2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canimm sakin öyle düşünme aynı ilaçları aynı doz kullandm. Evet göğüsler ilaçlardan sonra geri indi ağrı kalmadı ama son günler tekrar şişiyor ve acıyor. Şuan evde ben de senin gibi lömbur lömbur dolaşıyor m :-D . Daha kaçıncı günün ki hem umut kesiyirsun. Bebeğini üzme lütfen arkadaşım pozitif ol. Test gününe kadar üzülmek yok. Ben üzüldüm ağladım da ne oldu kendimi yıpratmaktan baska bak çok şükür .. olumlu ol pozitif ol

Aynı ağrılar i ben de yaşadım cnm. Ağrı olmayan pozitif ler de var tabiki. Kişiden kişiye değişiyor sanki. Az kalmış canım. Yarın evde test yapabilirsin. Ama tek çizgiyi görüp kendini harap edeceksen hiç yapma çünkü kesin sonuç kanda çıkacak. Ve tek çizgiyi görüp kanda pozitif çıkan arkadaslarmz çok canm

Kuzum iyimisin Nerelerdesin hiç gizukmedin kaç gündür. Umarım iyisndir

Ay insallah canim benim ya sizle konistukca rahatliyorum yalniz kalinca vesveseler basliyor insallah canim ya agzindan bal damliyor sağolasin bende sana pozitif haberini vermeyi cok isterim:)

Ay insallah canim benim ya sizle konistukca rahatliyorum yalniz kalinca vesveseler basliyor insallah canim ya agzindan bal damliyor sağolasin bende sana pozitif haberini vermeyi cok isterim:)
İnşallah canım alacağız senden de bu haberi. Maşallah bu ay çok bereketli. Felak nas süresi oku sürekli .vesvese den şüpheden korkudan korur inşallah. Ben okuyorum canım. 7. Günümü çok iyi hatırlıyorum o kadar mutsuzdm ki tutmadı dedim ağladım sizlandum. Hiç belirtin yok diye

amin canım inşallah. H hayrunn_nisa seni de tebrik ederim tatlım. Dördünüz de çok sağlıklı hamilelikler geçirip tatlı bebeklerinize kavuşun inşallah Allah'ın izniyle

ZehreNur nasilsin canim?
Bugun ilacin herhangi bi yan etkisini vs hissettin mi? Nasil gidiyor :)
İyiyim canım tesekkurler harika gidiyor
Eşim iğneyi hazırlıyor bende kendime vuruyorum
İğneden sonra bi 5 dk falan baş donmesi oluyor hafif o kadar..
Sen naptın fitile devam ediyomusun bat ne zaman

Kızlar erken test yapmayın negatif cıkarsa stres uzuntu bebeğin tutunmasına etkiler
Bi arkadasın 10. Gunun de kan testi bile negatif cıktı sonra pozitife dondu şükür şimdi 4.ayında
Biliyorum zor ama azcık sabır hadi guzel annişler

Sahi ya simarik83 nerede
Bi sıkıntı yoktur inşallah

3.gün embriyosuydu 9 hücreli çıkar mı diyosun yapayım mı??

Evet canım bi arkadas yaptı sağolsun. Ben araya bişey koymadikoymadim ondan olmamış :) agrin falan var mı. Benim ara ara Karnım ağrıyor bi de belim göğüsler zaten foraa :-D
ohh maşallah yakusmis. benim ilk günlerden beri bel agrim var halada devam ediyor. arada kasikta oluyo ama saniyelik. göğüslerin sis ellersen aciyo onun dışında bisey yok. yarini altlatsak başka bisey isremiu.

Lilium08 canım senin nasıl gidiyor
İlk kontrol un ne zaman kaç gun kullandın ilacları
Ben 5 gun kullanıcam persembe ilk randevum var

@Emelcixx sen adet oldun mu ne durumdasın?

İyiyim canım tesekkurler harika gidiyor
Eşim iğneyi hazırlıyor bende kendime vuruyorum
İğneden sonra bi 5 dk falan baş donmesi oluyor hafif o kadar..
Sen naptın fitile devam ediyomusun bat ne zaman

Fitil ve antibiyotige devam ediyorum.. memorial hemsireyi arayip sordum kasintiniz ve asiri akintisi olanlara veriyoruz biz antibiyotigi dedi benim onlar olmadigi icin sasirdim kaldim antibiyotigi yarida kesicem valla.. ama hafif akinti var deyince de biraz kullanayim dedim oyle yani.. antibiyotik ve fitilden dolayi adetim gecikir diye dusunuyorum genelde oyle oluyo amann
Sana doktor verdimi canim hic rahmi temizlemek icin bisey??
Bu arada igneyi nasil vuruyosun bana güc verdin valla :)))

Lilium08 canım senin nasıl gidiyor
İlk kontrol un ne zaman kaç gun kullandın ilacları
Ben 5 gun kullanıcam persembe ilk randevum var

@Emelcixx sen adet oldun mu ne durumdasın?
Canım iyi şimdilik. Geçen Perşembe başladım. Cmtesi ilk kontrole gittim, Salı da 2.ye gideceğim. Bugün 4. Kez iğne oldum. Bakalım hayırlısı inşallah. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…