2015 Balayı !!!!

Kizlar birkac otel arasinda kaldik, lutfen yorum yapin sizce hangisi
Cornelia Diamond
Susesi Luxury
Papillon Zeugma
Sueno Deluxe- bu yil yeni acilan otel

merhaba kızlar, bende düğün hazırlığındayım ve erken rezervasyon fırsatından yararlanarak ets turdan kıbrıs merit park otele rezervasyonumuzu balayı için yaptırdık inşallah pişman olmayız :KK43: ekim ayında olcağından oralar daha sıcak olur diye düşündük. ama yaza balayı düşünenler için Royal Adam & eve tavsiye edebilirim, yazın olsaydı kesinlikle giderdim :)

Selam kızlar başlığı fark ettiğimden beri bütün yazılanları okudum. Sanırım ben baya geç kaldım. Düğünüm 30ağustosda. Biraz ağırdan aldık ama hata etmişiz. İzmir çeşmede yaşadığımız için Antalya civarını düşünüyoruz. Bütçemiz de çoğu arkadaş gibi 2000 2500 gibi. Öyle çok isteklerim yok ama tabiki temiz kaliteli bir otel istiyorum ben de. Çok uzatmayayım Kaya Belek ya da Ulusoy Kemer golf RESORT bi de Mirada del mar Üçlüsü arasındayım. Var mıdır bir fikri ya da farklı tavsiyesi olan. Şimdiden teşekkürler hepimiz için hayırlısı inşallah :KK66:

Selam kızlar başlığı fark ettiğimden beri bütün yazılanları okudum. Sanırım ben baya geç kaldım. Düğünüm 30ağustosda. Biraz ağırdan aldık ama hata etmişiz. İzmir çeşmede yaşadığımız için Antalya civarını düşünüyoruz. Bütçemiz de çoğu arkadaş gibi 2000 2500 gibi. Öyle çok isteklerim yok ama tabiki temiz kaliteli bir otel istiyorum ben de. Çok uzatmayayım Kaya Belek ya da Ulusoy Kemer golf RESORT bi de Mirada del mar Üçlüsü arasındayım. Var mıdır bir fikri ya da farklı tavsiyesi olan. Şimdiden teşekkürler hepimiz için hayırlısı inşallah :KK66:
üçü arasından bırı olcaksa kesınlıkle mırada

Biz Cornelia Diamonda gidiyoruz. Birkac otel arasinda kalmistik, ama sanki Cornelia Diamond en guzeli. Umarim hersey cok guzel olur.

benimde temmuzda ve hala karar veremedim marmaris istiyorum ama butik ptelmi yoksa herşey dahilmi bilemedim ve 1 ayım kaldı imdattt kızlar

biz karar verdik burdan çıkıp gidecez orda bulduğumuz yere gireceğiz yani doğaçlama olsun dedik kendimizi nerde rahat hissedersek orada kalırız dedik ama marmaris olacak

Merhaba, bizde mayısta evlendik tercihimiz Bodrum Güvercinlik ten yana oldu. Amara Island Otel. Kış ayından 4 gün 3 gece balayı çifti olarak yer ayırttık ve çok memnun kaldık. Otelin temizliği, çalışanların ilgisi, yemekler vs. her şey çok güzeldi. Otel denize yakın ama o kadar güzel havuzları var ki inanın denize inmek bile istemiyorsunuz. Akşamları terasta oturup denizi seyretmek çok güzel. Fiyatı 1100 gibi bir rakama geldi, her şey dahil. Bodruma araç ile rahatlıkla gidebilirsiniz. Bizim aracımız olmadığı için otel görevlileri indiğimiz yerden gelip almışlardı . Dinlenmek rahat etmek isteyen 2016 gelinlerine tavsiyemdir. Biz bahar ayında gittik çok kalabalık değildi. İspanyol ve almanlar vardı. Herkes kendi havasındaydı. Memnun kaldık. Gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler,

X