2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Anladim cnm tsk ederim.. peki senin 2011 de yaptirdigin tup bebek nasil soniclandi. Hastanenin hakkinda iyoiseyler okudum hep
2012 ocakta başladım adetimle.şimdi bir kızım var.olumlu sonuclandı.ama doktorum ayrıldı hastanenin doktorları değişti diye ben tercih etmesim bu ayki tedavimde orayı.medikal parka gidiyorum şuan

2012 ocakta başladım adetimle.şimdi bir kızım var.olumlu sonuclandı.ama doktorum ayrıldı hastanenin doktorları değişti diye ben tercih etmesim bu ayki tedavimde orayı.medikal parka gidiyorum şuan
adetin 2.günü mü başlanıyor illaki tedaviye.3.günüde başlanabilir mi acaba.

merhaba arkadaşlar eğer raporumuz var fakat hiç tüp bebek tedavisine başlamadan çocuk sahibi olduysanız devlet tüp bebek tedavisini karşılıyor mu?şu an 8 yıldır çocuk sahip olamıyoruz

merhaba arkadaşlar eğer raporumuz var fakat hiç tüp bebek tedavisine başlamadan çocuk sahibi olduysanız devlet tüp bebek tedavisini karşılıyor mu?şu an 8 yıldır çocuk sahip olamıyoruz
Öncesinde bir çocuğunuz varsa devlet ikinci çocuğun masraflarını karşılamıyor. Hiç çocuğunuzun olmaması gerekir.

Egunal merhaba, sayfanin basindaki tabloyu nasil yaptin? Bi arkadas da hamile kalamama sebebi_embriyo sayisi_transfer trhi_sonuc seklinde form hazirlamak istiyor. Nasil yapildigina iliskin yardimci olabilir misin?
Tabloyu anlatmak uzun ve karmaşık canım mesajını yeni gördüm yoktum istersen hangi konuya tablo yapılacak ben yardımcı olurum özel mesajla iletişime geçebilirsin benimle..

Adana başkent hast. İlk muayene 91.5 tl ilaçlar raporlu 600 800 arası tutuyor.600tl. OPU. transfer 2200 tl arada bir defa da 200tl yatiriyorsun tahliller ücretsiz.Raporlu fiyatları bu.embriyo dondurma yıllık 300 tl

Eskişehir acıbadem ilk deneme 4750 ikinci 4224 embriyo dondurma 1300 ilaçlar hariç tabi ama hastane sperm testi kan testleri ve ilk muayene için hiç ücret almıyor paket program yani

Arkadaşlar dun ankara anatolia tüp bebek merkeziyle görüştüm. 5400 dediler. İlk muayene için 320 TL dendi. Genetik tahliller hariç,onlar için de 120 ser kura kişi başı ücret alınıyor dendi. Muayene ücreti mi tahlil ücreti mi orasını tam anlayamadım. 1100 embriyo dondurma ve daha ilaçlar da alınacak. Eşimde problem var. Eşime yapilan test turu ve sayisi arttıkça fiyat da artacak. Çok tutuyor sanki 10000 den aşağı çıkılmaz bu işlemden

Ben devlet karşılamıyor demiştim ama galiba yeni kanunla değişiklik yapılmış, karşılıyor olabilir, sizi yanlış yönlendirme yapmayım, bir araştırın mutlaka..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…