim bide guneste falan kaldim biraz ama suan kac oldugunu bilmiyorum test yaptirmadim henuz.ama oyle bi ampulle hemen ccikacagini sanmiyorum sen yinede doktoruna danis canim o yonlendirsin.

Canim d vitamini cok cok onemliymis tutunmada ve gelisiminde ben 4 ampul kullandim ve dr bunun onemli oldugunu soledi bana ihmal etme zaten haftada 1 ampul falan kullaniliyor sen simdi bence bir ampul al ekmegin ustune dokup yiyosun zaten mutlaka almalisin canim baya dusuk transferede az kaldi

Canm iç bencede D vit önemli ben 3 ampul kullandm 100 e fırladı bide denize falan gitmştm güneşlendm belki onunda etkisi olmuştr bilmyrm ama bence 4 düşük
Kızlar allah razı olsun. Bugün bi ampul alıyorum sonrasını pts endokrin le gorusucem. Çok sağolun. Bu arada ayçiçek yağ ile karıştırıp tahta kaşıkla içiçem. Banu çiftçi den okudum:) kızlar çok pozitif bi kadın çok şanslı hastaları. Bayıldım ve cook taktir ettim onu. İstanbul da olanlar hamis olanlar doğumu ona mi yaptirsaniz :)

Ben ıst fulya bahceci deyim esimde biraz sıkıntı var çok önemli değil diyor doktor ama kendiliğinden olmadı bir türlü cnm
Insallah hayirlisi olur canim.ilk denemen herhalde bu.bidahads gerek kalmaz insallah.benimde yumurta rezervim az.tup bebekle bile zor sans veriyo doktor ama azimle vazgecmiyorum.

Kızlar allah razı olsun. Bugün bi ampul alıyorum sonrasını pts endokrin le gorusucem. Çok sağolun. Bu arada ayçiçek yağ ile karıştırıp tahta kaşıkla içiçem. Banu çiftçi den okudum:) kızlar çok pozitif bi kadın çok şanslı hastaları. Bayıldım ve cook taktir ettim onu. İstanbul da olanlar hamis olanlar doğumu ona mi yaptirsaniz :)
Ayy keske bu aycicek yagina karistirma olayini daha once ogrenseydim bana dr ekmegin ustune dok diyince ole yapmistim birbirimizden daha neler ogrencez bakalim :KK70:

Kızlar bana da bi el Atin. Endokrin doktorum görüşemedim. Ama d vitamini dordun altında düşmüş. Tüp Bebek Dr um bi etkisi yok gebelikte diyo endokrin ve internet çok önemli olduğunu söylüyor. Dr Vit ampul alıp icsem nolur ki. Pts transfer. Endokrin le de o gün görüşecem. Bir ampul yeter mi canlar
Bi ampul faazla etki etmez canim.bende endokrin servisinde hemsireyim.bana kendi doktorum 3 ampulu 15 gun arayla kullandirdi.simdide damla olarak kullaniyorum.sen yinede kullanmaya basla.nekadar yukseltirse okadar kardir

slm herkese, ben de iğnelere başladım geçen cumartesi, yarın da ilk kontrolüm var. Ankara'da novaartta tedavim sürüyor. Benim problemim de çikolata kisti ve yumurta rezervinin az olması. Dualarınızı bekliyorum. Bu 2. denemem olacak, Allahın izniyle kavuşcam inşallah yavruya :)
Hayirli olsun canim.benimde yumurta rezervim az ikinci denemem.insallah bu sefer rabbim yuzumuzu guldurur

Cnm sızma zeytinyagı ile icsen daha faydali olur. 1 cay kasigi zeytinyagi ve ampulu karistirip ic daha etkili

Yawww benim adetim gelmedi:110: 2. Ye başlıyamucam bu gidüşle.. İdrar testi yaptım ama negatif.. Adetim düzenli bir şekilde geliyordu.. Bu ay gelmedi.. Sol kadığımda ağrıda var.. Nur topu kist olduysa artık tedavim ekime falan sarkar..:KK1: Ağlamak istiyoruummm..

Şuan iyiyimcanım eğilip kalkınca kasılma oluyor biraz
En azından işe gidebildim,lekelenme devam ediyor
Amma velakin Sabah 6 da cok feci kasık agrım oldu bacaklarıma kadar vurdu soguk ter doktum hemen bi agrı kesici aldım
Sebebi cok afedersin buyuk abdest geldi kabızlık yoktu ama aniden sıkıştırınca yumurtalıklara baskı yaptı sanırım
Wc den sonra rahatladım.sizede olur belki diye yazdım inşallah opu ve sonranız cok rahat olur
Bu arada sigara içki cok takılma
Abim 10 yasından beri sigara içiyor paket paket gelinimiz 2. Ye hamile ustelik korunurken

Ohh cok sevindim canim rahat rahat isine gidersin artik.. masallah kuzuma..
Ya su korunurken hamile kaldim diyenlere de kahkahayi basiyorum :KK70:ne sanslilar ya
Benim kuzenimin esi de 2. ye hamile kaldi.. sut koruyodur saniyomus emziriyodu

X