2015 Balayı !!!!

Yalnız burada tüm kararsızlar olarak daha da bir kafamızı karıştırıyoruz sanki:mad: Ne zor iş bu balayı düğün salonu tarihi felan konu olunca büyükler de karışıyor bi şekilde halloluyor ama balayına kimse de karışmayınca daha bi zor:mad::mad: Ama tabi ki karışılmamak güzel şey :KK16::KK16:
Sonuç olarak biz de Alibeye karar veriştik. Şimdi thor luxury ve sianji çıktı kararlarımız arasında. En çok thoru beğendik ama sanırım bizim tarihlerde thorun odaları dolmuş internette kendi sitesinin yönlendirdiği sitede sadece büyük odalar kalmış. Yine de arayıp konuşmak lazım belki tur şirketine o kadar oda tahsil etmiştir:110::110: 15ine kadar kesin karar verebiliriz inşş:KK22:

ayy aylardır girmiyodum siteye yorumları okuyunca ağlayasım geldi resmen :KK61::KK61::KK61: bizimde 23 temmuzda düğünümüz var ve 25 inde balayına gideriz diye düşünüyoduk. aman canım mart gibi ayarlarız oteli diyoduk ne akla hizmetse .15 aralıkta bitiyomuş erken rezarvasyonlar . ayy ne sorumsuzluk ne düşüncesizlik valla ölecem üzüntüden balayına dair ufacık fikrimiz yokki 15 ine kadar karar verelim

Kızlar biz evleneli 3 sene olucak. Ve balayı yapamadık. Böyle balayı odası falan çok hoş oluyor çiçekler güller falan. Gerçi bu sene de gidemeyiz belki ondan sonra ki sene gideriz. Bize balayı odası yaparlar mı ki? Çok özeniyorum ya içimde kaldı :)

hepimiiizz ne de tatlıyız öyleee kararsızz kafası karışık gelin adaylarııı :) :)
Bu gelin adayları bence otelsiz kalcak gibi geliyo bana en azından ben öyle olcam gibi geliyo bakmıyorum bile artık ets ye valla içim dışım otel oldu:)

Bu gelin adayları bence otelsiz kalcak gibi geliyo bana en azından ben öyle olcam gibi geliyo bakmıyorum bile artık ets ye valla içim dışım otel oldu:)
bnde acayip sıkıldım nişanllım alva donnayı begendim dedi alalım ozamn dedim artık yetr yani ne kdr özenşrsek okdr kafa karısıyo tekrarı olmıcak bişey değil sonucta illa ki iki üç yıl için tekrar bi tatil imkanımız olur cok büyüttüm bn kafamda hep bundan :)

bnde acayip sıkıldım nişanllım alva donnayı begendim dedi alalım ozamn dedim artık yetr yani ne kdr özenşrsek okdr kafa karısıyo tekrarı olmıcak bişey değil sonucta illa ki iki üç yıl için tekrar bi tatil imkanımız olur cok büyüttüm bn kafamda hep bundan :)
Aynen valla özel olsun güzel olsun derken cılkı çıktı artık nişanlıma şurasıda güzelmiş demeye korkuyorm artık:KK70:

canım etsden görüşüp konustum ben oteli aramadım delux hangi odaya tekabul ediyo bi fikrim yok acıkcası aramak lazım

X