2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar merhaba testi pozitif olanlara hayirli olsun Rabbim transfer bekleyenlere ve bu yolda olanlara da nasip etsin bnde bgn kontrole gittim progesteron testi istedi 1.5 un altindaysa persembe transfer olckms ..
Dondurulms embrio transferi ypan arkdslar sizde progstrn istedimj dr
Bide crionene jel basladik.
ZehreNur ZehreNur canim hadi hayirli olsun..embriolarin durumuna gore bakiolar mesela bizim 4 tane var diye 3.gun donduruldu..
Amin canim sagol benim transfer eylüle kaldı
Hadi inşaallah guzel haberlerini bekliyoruz

Allah razı olsun Can'ım amin hepimizin emekleri boşa çıkmasın inşaAllah stresten ölmesem iyidir yarına kadar :KK17: evde hiç test yapmadım ben
Amin canim. .
Hic stres yapma canim orda oldugunu düşün ve ona odaklan sanirim bende test yapmam kan tahliline kdr..
Insallah olacak cnm..

maşşalha canım sayın çok iyi inşallah sağlıklı olurlar ve ohss olmadan transfer olur. benim bu ctesi allah nasip ederse. ama tırsıyorum çok....
Benim eylülde buz bebişlerim olcak
Ayy canım benim tırsma hiç en guzel an keyfini cıkar hep bugunu beklemedik mi

Acı olur diye biraz bende korkuyorum dra sordum hiç acımıyor normal muayene gibi dedi aaa bittimi diyormuş hastalar
Kızlar dogru mu transfer acısız mı?

Hiç bilmiyorum merkezin prensibi sanırım
Tam bi acıklama yapılmadı
Yarın tekrar sorcam baska dr opu yapıcak çünkü bakalım o ne diycek
Anladim cnm dr a guven o zmn bizm merkzde dondurulms yapio uygun olan o sanrm gonlunu ferah tut. Hersey yolunda olck insallah

Gunaydin kizlar hepinize iyi haftalar guzel haberleri alacagimiz guzel gunlerimiz olsun insallah.. size bir sorum olcak progestan fitil kullaniyorum 2 adet ama geri geliyor nekadar ileri itsemde faydasi olmuyormu acaba yada baska ne onerirsiniz kizlar :KK49:
Cronine jel iste doktorundan yada ben progestonu içmiştim biraz mide bulamtıdı yapı
Yarın test günüm :silah: nihayet bukadar uğraşın sonuna geldim çok şükür kızlar dualarınızı bekliyorum buarada Hamiş olanları tebrik ederim darısı olmayanların başına
duacıyım adına

Hiç bilmiyorum merkezin prensibi sanırım
Tam bi acıklama yapılmadı
Yarın tekrar sorcam baska dr opu yapıcak çünkü bakalım o ne diycek

ZehreNur ZehreNur canim ohss riskin yoksa taze transfer olur mu diye doktora sor bence yucel bey dondurulmus taze gibi olmuyoya getirdi biraz lafi ama ben pco oldugum icin mecbur dondurulmus olcak

Ya arkadaslar su doktorlarida bir turlu anlayamiyorum mesela bizimki iyi bir doktor iyi bir hastanede yaptiriyoruz , bu ucuncu denemem olacak hadi ilki neysede ikinciden sonra tlf konustuk cunku yurt disindayim ben.. Bir daha deneme yapicami soyledim,ozaman soylesene bana bazi vitamin takviyeler kullan diye..bu sefer tedaviye baslarken Qenzim ve omega karisimi vitamin yazdi 100 liraya aldim..bende sikinti yok diye ben folik asit haric hicbirsey kullanmamistim..madem vitamin ise yariyorsa 6-7 ay ara vardimde soylesene o zaman daha etkili olurdu benc..Esim icinde daha once sordugumda hicbirsey fayda etmiyo demisti ama bu sefer esim bircok vitamin kullandi ama ben kullanmadim..yani bir bildikleri vardir diye cok soru sormadan her dediklerine itaat ediyoruz ama kafam karisyo boyle ya kerpetenlemi alcaz lafi demi yani..anlayamiyorum hiccc yaaa
haklısın canım konuşmayı sevmeyen.bilgi vermeyen doktorla çok zor oluyor.Böyle doktorlar yüzünden sonunda internet yardımıyla doktorculuk oynamaya başlıyorsun çünkü kafanda hep soru işareti doktor acaba ne yaptığının fakında mı yoksa şunu hatırlatsammı.....Canım bende önceden (şimdiki doktorumu bulana kadar)bu sıkıntıları çok yaşardım.Doktor yüzünden oluyor bu durum maalesef

hadi güzelim az kalmış opuyu atlattıktan sonra rahatlıyorsun zaten.Bende bugün opu yaptım perşembe transferim var nedense hiç heyecan yok nedenki acaba:110:
Hayirli olsun ins cnm kaç gün iğne kullandın acaba benim bugün 3 iğnem olacak yarın kontrolüm var bayram a kadar biter mi acaba ya

Selam canlar.. size hastaneden yaziyorm..transferim gerceklesti, su an 2 saatlik istirahatteyim.. 2 adet embriyo konuldu..2 side gercekten cok kaliteliymis hatta embriyolog resmen kitaplik dedi :nazar: drum buyuk ihtimal tutacak ikiz şeklinde dedi ama rRabbim bilir tabiki...
seninki dondurulmuş transfermiydi?kaçıncı gün embriyosu ?

X