2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Selam canlar.. size hastaneden yaziyorm..transferim gerceklesti, su an 2 saatlik istirahatteyim.. 2 adet embriyo konuldu..2 side gercekten cok kaliteliymis hatta embriyolog resmen kitaplik dedi :nazar: drum buyuk ihtimal tutacak ikiz şeklinde dedi ama rRabbim bilir tabiki...

:halay::halay::halay:
Gelsin bebbekler olleyyyyy....
Yas kac kis 2 embriyo yasak degil mi
Nasilsin canim agrin sizin yoktur insalllahh

Genetik inceleme mi o nasil oluyo kis ?
Taze iyidir iyi insallah tutar canim
Canim ,bizim erkek problemi sperm sayisi az ve hareketlilik yok..daha once 2 tup denemem oldu iyi kalitede 2 ser embriyo konulmasina ragmen tutmadi..histereskopi de yapmisti doktor rahimde hersey normal dedi ..bazen olusan embriyolar saglikli gibi gorunsede genetik veya olusum asamasinda olan bazi sikintilar yuzunden tam saglikli olmuyor..bu da ancak genetik inceleme ile bilinebiliyor..sonuca gorede tup tedavini yonlendiriyorsun ..

Kizlar meraba bugun kontrolum var cumartesi 16tysdi bugun 18 olduysa sanirim opu icin gun vercek sz neler yaptnz heycanli ve merkliym umarm buyumustr benim yumurtalarm ck yavas buyudu erken menepozdan supelendi doktor şükür ki bsey cikmadi sadece yumurtalar ck yavas buyuyo dedi sabretcez dedi dualarinizi bekliyrm

Kizlar meraba bugun kontrolum var cumartesi 16tysdi bugun 18 olduysa sanirim opu icin gun vercek sz neler yaptnz heycanli ve merkliym umarm buyumustr benim yumurtalarm ck yavas buyudu erken menepozdan supelendi doktor şükür ki bsey cikmadi sadece yumurtalar ck yavas buyuyo dedi sabretcez dedi dualarinizi bekliyrm

Hayirlisi olsun canim evet 18 gun uzun surmus hakikatten pco durumun var mi ki

Canim ,bizim erkek problemi sperm sayisi az ve hareketlilik yok..daha once 2 tup denemem oldu iyi kalitede 2 ser embriyo konulmasina ragmen tutmadi..histereskopi de yapmisti doktor rahimde hersey normal dedi ..bazen olusan embriyolar saglikli gibi gorunsede genetik veya olusum asamasinda olan bazi sikintilar yuzunden tam saglikli olmuyor..bu da ancak genetik inceleme ile bilinebiliyor..sonuca gorede tup tedavini yonlendiriyorsun ..
canım benim,ben eşime geçen sene keçi boynuzu kürü yaptım sonrasında kendisi de aç karnına soğuk pres keçi boynuzu pekmezi içti 1 yemek kaşığı sonrasında da baya düzenli şekilde (5 6 ay boyunca tabi hergün olmayabiliyordu bazen haftada 4-5kere) ikimizede birer tabak muz ,2 dolu tatlı kaşığı bal , 12badem, 12fıstık ,12fındık,4 tane ceviz ve de 1 parça kare siyah çıkolata rendeleyip yedik.(tatlı niyetine tadı harıka bağımlılık yapıyor:dondurma:)Doktor geçen yılki spermiograma ve bu senekine bakınca ne yaptıysanız çok işe yaramış dedi gülerek:KK23:.Aslında geçen senekinde de sorun yoktu ama ben doğal beslenelim dedim.Tavsiye ederim

Selam canlar.. size hastaneden yaziyorm..transferim gerceklesti, su an 2 saatlik istirahatteyim.. 2 adet embriyo konuldu..2 side gercekten cok kaliteliymis hatta embriyolog resmen kitaplik dedi :nazar: drum buyuk ihtimal tutacak ikiz şeklinde dedi ama rRabbim bilir tabiki...
Canim transfer hayırlı olsun. İki iki devam etsinler inşallah.sen kayseridensin sanırım. Hangi merkezde oldun tedavini

Hadi hayırlısı olsun canım, 2 bebis geliyor oyleyse... :halay: iyi bak annesi onlara.

Hayırlısı artık ama ömrümün en uzun en geçmek bilmez 12 günüydü artık hiç gücüm yok
Bak canım, bu kadar fazla test yaparak şuana kadar en cok sen ve bebegin zarar gördü... Ne diye üsteleyip duruyorsun ki, şuan en rahat olman gereken günlerde, bütün beynini bu testlerde yordugunun farkında mısın. Lütfen sana nacizane tavsiyem hicbirsey yapmadan kan testi gününü beklemen. Yoksa stresten olacagi varsa da olmayacak Allah korusun !

canım benim,ben eşime geçen sene keçi boynuzu kürü yaptım sonrasında kendisi de aç karnına soğuk pres keçi boynuzu pekmezi içti 1 yemek kaşığı sonrasında da baya düzenli şekilde (5 6 ay boyunca tabi hergün olmayabiliyordu bazen haftada 4-5kere) ikimizede birer tabak muz ,2 dolu tatlı kaşığı bal , 12badem, 12fıstık ,12fındık,4 tane ceviz ve de 1 parça kare siyah çıkolata rendeleyip yedik.(tatlı niyetine tadı harıka bağımlılık yapıyor:dondurma:)Doktor geçen yılki spermiograma ve bu senekine bakınca ne yaptıysanız çok işe yaramış dedi gülerek:KK23:.Aslında geçen senekinde de sorun yoktu ama ben doğal beslenelim dedim.Tavsiye ederim
Saol canim insallah tutarda tutmazsa fu sefer ikimiz icinde kurler kullanicam ..Benim esim bu sefer bircok vitamin kullandi bakalim degisim varmi opu gunu belli olacak ..ama bu sefer emin oldum artik takviyeler sart..

Süperim valla ağrı sızı hiçbişeyim yok
Senin catlatma iğnesinden kısa sure sonra mı agrın olmuştu?
Yarın sabah agrım olur belki yavastan catlamaya baslarlar

Sen nasılsın?nasıl gidiyor

Yok tatlim 36 saat sonra olmustu.. ama zaten sen 36 saat sonra opu da olcan narkozlu dimi o yuzden bisi hissetmezsin sabah geldi aklima :KK66:

Kizlar merhaba. Hamile olanlari tebrik ediyorum tedavide olanlara tez zamanda bebek diyorum :) bende bugun basladim ilaclara. Gonal f 225 doz cuma günü kontrole gitcem. Hayirlisi insallah
Hayırlı olsun bende 225le basladım bir dozda menapur kullandım ilk 5 gün artı femara tablet 6. Gün 10 dan Fazla yumoşum vardı
Yarında opu var işte.toplam 9 gün iğne vuruldum.

@Ugurlu38 canım hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsun ikizlerin inşallah
Keyfini çıkar stres yapma

X