2015 Tüp Bebek Ücretleri!

benim abacıoğlu cerrahi tıp merkezinde ablam yaptırdı 4500 + ilaçlar ilaçlarda %20 ind uyguladılar ve şimdi bebişi 2 yaşında rabbim isteyen herkese nasip etsin :)
Bilgi için teşekkürler tatlım ancak 2015 yılı fiyatlar lazım liste için ablanın kuzusu 2 yaşına gelmiş bu fiyat tahminen 3 yıl öncesine ait olmalı...

Bilgi için teşekkürler tatlım ancak 2015 yılı fiyatlar lazım liste için ablanın kuzusu 2 yaşına gelmiş bu fiyat tahminen 3 yıl öncesine ait olmalı...
evet fakat ben muayeneler için gidiyorum ve 5 yıldır aynı fiyattan devam ediyorlarmış dr tuğrul beyin yeri

Avrupa Şafak Tüp bebek merkezi 5000tl+ ilaç masrafı bu ay 850 tlye burada aşılama oldum önümüzdeki ay için bu şekilde fiyat verdiler olmazsa tüp bebek yaptıracağım büyük ihtimalle çünkü.

Samsun MEDICAL PARK ilaç transfer iğne muayene ücreti tahlil opu 7000 tl. Tuttu. Hatta biraz da geçti küsürat

Samsun MEDICAL PARK ilaç transfer iğne muayene ücreti tahlil opu 7000 tl. Tuttu. Hatta biraz da geçti küsürat
Tatlım bize tüp bebek ücreti ilaçlar hariç lazım çünkü ilaçlar işin içine girince toplam fiyat değişir.Herkesin kullandığı ilaçlar ve ücretleri farklı..Sana zahmet sadece tüp bebek için ne kadar ödediğini yazarsan listeye ona göre ekleme yapayım..

lüttfffennn bana yardımcı olun acıbademde kredi kartına taksit yapılabiliyor mu bilginiz var mı?

bende samsun medical parkta yaptırdım ilaçlar hariç 4500 tl..

Kadıköy Şifa (Kadıköy Hastanesi) ilaçlar hariç 6.500. 3. denemede 4.500
İalçları anlaşmalı eczaneden indirimli alabilirsiniz.

egepol hastesi hakkında bilgisi olan varsa paylaşım yapabilir mi?
spermiogram inş doğru yazmışımdır ve hormon test üzretleri aşılama ve tüp bebek ?

Bahçeci fulyada
Tüp bebek 5900
Muayene 400
İlaçlar 2500 geçti
Vitaminler 2000 geçti
Havuz ücreti 3500 istediler
Bir embriyo donduruldu. Buradan ilaç bulabilirsem devam edeceğim inşallah yeni adet döneminde.

Şanliurfa osm hastahanesi 4500 lira ilaç hariç. Embriyo dondurma ilk sene bedava sonraki seneler yilda 500tl muayene 30lira ilaçlar 1500 tuttu ilaçlar kişiyegore degisiyo tabi:)

arkadaşlar bursa pembe mavi fiyatları ilk deneme 5800 ikinci 5200 üçüncü 4800 ilaçlar dahil.. 2015 fiyatları..

arkadaşlar bursa pembe mavi fiyatları ilk deneme 5800 ikinci 5200 üçüncü 4800 ilaçlar dahil.. 2015 fiyatları..
canım yeni mi aldın sende fiyatı..birde ilacı raporla alma imkanımız varsa fiyat değişiri mi bu konuda bilgin var mı..

canım yeni mi aldın sende fiyatı..birde ilacı raporla alma imkanımız varsa fiyat değişiri mi bu konuda bilgin var mı..
fiyatlar yeni canım geçen hafta sonu gittim. rapor hakkında bilgim yok telle arayıp sorabilirsin.. ay hafta sonu o kadar kalabalıktı ki herkes tüp bebek mi yaptırıyor ya..

fiyatlar yeni canım geçen hafta sonu gittim. rapor hakkında bilgim yok telle arayıp sorabilirsin.. ay hafta sonu o kadar kalabalıktı ki herkes tüp bebek mi yaptırıyor ya..
ben daha görüşmeye gitmedim çok merak ediyorum sana soruyorum :) tek embriyomu koyuyolar peki

ben daha görüşmeye gitmedim çok merak ediyorum sana soruyorum :) tek embriyomu koyuyolar peki
duruma göre değişiyor.. ilk konuştuğumuzda yaşın gereği tek dedi.. ama transfer sırasında embriyolar güçlü değil dedi 2 tane transfer edelim şansımız artsın dedi bende kabul ettim.. 2.si de tutmuştu şükür ama ilerleyemedik..

ama doktorumdan memnunum çok.. ne zaman arasam cevaplıyor cepten de arayabiliyorum o yönden çok rahatım.. tabi laboratuvarda önemli ondan pek emin değilim..

ama doktorumdan memnunum çok.. ne zaman arasam cevaplıyor cepten de arayabiliyorum o yönden çok rahatım.. tabi laboratuvarda önemli ondan pek emin değilim..
labaratuvardan niye emin değilsin canım..ilkini de nevin hanım mı yapmıştı.yaşın kaç canım..bende 2 tane istiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…