2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar yaaa dogum zamanı yaklaşıyor izne de ayrıldım evde yapacak bişey bulamıyorum bbeeğimin odası da hazır önerisi olan var mı ? Cok sıkıcı ve sıcak hava sabırsızım hemen doğurmak istiyorum resmen izne erken mi ayrıldım acaba

HAYIRLISI CANIMM MERAK ETTİM SESİN ÇIKMAYINCA İSMİN NE ACABA
Ayse ismim doguramadikca gerildim artik iyice, yuruyus falan da yapiyorum ama tik yok pilates topunu deniyeyim diyorum ama nasil oturmam gerek hic bilmiyorum, bilen biri bi anlatabilir mi? Bacaklari acip mi oturuyoruz yoksa duz mu vs

Arkadaşlar benimde bir sorum olacak magnezyum ve diğer gebelik haplarını kullanan varmı hala?ben hala devam ediyorum.bugün ebe yavaş yavaş magnezumu azaltıp sonra bitirebilirsin dedi.malum kasılmaları önlüyor ya ondan sanırım.

Ben de ayniyim canim, azar azar nisanim da geldi ama baska pek bi sey yok

Bu zamana kadar güzel geldik ama son haftalar geçmiyor gibi..

Bebek doğunca da kesin hamileliği özlerim, tekmelerini felan :)
kesinlikle bençok özleyeceğim içimdeki her halini bambaşka bir şey herşeyiyle.o yüzden hiçbir zaman off bitsin şu hamilelik doğurayım diye yakınmadım:) inşallah hayırlısıyla günü gelince kucağımıza alacağız zmanlarıda yaşayacağız.hepsinin yeri güzelliği ayrı.

Canim benim doktorum 36. Haftaya girdikten sonra magnezyumu birakmami söyledi bende biraktim ben progestronda kullaniyodum onu da biraktim herikiside kasilmalari engelliyo diye suan sadece vitamin ve kan hapimi kullaniyorum onlara dogumdan sonra bir ay felan da devam etcem insallah

NE ZMN AYRILDIN CANIM BENDE YARIN AYRILACAĞIM ALLAH İZİN VERİRSE

Ayse ismim doguramadikca gerildim artik iyice, yuruyus falan da yapiyorum ama tik yok pilates topunu deniyeyim diyorum ama nasil oturmam gerek hic bilmiyorum, bilen biri bi anlatabilir mi? Bacaklari acip mi oturuyoruz yoksa duz mu vs
İNTERNETTEN VİDEO ANLATIMI VARDIR CANIMMM

cevap için saol canım.benim ebe de bırak dedi mgnezyumu ama azalta azalta.haklısın kan ilacı özellikle doğumdan sonra çok gerekli bende onları alıyorum hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…