2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

sağolun kızlar
darısı başınıza bu arada kiloyu kafanıza takmayın benim bebiş ultrasonda 3300 gr görünüyordu ama 2700 olarak Doğdu sağlıklı olsun da ben şişmanlatırım onu sütümle :)

Ay canim hayirli olsun 2.ci anne mi oldun simdi topikte :)
masallah canim allah anali babali buyutsun

sağolun kızlar
darısı başınıza bu arada kiloyu kafanıza takmayın benim bebiş ultrasonda 3300 gr görünüyordu ama 2700 olarak Doğdu sağlıklı olsun da ben şişmanlatırım onu sütümle :)

Bu arada adi elif nur olacakmis benim adimda elif desene adasim geldi die :)

Kızlarrr herkeseer mrb,kontrolümüz vardı bugn 3500 gr olmş oğluşum maşallah.ama ne sancı çıktı ne açılma var tık yk keyfi yerinde sıpanın gelesi yk hiç sanırım.doktorla epidural olayını konuştum bn çk tavsiye etmiyorum uyuşturduğu içn ıkınma hissini anlamıyosun doğuma olumsuz yansıyo süreci uzatıyor çk dayanamzsan vurulursun dedi.siz neler düşünüyosunux normal doğum yapacaklar
Canim ben de allahtan bisey olmazsa normal istiyorum. Doktorla konustum benimki de epidural yapalim dayansmazsin dedi. Bi tanidigim da elidurale çok rahat dedi uyuya uyuya dogurdum diyo. Ama ben de dayanabildigim kadar dayanacagim. Olmadi isterim diyip kendimi rahatlatiyorum:KK22:

Sagol.cnm sutum gelmiyo sen naptin durumun nasil

Canim sutum gelmio die strese girme benimde gelmedi mama verdik.
tam 3 gun sonra sut kanallarim acildi suan cok sukur sutum var ama
Bebegimin agzi ufak die ve meme ucum ufak die kavrayamio bende sagiyorum veriorum.

Hi

banada iri bebek dediler ama 3.300 dogdu doktora gore 4 kilo olur diyodu kafaya takmayin
inşallah dediğin gibi olur.abiside 3850 doğmuştu o yüzden tedirginim benim oğlumdada hiç sütüm yoktu ıslak havluyu ütüleyip sıcak sıcak masaj yaptım 2 günde tamamen indi bir dene istersen ben öyle indirmiştim

bugün 3. güne girdik süt gelmedi henüz. bekliyorum bugün taburcu olacağız evdesıcak havlu kompres yapacağım o zaman gelir inşallah

sağol canım merak etmişsin 21 Temmuz da sabah saat 6:30 da bebişimi kucağıma aldım 2700 gr kız bebek adı elif Nur oldu
hala sütüm gelmedi bekliyoruz yarın sabah hastaneden taburcu olacağız
hayırlı olsun canımmmm Allah analı babalı büyütsünnn <3

sağol canım merak etmişsin 21 Temmuz da sabah saat 6:30 da bebişimi kucağıma aldım 2700 gr kız bebek adı elif Nur oldu
hala sütüm gelmedi bekliyoruz yarın sabah hastaneden taburcu olacağız
tatlım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah.hastane psikolojisinden çıkıp evine gidip ılık bi duş alınca sütünde gelecektir kendine stres yapma sezeryanda böyle olduğu biliniyo nasılsa sen hep moralini yüksek tut o bedenine yansır

ben 32. haftadan beri her hafta gidiyorum canim. her hafta ultrasyon nst oluyor son olarakta doktor detayli anlatiyor! ultrasyonda eger bebek hareket ediyorsa amniotic fluids (suyu) normalse birde plesenta uzerinde cok delikler olusmadiysa birinci asamayi geciyorsun. nsteye gelince bebek her hareket ettiginde kalp atisida bununla birlikte geciyorsa o testide geciyorsu.nstedeyken sizin elinizdede bir cubuk oluyor nstye bagli sizinde bu hareketleri hissetmeniz lazim hissettikce o cubuktaki dugmeye basiyorsunuz.en son doktor detayli anlatiyor!ve testleri gecmis oluyorsunuz!
bizde her hafta nst aynı şekilde elimizde çubuk oluyo hareket ettikçe basıyoruz doktor kalp atışı sancı harekete bakıp karşılaştırıyo,eğer nst de sorun yoksa ultrasona 2 haftada 1 giriyorum şuan ,aynen eşine suyuna bakıyo ölçümlerini yapıyo

Canim sutum gelmio die strese girme benimde gelmedi mama verdik.
tam 3 gun sonra sut kanallarim acildi suan cok sukur sutum var ama
Bebegimin agzi ufak die ve meme ucum ufak die kavrayamio bende sagiyorum veriorum.
Ya aslinda sut gibi azcik bi seybgeliyo emziriyorum iki gosgsumude ama yine agliyo son care mama veriyorum o zaman rahatliyo

X