2015 Tüp Bebek Ücretleri!

labaratuvardan niye emin değilsin canım..ilkini de nevin hanım mı yapmıştı.yaşın kaç canım..bende 2 tane istiyorum..
spermler güçsüzdü canım embriyolar 3.güne zor dayandı gene de para için sanki dondurdular gibi tabi haliyle güçsüz olunca çözününce yaşamadı bu bende şüphe uyandırdı ama günahlarını da alamam o yüzden emin değilim dedim canım

inşallah bu defa gönlüne göre olur cnm..seni çok merak ediyorum takipteyim :)

Sanırım 3 yıl şartı torba yasayla degisti. Cünkü benim 2 yıl kasımda doldu ve raporlu yaptırdım. Her iki tüpümün tıkalı olduğu da hsg ile belirlenmişti.

.
Bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim

. Malatya Dr.Fethiye Ersan Tüp Bebek ve Genetik Tanı Merkezinin arkadaş yeni söyledi SGK ile anlaşması varmış. Yeni tedavilerde akupunturda yapılıyormuş ilk seansı ücretsizmiş.Bunları ilave edebilirseniz arkadaşlar bilgilenirler herkese sağlıklı bol bebişler...

Merhaba bende tüp bebek merkezi araştırıyorum. Ankara akay hastanesi hakkında bilgisi olan varmı aceba. 5200 tl dediler fiyatı normalmi

Mer
Sanırım 3 yıl şartı torba yasayla degisti. Cünkü benim 2 yıl kasımda doldu ve raporlu yaptırdım. Her iki tüpümün tıkalı olduğu da hsg ile belirlenmişti.
merabalar. Öncelikle bebeğiniz sağlıklı büyüsün. Size sormak isteğim bi şey var. Ben de raporlu yaptırıcam 3 yıl şartı var diye bekliyorum. Siz 2 yıl dolunca mı aldınız raporu ? Bi an ümitlendim

Evet torba yasayla 2 yıla düstü diye biliyorum. Ben iki yıl dolunca yaptırdım.

Evet torba yasayla 2 yıla düstü diye biliyorum. Ben iki yıl dolunca yaptırdım.
canım rapor nasıl çıkarılıyor? tüp bebek yaptıracağımız yer çıkartabiliyor mu? yada devlet hastanesi mi çıkartıyor yalnızca? süreçten bahseder misin?

canım rapor nasıl çıkarılıyor? tüp bebek yaptıracağımız yer çıkartabiliyor mu? yada devlet hastanesi mi çıkartıyor yalnızca? süreçten bahseder misin?
Canım herhalde tüm merkezler çıkaramıyor. Ben ankara baskentte yaptirdım. Orda çıkarıyorlar. 2 yıllik evliyiz. Her iki tüpümde tıkalı. Bu şatlarda çıktı. Bir de 5 yıl sigorta ve 900 gün prim odenmis olma sartı var. Esinin ya da senin olabilir. Biz kadın infetilitesinden çıkardık. Erkeğin şartlarını hiç bilemiyorum.

cevabın için teşekkürler canım. bizim sebepsiz infertilite. bende pco var ama başlangıç seviyesinde. diğer şartlar sağlanıyor. bende istanbul tüp bebek merkezinde yaptırmayı düşünüyorum ama rapor çıkartıyorlar mı bilmiyorum.

Orda tüp bebek yaptıran mutlaka vardır. Başlık acıp sorarsan yardımcı olurlar.

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım uzun süredir takip ediyordum zaten. Ben kısaca anlatayım durumumu çikolata kisti tedavisi görüyordum hgs de yapışıklık ve sağ tüpte tıkanıklık çıktı. Jimerde tedavi görüyorum nuray hanımda bizi suat beye yönlendirdi tüp bebek için. Suat beyde ilk baş bana ofis histeroskopisi yapıp patolojiden gelen sonuca göre tüp bebek yapalım dedi. Aslında güveniyorum suat beye ama acıbademde de yakınım çalışıyor birde orasıyla görüşücem. Sonra karar verip tup bebek yapıcaz. Allahım herkese yardımcı olsun gerçekten çok zor bir süreç

Amin inşallah canım. Darısı başınıza.
merhaba,
zannedersem siz de baskente gidiyorsunuz,doktorunuz Gögsen hoca mı?
benimde iki tüpüm tıkalı cıktı gögsen hocaya gidiyorum,su an hamilesiniz sanırım,tüp tedaviniz nasıl yapıldı laparoskopi mi oldunuz bilgi verebilirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…