2015 Balayı !!!!

Aska Lara nasıl sizce kızlar? Evli olsam hiç düşünmem yeni açılmış, yorumlar süper ama balayı için uygun mu çünkü genelde çocuklu ailelere uygun gibi geldi... Fiyat da çok uygun

Aska Lara nasıl sizce kızlar? Evli olsam hiç düşünmem yeni açılmış, yorumlar süper ama balayı için uygun mu çünkü genelde çocuklu ailelere uygun gibi geldi... Fiyat da çok uygun
Bende düşünmüştüm orayı canım fiyat için uygun ama Akka Antedon olcak büyük ihtimalle bizim içim sıkıldı valla artık balayından onca otel arasından bi tane beğenilmezmi ya fiyatları gördkçe delirdim zaten :mad:

bi arkadaşım ets ile görüşmüş asıl iyi otellerin ocaktan sonra fiyatları belli olacak demiş... Aska Lara çok çoluk çocuk dolu ya :KK43:

Akka Antedon un odalarını beğenmedim... Spice daha güzel, fiyat olarak da aynı

bende hatta sıze bısey dıcem yuh dıcenız nısan mayısta bu fıyatlar arasında cok bısye degımısyomus en fazla 100 tl oynarmıs toplamda o zamanalra bıle kalsa sorund egl butce ayarlanır ena zndnan

Kizlar fiyatlar cok farketmeye bilir ama nisan mayis aylarinda istediginiz odalarda yer kalmayabilir bence, bikmadan arastirmak lazim :/

maxx royal cok güzel gözüküyo ama 5 gece için 6000 tl yi buluyo.biz o yüzden yurtdişi düşünmek daha mantıklı ona verilecek parayla

bizim de temmu 26sında düğün balayı için daha karar vermedik ama çok kalabalık yoğun olmayan yerler istiyorum ben bakalım hayırlısı

X