2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım transferin 17. günü böyle çıktı. ilk 457 sonra 900 bu değerden 2 gün sonra da 2880 çıktı. en son pazartesi böyleydi..

Aynen sadece uyku hali ve göğüs şişliği o kadar bende de..

İyi ya çok şükür içim ferahladı çok sağol canım :)

Kabızlık bende yok canım sürekli kefir içiyorum ben ondan herhalde bak tavsiye ederim sana da.. Ben de 22sinde gideceğim bakalım inşallah her şey yolundadır :)
Cnm kefiri nasıl tuketiyorsunuz yani aç tok farkediyormu bide ne kadar iciyorsunuz teşekkürler şimdiden

Gulce27 Gulce27 Canım kefir içiyorum günde bi bardak, kayısı kompostosu da, buna rağmen var ara ara :/
Sana az kalmış inşallah çok güzel ilerlesin canım.

İnşallah canım hepimizinki güzel güzel büyüsün :)

Cnm kefiri nasıl tuketiyorsunuz yani aç tok farkediyormu bide ne kadar iciyorsunuz teşekkürler şimdiden

Ben yatarken içiyorum bir de sabah kahvaltıda canım hiç kabızlık sorunum yok ki ben normal hayatımda bu sıkıntıyı yaşayan biriyim..Rosebody, sen ne zaman kese görmeye gideceksin?

İnşallah canım hepimizinki güzel güzel büyüsün :)

Ben yatarken içiyorum bir de sabah kahvaltıda canım hiç kabızlık sorunum yok ki ben normal hayatımda bu sıkıntıyı yaşayan biriyim..Rosebody, sen ne zaman kese görmeye gideceksin?
Sağol cnm ben inss çarşamba günü gideceğim cnm

Kızlar bi baksanıza bana mi öyle geliyor paranoyak olduk

Eklentiler

• IMAG1108.jpg
    IMAG1108.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 108
Sunda daha iyi gibi ufff var mi ki ya 8. Günüm bugün sabah idrsri varmı 3. Gün embriyodu olup da 8. Gün bu şekilde çıkan benimle beraber bekleyenler burdamisiniz siz yaptınız mi

Eklentiler

• IMAG1107.jpg
    IMAG1107.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 105
Hayirli cumalar kizlar guzel haberler almak nasip olsun..
E Elfst cnm silik cizgi gordum bende hayirli olsun devam et test gunune kdr ..hadi bakalım güzel haberler gelmeye basladi..

Sunda daha iyi gibi ufff var mi ki ya 8. Günüm bugün sabah idrsri varmı 3. Gün embriyodu olup da 8. Gün bu şekilde çıkan benimle beraber bekleyenler burdamisiniz siz yaptınız mi
Benimde aynı bende anlamadım var mı yokmu benim 9.gün dün daha net bi silik çizgiydi:KK70: ama bugün aynı böyle benimde hayırlısı kanı bekliycez kimyasal olmasında korkum o benim

Arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım negatif maalesef. Dondurulmuşum da yok sil baştan yeni bi tedavi beni bekliyor. Transfer olan yada olacak arkadaşlar sakın transferden sonra ki belirtilere takılmayın kasıklarımda batma da oldu ateşlenmede oldu göğüslerimde ağrı ve büyüme de oldu ama hep ilaçların etkisinden inşallah sizler güzel haberler verirsiniz biraz toparlanana kadar siteye fazla giremiycem yeni tedavi için kendimi hazırlamam beynimi boşaltmam lazım kolay şeyler yaşamıyoruz çünkü iki ay kendi iğnemi kendim yaptım sonucu negatif olunca da insan haliyle yıkılıyor. Hepiniz Hakkı'nızı helal edin inşallah bi daha ki girmem de hamiş haberinden başka haberler olmaz ara ara yine bakarım topiğe sağlıcakla kalın
Canim benim her seyin hayirlisi...kendini baska seylere ver spora basla bence yeni hobiler edin belki ilaclarin etkisiyle kendiliginden hamis kalirsin belli olmaz genelde ole oluyormus ....kendine cok iyi bak canim benim...

bir sorum var kızlar. tedaviye başlayacağım ya hani 30 ağustos da regli günüm sizce o zaman mı tedaviye başlar yoksa eylül 26 daki bat gelince mi?
teşekkürler şimdiden.

valla canım bende ılk denememde 3tane bu testten yaptım. ılkınde bırsey cıkmadı. ıkıncısınde sılık gıbı cıktı belırgındı gordum sonra kayboldu en son gunumde de yaptım ondada sılık gıbı cıktı sonrası kanda negatıf ben artık ıdrar testı falan yapmam manyak gıbı bırsey olmustum bu denemem de 12gun beklerım hıcbırsey yapmadan kanı verır sonuca bakarım. paronayak olmustum bende herkese soruyordum kımı olumlu kımı olumsuz donuyordu. bence gunu gelmeden test yapmak dogru degıl kendımıze ezıyet baska bırsey degıl.

Benimde aynı bende anlamadım var mı yokmu benim 9.gün dün daha net bi silik çizgiydi:KK70: ama bugün aynı böyle benimde hayırlısı kanı bekliycez kimyasal olmasında korkum o benim
Kaçıncı gün embriyosu peki. Benim dün hiç yoktu bugün var yarını beklicem bklm daha mi belirgin daha mi silik cikicsk bizim işimiz çok zor ya oldu mu olmadı mi netlesene kadar binbir takla

X