2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

benımde yumurta rezervım dusuk malesef . bugun muayene oldum 6yumurtam cıktı 3ü ok hızlı buyumus 3ü gerıdne gelıyormus havuz yonetını deneyecegız demıstık ılk denemem negatıf olunca. bende arada cok zaman alır mı onu bılmıyorum. 2defa yumurta toplama ıslemı yapalım olusan embrılardan en kalıtelerını transfer edelım dedı bana sansı arttırmk ıcın. yaptırsammı bılemedım zaman daraldı gecenkınde 3embrıo olustu ama tutunma olmadı 1i kalıtelı 2si normaldı 10 husrerlı 8 hucrelı yeterlı gelmemıs tutunma ıcın.Cok azaman alır mı ? ılk adetlemı baslyıor tedavıye bana zaman alır demıslerdı

Merhaba kızlar benim yarın test günüm Ve idrar testi yaptık tek çizgi yine çıktı bende Dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım ne olur dua edin bu defa olsun Allah isteyen herkesin kucağını doldursun içindede benim
Insallah idrar testi yanlistir ve sende saglikli bi bebise hamilesindir canim. Stres yapma hersey bizim icin.

benımde yumurta rezervım dusuk malesef . bugun muayene oldum 6yumurtam cıktı 3ü ok hızlı buyumus 3ü gerıdne gelıyormus havuz yonetını deneyecegız demıstık ılk denemem negatıf olunca. bende arada cok zaman alır mı onu bılmıyorum. 2defa yumurta toplama ıslemı yapalım olusan embrılardan en kalıtelerını transfer edelım dedı bana sansı arttırmk ıcın. yaptırsammı bılemedım zaman daraldı gecenkınde 3embrıo olustu ama tutunma olmadı 1i kalıtelı 2si normaldı 10 husrerlı 8 hucrelı yeterlı gelmemıs tutunma ıcın.Cok azaman alır mı ? ılk adetlemı baslyıor tedavıye bana zaman alır demıslerdı

Canim hic duymadim havuz falan ben daha yeniyim ama benim mantigim soyle diyor gec buyuyen zaten kalitesiz ki geride kalmis
Onlari bi daha uyarip bi daha toplamak bilemedim ben bastan tekrar denerdim gibi geldi

Merhaba kızlar benim yarın test günüm Ve idrar testi yaptık tek çizgi yine çıktı bende Dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım ne olur dua edin bu defa olsun Allah isteyen herkesin kucağını doldursun içindede benim
Canim insallah guzel haberler verirsn ..
Testler erken olunca sonuc vermio ..
Embrio kacinci gun embriosu

Kizlar merhaba. Hamile olanlari tebrik ediyorum tedavide olanlara tez zamanda bebek diyorum :) bende bugun basladim ilaclara. Gonal f 225 doz cuma günü kontrole gitcem. Hayirlisi insallah
Hayirli olsun cnm bende bugün 3 iğnem ı vuracam ins gonal f 225 benimde iğnenin içindeki siyah çizgiden ilk ini mi baz aldın yoksa ikincisini mi cnm ben sanki yanlış vurdum gibime geliyor

Benimde yarin kontrolum var bende 3 gun sonra niye cagiriyolar diyodum
Sende durum ne canim benim sisli memorial ilk denemem pco
Valla pek bi şey yok bende iğne vurulurken biraz açıyor o kadar ins istediğimiz sonuca ulaşırız ben fulya behcecide yim cnm ilk denemem çok tedirginim

Hayirli olsun cnm bende bugün 3 iğnem ı vuracam ins gonal f 225 benimde iğnenin içindeki siyah çizgiden ilk ini mi baz aldın yoksa ikincisini mi cnm ben sanki yanlış vurdum gibime geliyor

Canim benim gonalf 112.5 kalem gibi ya onun basinda doz numarasi var oradan 112.5 ayarlayip direk vuruyosun cizgiye takilma onun bi onemi yok

Valla pek bi şey yok bende iğne vurulurken biraz açıyor o kadar ins istediğimiz sonuca ulaşırız ben fulya behcecide yim cnm ilk denemem çok tedirginim

Benim de ilk denemem.. siz de sorun ne canim insallah ilk denememizde tutar ya ben sehir disindan gidip geliyorum cok zor oluyo

Canim hadi ya hic bu ihtimal aklima gelmedi bana oyle bir test de yapilmadi ki ben de bi yarin gideyim madem zaten cok sayida yumurta toplaninca ohss oluyormus benimde 20 tane toplanmisti olabilir belki cunku simdiden yerimden zor kalkoyorum karnim cok sis
Canim hadi ya hic bu ihtimal aklima gelmedi bana oyle bir test de yapilmadi ki ben de bi yarin gideyim madem zaten cok sayida yumurta toplaninca ohss oluyormus benimde 20 tane toplanmisti olabilir belki cunku simdiden yerimden zor kalkoyorum karnim cok sis
Y yenibidunya canim bende ohss olmusum cok korkuyorum burda yatiralim dediler ama bir gecesi 300liraymis ve kac gün yatacagim da belli degilmis serum falan verilecekmis de simdi kan testi yapildi onu bekliyorum evde yapilabilecek birsey yokmu diye soracagim bakalim sen nasil oldun sivi tuketmenin faydasi oldu mu

Yarın test günüm :silah: nihayet bukadar uğraşın sonuna geldim çok şükür kızlar dualarınızı bekliyorum buarada Hamiş olanları tebrik ederim darısı olmayanların başına
Benimde cnm yarin ama bugun inanılmaz karamsarim aglayasim gelio hiç iyi değilim bklm bitti mi yoksa yeni mi başlıyoruz

X