2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Canım benim ilki negatifti ikinci olmadan önce ofis histereskopi oldum. Laparaskopiyi tercih etmedim direkt tüp bebek yaptırmak istedim vakit kaybetmemek istedim. Tüplerimde de sıvı birikimi falan da yoktu. Operasyona gerek olmadı. Harika bir dr seçtiğinden emin olmalısın. Allah'a her gün şükrediyorum Göğşen Bey'i karşıma çıkardığı için.

gerçekten benimde Ankara da gezmediğim doktor kalmadı ama Göğsen bey hem psikolog hem kadın dogumcu benim daha yolum uzun zannedersem şimdi essure bulmaya calısıyoruz ama güvendiğin doktor cok cok önemli cidden

gerçekten benimde Ankara da gezmediğim doktor kalmadı ama Göğsen bey hem psikolog hem kadın dogumcu benim daha yolum uzun zannedersem şimdi essure bulmaya calısıyoruz ama güvendiğin doktor cok cok önemli cidden
Ben ne yaptım da karşıma çıkardı Göğşen Bey'i diyorum bazen. Şükürler olsun onu tanıdığım güne. Inşallah pozitif.sonuç alırsın canım. Haberdar et beni.

Raporlu olarak Ankara tıp fakültesi Cem atabekoğlu'nda yaptiriyorum yarın transfer yapılacak ilk muayene 122 hastaneye 420 özel işlem icin 1200 ve ilaçlar 600 tl tuttu

Ben ne yaptım da karşıma çıkardı Göğşen Bey'i diyorum bazen. Şükürler olsun onu tanıdığım güne. Inşallah pozitif.sonuç alırsın canım. Haberdar et beni.

Merhabalar bnm sorunum pko esimde morfoloji..Göğsen hocaya ön görüsmeye gitcem tavsiye ediyo musunuz?ilk denemem olucak cok tedirginim 4yillik evliyim.

Ayrica pko lu olup Ankarada tüpbebek yaptirip hamile kalan arkadaşlar...lütfen yardim edin ilk denemem olucak

İzmir Ege universitesin de raporlu tüp bebek yaptıranlar fiyat konusunda bilgi verir misiniz lutfennnn

Merhabalar bnm sorunum pko esimde morfoloji..Göğsen hocaya ön görüsmeye gitcem tavsiye ediyo musunuz?ilk denemem olucak cok tedirginim 4yillik evliyim.
Kesinlikle canım. Kesinlikle ediyorum. Harika bor dr ve çok iyi bir insan. Haberini bekliyorum.

Bu forum çok güzel olmuş, yapan Arkadaşımın ellerine sağlık. Ben de heyet raporu çıkarttırıyorum İstanbul'da oturuyorum buradan fiyatları görmek çok iyi oldu. Tekrar teşekkürler

Benim tedavım bugun basladı Hastaneye 1100 TL ve ilaclara 450 tl verıyoruz ama ilaçlar kişiye gore degısır
Merhaba

Ege unv.de raporsuz tup bebek yaptiriliyor muözel olarak ve fiyat hakkinda bildin var mi? Henuz 3 yillik evli olmadigimdan rapor cikaramiyorum sanirim

Merhaba arkadaşlar, bu başlık benim için de çok iyi oldu. İstanbuldayım ve tüp bebek düünüyorum. Devlet desteğinde üç yıl şartı kaldırıldığını sayenizde öğrenmiş oldum.
Tüp bbek desteği için öncesinde aşılama yapılması mı gerekiyor , böyle bir şart var mı ?
Bir yıldır Hisar hasttanesine gidiyorum. Korunmadığım halde bebek sahibi olamadım. Yapılan testlerde bir sorun çıkmadı fakat yine de olmuyor. Bu hastaneden mi alacağım o sağlık raporunu olmadığına dair? Yoksa devlet hastanesinden mi almam gerekiyor? Bir de sanırım benim sigortam yetmiyor. Eşiminkini kullanarak işleme başlayabilir miyiz ?

Arkadasim merhaba
Ben de tup bebek hakkinda bilgi edinmeye calisiyorum yalniz devlet desteginde 3 yil sartinin kaldirildigini nerden ogrendin?
Ben gecen hafta bi doktora gorundum o bu 3 yil sartindan bahsetti cunku.
Ben de senle aydi durumdayim su an. 22 aylik evliyim. 1 yildir deniyoruz. Kontrollerde sorungorunmuyor. Fakat bebek gelmedi. Insallah hayirlisiyla bizim de olur...

bizim yani esimin sigorta veya bagkur yok. ben bagkurluyum ama benimde borcum var. yani sigortasiziz. ne kadar oluuyor sigortasizlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…