2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

bende de hiç bir belirti yok canim arada biraz ayakta fazla kaldığında belim agriyo baskada biseyim yok. kese günün nezaman? benim 29 da.

Canim benim daha cok yeni oldugundan heralde benim karnim cok şiş yatinca yerimden zor kalkoyorum yururken karnim cok aciyor göğüslerim şiş ve ilaclardan heralde cok uyukluyorum canim bende

Ben 22 sinde gideceğim canım pazartesi 3000 lerdeydi değer doktoru aradık haftaya gel dedi ama zaman geçmiyor bir de uykudan başka belirti kalmadı cumartesi gitsem mi diye düşünmeye başladım ama sizin de hemen hemen benle aynı durumunuz rahatladım biraz

Kızlar benn şokkk ya bugün 9.gunumdu sağlık ocağına kan vermiştim sonucuma internetten baktım 0.04 yaa yanlış olabilir mii sizce veya erken mi anlamadımm âmâ bu bi gerçek olumsuz tutmadi yani
Gününü bekle canım erken daha geç yerleşme geç tutunma olabiliyr son ana kadar umudumuzu koruyalım cnm

oooo maşallah senin değer çok yükseklerde. transferden sonra kaçıncı gün girdun oo değeri.

Canim bende de şu sıralar sürekli uyku hali var. Belirtileri kafana takip kendini uzme. Belirtiler için erken daha çoğu 6. Haftada başlıyor. Şunu da unutma çoğu hamile belirti yaşamıyor. Bebişleri rahat bırak yerlerine alissinlar. Kalp atışı başlayınca mise bulantısı başlayabilir. Bugünlerin keyfini çıkar

Günaydın canım. Benim 2 haftadır ne kasık ağrım ne de bel ağrım var hepsi bitti. Sadece göğüs uçlarım çok sızlıyor o kadar. Başka da belirtim yok. Korkma ben de korkuyodum da geçen hafta doktorum normal dedi.

Canım inşallah bebeklerimiz sağlıkla büyüyordur, uyku isteğim arttı ve kabızlık yaşıyorum karnım, midem çok şiş. Bunlar harici bi değişiklik yok. Ben 26sında kese görmeye gideceğim inşallah.

Ben sekiz yıl önce oldum ohss.ı zaman şimkiki yapılan iğne yoktu neyazıkki ama bir kızım oldu. Şimdi tekrar tüp yaptırdım ohss olmucamı çünkü farklı bir çatlatma iğnesi yapılcanı söyledi doktor
Yani doktorluk bişey değil
Tabi transferim yine de ertelendi bu iğnenin tutunmayı bozduğunu beklicemizi söyledi
Bir sonraki ay gittiğimde adetliyken rahim yedi milimetreydi yani rahim daha düzelmemiş bir ay daha bekledik sonuçta gebeyim geç olsun güç olmasın yeterki sonuç pozitif çıksın
Bence on taneyle ohss olunmaz zaten stress yapma o yüzden

oooo maşallah senin değer çok yükseklerde. transferden sonra kaçıncı gün girdun oo değeri.

Canım transferin 17. günü böyle çıktı. ilk 457 sonra 900 bu değerden 2 gün sonra da 2880 çıktı. en son pazartesi böyleydi..

Aynen sadece uyku hali ve göğüs şişliği o kadar bende de..

İyi ya çok şükür içim ferahladı çok sağol canım :)

Kabızlık bende yok canım sürekli kefir içiyorum ben ondan herhalde bak tavsiye ederim sana da.. Ben de 22sinde gideceğim bakalım inşallah her şey yolundadır :)

Mrb ins güzelsonuçlar alırsın cnm bende başlayacam ins kaç gün böyle iğne kullanılıyor ve göbekten mı vuruyorsun cnm merak ediyorum bende
Canım kaç gün daha sürer bilmiyorum senin yumurtalarına baglı dedi
Cumartesi tekrar gidicem bakalım..Evet gobekten vuruyorum çok basit oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…