2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canım ahududu yaprağı çayı iç dedi dr. 10 tane hurma. 3 kat merdiven in çık dedi. Zamanı gelince başlar sıkıntı etme. Bn bu 2cm le ne kadar beklicem bakalım
ozaman hurmayı arttırayım bugnden itibaren merdiven bir kat çıkıyodum onuda arttırırım ne gerekiyosa yapıcaz artık

sağol canım merak etmişsin 21 Temmuz da sabah saat 6:30 da bebişimi kucağıma aldım 2700 gr kız bebek adı elif Nur oldu
hala sütüm gelmedi bekliyoruz yarın sabah hastaneden taburcu olacağız
Allah bağışlasın cnm hayırlı olsun ne güzel almışsın bebişini kucağına sağ salim darısı bizlern başına bende sabırsızlıkla bekliyorum artık gelmesini

rahat oluyomuş orası doğru ama doğumu uzatıyomuş bikaç yerde okumuştum doktorumlada konuştum oda aynı yorumu yaptı en güzeli doğal süreci doğumun dedi,baktık çok dayanamıcak gibi olursan vururuz dedi bnde ikna oldum doğal akışına bırakıcam

Herkese iyi günler diliyorum güzel anneler... Benim pazartesi doktora randevum vardı. Karnım çok sertleşiyordu ve hafif sancım oluyordu söyledim hemen doktoruma. önce ulltrasonda baktı bebek tamamen dogum kanalına inmış hatta normalden daha aşağıda dedi. çatı muayenesi yaptı ordada bebeğin çok aşağıda olduğunu teyit etmiş oldu esneme var ama açılma henüz yok dedi. nst istedi orda hafif sancım çıktı ama normal dedi. ayın 30 unda tekrar gel dedi . O zamana kadarda açılma olursa doğurabilirsin dedi biraz tedirgin olduk eşimle hiç beklemiorduk . Artık 30 unda tekrar bakıcak açıklık varsa sancı olmasada sancı verip doğurtucam dedi. Çok aşağıda olduğu için tehlikeli olur sonra dedi. Bol bol yürü dedi işte ha birde kilosu 2830 olmuş maşallah bende haberler bunlar

Evet kuzum sorma pek firsatim olmuo :)
iyiyiz sukurler olsun siz nasilsiniz nasil gidio bebis uyudukca giriyorum kizlar bol bol uyuyun uykusuzluktan mahfoluyorsunuz bana diorlardi inanmiordum :)
aman iyi olunda zamanla bebişde sende daha rahat olursunuz.geceleri lavabo olayı dışında valla gündüz 10.30 a kadar uyuyorum:) gerçi şimdi ne kadar uyusakta o anki uykusuzluğa çare değil sanırım ama olsun.sağlıkla kucağıma alayımda oğlumu gerisi sorun değil.sana kolaylıklar diliyorum canım.

Canım tedirgin olma erken bir haftada değilsin doğum için.yalnız ben bazı doktorları anlayamıyorum.neden doğumun başlamadan hastaneye alıp sancı vermeye başlatmaya çalışıyor anlamadım.bebek aşağıda olabilir yani bunun ne gibi bir riski varki zaten bebek gelmeden doğum kanalına iniyor.ve senin vaktinde vardaha suyu falan normalse beklenebilir.tabi ben sadece kendi düşüncelerimi yazdım benimde doktor kontrolü deneyimlerimden yola çıkarak.doktorun sana güven verdiyse ve ikna olduysan sorun yok.

Doktoruma güveniyorum bakalım bekliyelim haftaya ne diycek açılma yokda bekler heralde. Aşağıda olmasınıda en ufak bi ikinmada doum başlar felan diyo anlamadım kafam karıştı iyice . İnşallah kendi sancım gelirde sunni verilmek zorunda kalmaz. Suyum varmış yeterli öyle demişti doktor.

arkadaşlar bugün kontrolüm vardı,doktorum tatilde olduğu için ebe baktı nst ye girdim herşey normal şuan.ben hep başından beri erken doğum beklerken,çok şükür herşey yolunda gitti.oğlum annesini üzmedi maşallah:)artık bu haftadan sonra yürüyüş yapacağım bol bol ve oğlum ne zaman isterse o zaman gelsin yeterki sağlıklı doğsun hayırlısıyla.

güveniyosan sorun yok canım.ama ne bileyim benimde doktorumdan yada araştırdığım kadarıyla zaten aşağıdaysa bebek doğum başladığında bir şekilde anlayacaksın.suyun nişanın gelecek yada kasılma ağrı.bunlar olunca direk hastaneye gidersin.ne bileyim bunlar benim düşüncem.sen kafanı karıştırma iç sorularını doktoruna açıkça sor vardır bir bildiği.inşalah sağlıcakla kucağımıza alırız bebeklerimizi canım.

KAÇ GRM OOLMUŞ BEBİŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…