2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Dogru canim aslidua. ama ne bileyim az daha iri olsaydi daha mi iyi olurdu diye dusunuyorum :KK43: bu arada biraz daha nisan geldi, dua edin bana kizlar her an doguma kosabilirim :KK49: istediginiz bir dua varsa da, siparis alabilirim dogumda dua edeyim herkese :oops:
Allah yardimcin olsun canim saglikla kucagina al insallah bana dua edrrmisin hayirlisiyla alalim kucagimiza

valla cnm bnde ne açılma var ne sancı var tık yok.plates topunu yapıyorum yürüyüş yapıyorm 4-5 tane hurma yiyorum hala bi değişiklik yk.haftaya pazartesi kontrol var bakalım inş ozamana kdr bi aksiyon olur
Canım ahududu yaprağı çayı iç dedi dr. 10 tane hurma. 3 kat merdiven in çık dedi. Zamanı gelince başlar sıkıntı etme. Bn bu 2cm le ne kadar beklicem bakalım

Dogru canim aslinda ama ne bileyim az daha iri olsaydi daha mi iyi olurdu diye dusunuyorum :KK43: bu arada biraz daha nisan geldi, dua edin bana kizlar her an doguma kosabilirim :KK49: istediginiz bir dua varsa da, siparis alabilirim dogumda dua edeyim herkese :oops:
Sağlıklı huzurlu mutlu bebişler ve anneler diliyorum :)

ne güzel işte canım günü gününe gidiyor kilosu.iri bebek olması çok da önerilmiyor zaten doktorlar tarafından o yüzden sıkıntı yapma.

Dogru canim aslinda ama ne bileyim az daha iri olsaydi daha mi iyi olurdu diye dusunuyorum :KK43: bu arada biraz daha nisan geldi, dua edin bana kizlar her an doguma kosabilirim :KK49: istediginiz bir dua varsa da, siparis alabilirim dogumda dua edeyim herkese :oops:

canım önemli olan sağlıklı olması.ayy çok heyecanlanıyorum doğum haberlerine:) tek istediğim dua hepimizin evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamız.dualarımız seninle merak etme canım.

ikinizde sağlıklı olunda tatlım kilo önemli değil

Allah yardimcin olsun canim saglikla kucagina al insallah bana dua edrrmisin hayirlisiyla alalim kucagimiza

Sağlıklı huzurlu mutlu bebişler ve anneler diliyorum :)

Hepinize dua edicem, simdilik bi sey yok ama bakalim gece falan ne olurum :KK49:

Canım boşver bak bende iri diye kaygılanıytorum.bugün doktora gittim 3 700 olmuş ve suyum azalmış doktor en fazla haftaya cumaya kadar bekletebilirim yoksa suyun tamamen biter dedi. o zamana kadar 4ooogrmı geçer diye çok korkuyorum çünkü onu birde doğurması var.ama şöyle 3000 gr civarında olsaydı en azından daha rahat doğardı diyorum.kafam çokkkkk karışık Allah hepimize hayırlısını nasibetsin

Canım boşver bak bende iri diye kaygılanıytorum.bugün doktora gittim 3 700 olmuş ve suyum azalmış doktor en fazla haftaya cumaya kadar bekletebilirim yoksa suyun tamamen biter dedi. o zamana kadar 4ooogrmı geçer diye çok korkuyorum çünkü onu birde doğurması var.ama şöyle 3000 gr civarında olsaydı en azından daha rahat doğardı diyorum.kafam çokkkkk karışık Allah hepimize hayırlısını nasibetsin
Allah kolaylik versin canim, bir avazda insallah :KK200::nazar: o zamana kadar da sag salim kucagina alirsin insallah :KK50:

hayırlı uğurlu olsn cnm Allah analı babalı büyütsün ne şanslısın meleğini aldın kucağına.bnd artk iyice sabırsızlanıyrm darısı bizlern başına inş
Cok tskler darisi basiniza ins saglikla kucaginiza alirsiniz..simdide süt telasi sardi indiremiyoruz ugrasiyoruz

Hi
banada iri bebek dediler ama 3.300 dogdu doktora gore 4 kilo olur diyodu kafaya takmayin

2 haftada 1 gidiyoduk artık nst için her hafta gidiyoruz senin orda nasıl
ben 32. haftadan beri her hafta gidiyorum canim. her hafta ultrasyon nst oluyor son olarakta doktor detayli anlatiyor! ultrasyonda eger bebek hareket ediyorsa amniotic fluids (suyu) normalse birde plesenta uzerinde cok delikler olusmadiysa birinci asamayi geciyorsun. nsteye gelince bebek her hareket ettiginde kalp atisida bununla birlikte geciyorsa o testide geciyorsu.nstedeyken sizin elinizdede bir cubuk oluyor nstye bagli sizinde bu hareketleri hissetmeniz lazim hissettikce o cubuktaki dugmeye basiyorsunuz.en son doktor detayli anlatiyor!ve testleri gecmis oluyorsunuz!

C ChoqSeqeR naptı acaba dün doğuma girecekti inşallah kendide bebişide iyidir
sağol canım merak etmişsin 21 Temmuz da sabah saat 6:30 da bebişimi kucağıma aldım 2700 gr kız bebek adı elif Nur oldu
hala sütüm gelmedi bekliyoruz yarın sabah hastaneden taburcu olacağız

sağol canım merak etmişsin 21 Temmuz da sabah saat 6:30 da bebişimi kucağıma aldım 2700 gr kız bebek adı elif Nur oldu
Allah bağışlasın canım.artık doğum yapanlardan doğum hikayelerinide bekliyoruz:) sütünde inşallah kısa zamanda gelir canım.bol bol su iç.

Allah anali babali buyutsun hayirli sagkikli bir bebek olmasi dilegiyle darisi bizim basimiza insallah!

POWERHACK POWERHACK sesin çıkmıyor umarım iyisinizdir.bebek doğunca vakit pek olmuyor sanırım ama arada iyi olduğunuzu yazarsan seviniriz.

Evet kuzum sorma pek firsatim olmuo :)
iyiyiz sukurler olsun siz nasilsiniz nasil gidio bebis uyudukca giriyorum kizlar bol bol uyuyun uykusuzluktan mahfoluyorsunuz bana diorlardi inanmiordum :)

X