2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

su anda baski var ama gecen hastanede sanciyla karisik baski varfi daha 4 cm aciklikla bu kadar ve hemen acilmiyorki dusunsene 10 cm acilincaya kadar 10 saat gecerse ve o zaman sanci cogalir haliyle ama bebek cikarken sanci azaliyormus
Anladım canım evet açılma esnasında ağrı oluyormuş özellikle suni sancı verilince.arkdaşım geçen normal doğum yaptı o söylediAma herkesin doğumu farklıymış.Hem senin zaten 4cm açılman var inşallah daha kolay ve çabuk olacaktır seninki.

Amiiiin amin kuzum. Bn 40 haftalığım eşim 43 haftalık doğmuş:) bizim kız da bekler mi dedik ama açılma dalgalarım başladı gibi. Bide doktor çabuk gelecek gibi dedi. Yarın 4-5 cm olduysa bırakmam hastaneden dedi ama bn kaçacak gibiyim :KK76: Rabbim bi yol çizdi şüphesiz bize tevekkül etmek düşer. Ama bi gerçek varsa plates topu çok işe yarıyor. Tavsiye ederim
canim 37 haftaliksin sen ne guzel gelsin saglicakla zaten 37. hafta ideal kuveze bile almazlar hersey yolundaysa ne guzel!hayirli dogumlar diliyorun!

canım senin iyi değerlerin maşallah benim en ufak bişeyde artmaya müsait olduğu için pimpirikli olduk bizde bebek olumsuz etkilenirse diye ama o testten sonra rahatladık kendi doktorumuzda şekeri olmayıp 4 kg doğuranda var hemde şeker olumsuz etkilese suyu fazlalaşır ve eşi yaşlanır sizde herşey yolunda dedi çok şükür
canim o kadar kaygilanma degerlerin yuksek degil! doktora her hafta gidiyormusun?

Anladım canım evet açılma esnasında ağrı oluyormuş özellikle suni sancı verilince.arkdaşım geçen normal doğum yaptı o söylediAma herkesin doğumu farklıymış.Hem senin zaten 4cm açılman var inşallah daha kolay ve çabuk olacaktır seninki.
banada oyle geliyor canim benimdogumum Allahin izniyle kolay gececek Insallah

Canım bn akışına bırakcam :) bugün kontrolüm vardı 2 cm açılma varmış perşembe bidaha göreyim dedi. Plates topu tepesindeyim :)) müdahelesiz istiyorum doğumumu
valla cnm bnde ne açılma var ne sancı var tık yok.plates topunu yapıyorum yürüyüş yapıyorm 4-5 tane hurma yiyorum hala bi değişiklik yk.haftaya pazartesi kontrol var bakalım inş ozamana kdr bi aksiyon olur

Evet canim, sekerim var benim o yuzden iri bebek olmasina hic izin vermedi doktor. Kendim de insulin ve diyetle 5 kg aldim sadece, bebek de tam gunu gunune gitmek zorunda kaldi o_O
ne güzel işte canım günü gününe gidiyor kilosu.iri bebek olması çok da önerilmiyor zaten doktorlar tarafından o yüzden sıkıntı yapma.

ne güzel işte canım günü gününe gidiyor kilosu.iri bebek olması çok da önerilmiyor zaten doktorlar tarafından o yüzden sıkıntı yapma.
Dogru canim aslinda ama ne bileyim az daha iri olsaydi daha mi iyi olurdu diye dusunuyorum :KK43: bu arada biraz daha nisan geldi, dua edin bana kizlar her an doguma kosabilirim :KK49: istediginiz bir dua varsa da, siparis alabilirim dogumda dua edeyim herkese :oops:

Dogru canim aslinda ama ne bileyim az daha iri olsaydi daha mi iyi olurdu diye dusunuyorum :KK43: bu arada biraz daha nisan geldi, dua edin bana kizlar her an doguma kosabilirim :KK49: istediginiz bir dua varsa da, siparis alabilirim dogumda dua edeyim herkese :oops:
canım önemli olan sağlıklı olması.ayy çok heyecanlanıyorum doğum haberlerine:) tek istediğim dua hepimizin evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamız.dualarımız seninle merak etme canım.

Evet canim, sekerim var benim o yuzden iri bebek olmasina hic izin vermedi doktor. Kendim de insulin ve diyetle 5 kg aldim sadece, bebek de tam gunu gunune gitmek zorunda kaldi o_O
ikinizde sağlıklı olunda tatlım kilo önemli değil

Direkt daldm konuya kusura bakmayin:)benm de en korktugum seydi mesaji gorunce de yazym dedim:)eliyle kontrol ediyor dr.cok agrili bisey degil normal dogum yapcksaniz bu tarz mudahalelere alismaniz lazm zira doguma gittignzde belli araliklarla kontrol ediyorlar.ben cati muayenesine gitmedem dogum yaptim.1 cm acilma vardi ve ertesi sabah dogurdum.ebe ve dr acilmayi kontrol etmek icin muaynene ettiler bikac defa
Tesekkurler canim benimde ilk tecrube

X