2015 Balayı !!!!

Kızlar merhabalar bende 2015 Nisan geliniyim balayı oteli tavsiyesi istiyorum ve tesettürlüyüm bu sene gitmiş memnun olmuş muhafazakar otel tavsiyesi istiyorum fiyat olarak 2- 3 bin arasi düşünüyoruz birde otelde tıkılıp kalmak istemiyorum canımız sıkıldığında gezmek içın gezi turu olsun istiyorum şımdiden tşk ederim

Tamam biz de oyle yapalim... Otel de taksit yapiyor mu

Merhaba bildiğim kadarıyla artık bankalar tek slip olan işlemleri taksitlendirmek için mesaj gönderiyor, iletişime geçiyorlar. Ama en garantisi önce oteli arayıp sormak ya da banka ile görüşmek. Birde otel seçimi yaparken mutlaka otel ile de görüşün bende balayı için otel araştırması yapanlardanım. Otel hakkındaki yorumlara bakıyorum ve arayıp mutlaka görüşüyorum merkeze giden minibüs var mıdır. Sağlık Ocağı veya hastaneye uzaklığı nedir alışveriş merkezi var mıdır vee tabiki önerdikleri fiyat nedir doluluk oranları nedir bunları mutlaka soruyorum .

O değil de bu ne pahalılık böyle ya. Ben de Alaçatı'ya bakıyorum. Şimdilik tek favorim Lilamor Otel. Öyle abartılı şeyler sevmiyorum diye her şey dahil otellere bakmıyorum bile. Ona rağmen çok pahalı

Düğünüm 14 haziran 2015 te balayı için antalyayi düşünüyoruz.Özellikle gidip kalmış oldugunuz otel onerileri varsa çok iyi olur.Yoksa bu gidişle karar veremeyecegim.Fiyat aralığı 1500u geçmese iyi olur.Biraz sakin fazla kalabalık olmayan ama güzel bir yer olmalı. :)

Düğünüm 14 haziran 2015 te balayı için antalyayi düşünüyoruz.Özellikle gidip kalmış oldugunuz otel onerileri varsa çok iyi olur.Yoksa bu gidişle karar veremeyecegim.Fiyat aralığı 1500u geçmese iyi olur.Biraz sakin fazla kalabalık olmayan ama güzel bir yer olmalı. :)
Antalya genel olarak cok Pahalı diye biliyorum inş bulursunuz istediğiniz fiyata cok zor :KK43:

BEN COK SIKILDIM BU BALAYI İŞİNDEEN KIZLARR OTEL BULSAK TRANSFER SORUN TRANSFER SORUU OLMASA OTEL UÇUK ALLAHIM SABIIIRRR :KK43:

Kızlar selam.Bizim de Allah kısmet ederse Nisanda düğünümüz.Balayı konusunda ben çok kararsızım.Antalya'da yaşıyoruz.Marmarisi,Fethiye'yi v.s o çevreleri biliyorum.Yaşadım,gördüm,gezdim.Yurtdışında da nereye gidilir?Açıkcası onu da nişanlım ister mi bilmiyorum.Tavsiye istiyorum sizlerden.

Kızlar selam.Bizim de Allah kısmet ederse Nisanda düğünümüz.Balayı konusunda ben çok kararsızım.Antalya'da yaşıyoruz.Marmarisi,Fethiye'yi v.s o çevreleri biliyorum.Yaşadım,gördüm,gezdim.Yurtdışında da nereye gidilir?Açıkcası onu da nişanlım ister mi bilmiyorum.Tavsiye istiyorum sizlerden.

Yurtdışı herkes Tayland adalarını ya da Maldivleri tercih ediyor ama bence zaten düğün yorgunluğuyla 20 saat uçak yolculuğu yapmak çok daha yorucu olur ve balayını yorgunluğu atmaya çalışarak geçirirsiniz. Gidenler çok memnun olsa da ben çok yorulurdum yani :)) O yüzden Yunan adaları yada Dubai gibi daha yakın yerleri düşünbilirsiniz. Dubai'ye giden arkadaşım çok güzel demişti. Yunan adalarından da İnternet yorumlarında çok memnunlar ama yine de tam araştırmak lazım tabi ki. Dilerim yardımcı olabilmişimdir ama ben de araştırdığım kadarını söyleyebiliyorum :)

Çok teşekkür ederimEvet haklısınız.Yorulmak değil,dinlenmek istiyorum.İstiyoruz. :) Benim de aklıma Yunan Adaları geldi.Az önce onu düşündüm.Olabilir aslında. :)

Yaz için kesinlikle maxx royal kemeri öneririm. Yurtdışı balayı fiyatları Türkiye de iyi bir otelde kalmaktan çok daha uygun ama o kadar yol ve yorgunluğun iki kum güneş için çekilmesi taraftarı değilim. Bence yurtdışı daha sonra tercih edilse daha çok zevk alınır.

Yaz için kesinlikle maxx royal kemeri öneririm. Yurtdışı balayı fiyatları Türkiye de iyi bir otelde kalmaktan çok daha uygun ama o kadar yol ve yorgunluğun iki kum güneş için çekilmesi taraftarı değilim. Bence yurtdışı daha sonra tercih edilse daha çok zevk alınır.
katılıyorum:KK5:

Kızlar ne yaptınız ?

Aska lara oteli araştırıyorum ben :KK24:

Antalya genel olarak cok Pahalı diye biliyorum inş bulursunuz istediğiniz fiyata cok zor :KK43:

Balayı yerinde değişiklik oldu.İki yerde dugunuumuz olacağı için iki kere balayı yapmış olacağız.İlk balayımiz ıstanbul civari bir ilde olacak henüz belli değil.İkinci balayı gerçi artık balayı değil tatil gibi olacak ama... :) O da muğla marmaris :-)

X