2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar bana da bi el Atin. Endokrin doktorum görüşemedim. Ama d vitamini dordun altında düşmüş. Tüp Bebek Dr um bi etkisi yok gebelikte diyo endokrin ve internet çok önemli olduğunu söylüyor. Dr Vit ampul alıp icsem nolur ki. Pts transfer. Endokrin le de o gün görüşecem. Bir ampul yeter mi canlar

Cnm bi yarim saat 20 dk dinlenir oyle gidersin lavaboya.
Cnm ben abartmstm yaa hala guluyorum Rahat 1 lt icmistim
Cnm sen daha iyi biliosun ama ben 2 yada bilemedn 3 bardak icince sıkışık oluyorm merkezi aradim 9 bucukta gelin 10 olck dedi sıkışıkliginizi takip edicz dedi..
Ayyy Allahım inşallah herşey güzel gider.Dediğim gibi aynı sıralarda olacağız.

:işsiz::işsiz::mad:Kızlar benim hislerim doğru çıktı gene 0.5 çıktı ki ben 0.1 bekliyordum:bicak: gebeş değilim 3 denemede çöpe gitti izmirdekiler irembe tercih etmiyorum 3 denemede fos olamaz ki benim sorunum yok yeni transfer olanlara rabbim pozitifleri göstersin inşallah belirti aramayın ben en dibi belirti yaşadım sadece akıntı hariç
Cok zor bir durum gercekten ama hayirlisi demekten baska care yok canim insallah yeni hastanen sana ugurlu gelir ve hersey gonlunce olur...

Kızlar bana da bi el Atin. Endokrin doktorum görüşemedim. Ama d vitamini dordun altında düşmüş. Tüp Bebek Dr um bi etkisi yok gebelikte diyo endokrin ve internet çok önemli olduğunu söylüyor. Dr Vit ampul alıp icsem nolur ki. Pts transfer. Endokrin le de o gün görüşecem. Bir ampul yeter mi canlar
Canim benimde ayni senin gibiydi valla 4 du.iki hafta bi ampul kullandim bide guneste falan kaldim biraz ama suan kac oldugunu bilmiyorum test yaptirmadim henuz.ama oyle bi ampulle hemen ccikacagini sanmiyorum sen yinede doktoruna danis canim o yonlendirsin.

Canim d vitamini cok cok onemliymis tutunmada ve gelisiminde ben 4 ampul kullandim ve dr bunun onemli oldugunu soledi bana ihmal etme zaten haftada 1 ampul falan kullaniliyor sen simdi bence bir ampul al ekmegin ustune dokup yiyosun zaten mutlaka almalisin canim baya dusuk transferede az kaldi

Kizlar gece hayatimdaki en kotu sanciyi cektim sabahta buryaa yazdim ama daha fazla dayanamadim ve hastaneye gittik.. opudan geri kalam yumurtalarim aşırı buyumus sislik yapmis ve ağrı yapmış..dü n ani bir hareket yapmistim sanirim yerinden oynamos ve agri yapmis . 2 tane serum yedim ve rahatladim 4 saat hastanede yattim
vay öyle şeyler olabiliyormuymuş bunu da yeni duydum tüm yumurtaları toplamıyorlar mı.geçmiş olsun canım

slm herkese, ben de iğnelere başladım geçen cumartesi, yarın da ilk kontrolüm var. Ankara'da novaartta tedavim sürüyor. Benim problemim de çikolata kisti ve yumurta rezervinin az olması. Dualarınızı bekliyorum. Bu 2. denemem olacak, Allahın izniyle kavuşcam inşallah yavruya :)

X