2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Menenjit aşısı canım 9 ve 13 aylık ken iki doz olarak yada 2 yaş ve ustu tek doz yapılıyor özel bi asi ben 2 yaşında yaptırmayı düşünüyorum

Kizlar slm benim kizim kaşıkla degil elimden yemek yemeyi çok seviyor. Önerebileceginiz doğal oje markası var mi?

Kızlar oglumda küçük küçük kızariklar oluştu sanırım sıcaktan sık sık yıkamak gerekiyor galiba yarın doktora goturucem pek gitmekte istemiyorum ama sizin bebekler nasıl gece gündüz zibinla evim çok sıcak

İsiliktir canım o.sicaktan olur.benim.kizin alnı burnu ve vücudu dolu.her gün yikiyoum hep tek kat giydiriorum ama gene aynı.doktordan döndüğünde bizede haber ver.bkalim ne diyecek.

Son düzenleme:
Bizde de durumlar aynı. Her gün havuzuna koyuyorum sonra yikiyoruz. Bir tas da tuzlu su yapıyorum isiliklere ama aynı. Karbonatta iyi geliyormuş galiba.

Doktora gitmedim kızlar çünkü hemen kortizonlu kremler veriyolarmis annem de isilik geçer sıcaklardan her bebek öyle diyince vazgeçtim hergun bende yıkıyorum sadece zibinla dolastiriyorum evde inşallah geçer

Doktora gitmedim kızlar çünkü hemen kortizonlu kremler veriyolarmis annem de isilik geçer sıcaklardan her bebek öyle diyince vazgeçtim hergun bende yıkıyorum sadece zibinla dolastiriyorum evde inşallah geçer
O zaman iyi yapmissin.bizimki geçen sene ta ekimde geçmişti.

Kizlar bisey sorucam :) geçen sene bu zamanlar sona dogru yaklasiyorduk degilmi. Bazen aklima geliyor da gözlerim doluyor. Merak icindeydik hepimiz. Simdi yas günlerine gun sayiyoruz Allah sağlıklı uzun ömür versin insallah. ( Amin ) :)

Soru ne diye sorarsaniz sizde düşünüyormusunuz zaman zaman :)

Uzun zamandır girmemistim sayfaya tekrar geldim :) aynen canım geçen sene bu zamanlar oğlumun kıyafetlerini yikayip ütüleyip dolabina asiyordum ben. Elimi karnima koyup koyup hersey hazır bi sen eksiksin gel artık miniğim diyordum :) çok şükür sağ salim geldiler yaramazlik yapmaya bile başladılar. Allah uzun ömür versin hepimizin bebislerine :)

ewt canım gelmezmi tekme atmadı bişey mi oldu acaba? tekmeledii iyimiş bi doğsa neye benzicek nasıl bişey olacak şimdi yeni yeni şeyler öğrenince bunu ben mi doğurdum benim yeryüzü meleğim mi diye gözlerim doluyor genelde

Arkadaşlar bişey sorcam çok kafamı karıştırıyor acaba benim çocuğum sorunlu mu diye. Oğluma adiyla seslenince bakıyor ama bişey anlatirken benimle ilgilenmiyor yüzüme bakmiyor oyun ögretemiyorum alkış yapmayi bile bilinçli yapmiyo emekleyemiyor daha 1 haftadir sürünmeye başladı bide koltuğa tutunup ayağa kaliyor sadece. Mesela topu ona atıyorum bana atmasi için teşvik ediyorum ama o başka şeylerle ilgileniyor hep. Ben bu çocuğa nasıl bişey ögretebilirim. Yaşıtlarına göre çok geriden gidiyor

Merhaba canim,bayadir yoktum malum bebekler telle bile konusturmuyor ve baska bir ulkede yalniz kosturmaca hali.bebegin kac aylik bilmiyoru ama yaklasik tahmin edebiliyorum.geneldemi kayitsiz tepkisiz bebegin yoksa o oyun oynarken yada birseyle ugrasirkenmi dinlemiyor seni.oyleyse cok normal bebekler bu aylarda hep merakli olurlar dolayisiyla kafalari hep mesguldur.ayrica eger diger gelisimleri zamanindaysa emekleme bir gelisim asamasi degil yani olmazsa olmaz degil.emeklemeyebilir bazi bebekler.benim oglumda emeklemedi henuz.10 ayligiz.ama yurumeye hevesli surekli elinden tutup yurutulmek istiyor sabahtan aksama kadar boyle.eger cok endise duyacak kadar kaygiliysan yinede icin rahat etsin diye bir doktora goster istersen canim.he birde diger bebeklerle kiyaslama sakin her beb4k farklidir.sevgiler canim☺

Merhaba arkadaslar nasılsınız bende cok oldu girmeyeli kizimdan fursat bulamiyorum ki cok haraketli kanepelere tutunup yuruyodu tam 20 haziranda bu yana artik destek almadan yürüyor cok erken oldu o yuzden hic yerinde durmuyor hep pesindeyim ondan 3 kiloda verdim bu iyi iste kilosu zayıf 8 bucuk kiloda yemesi iyi ama hepsini sonra eritiyor geceleri yatmiyor bizimle sahura kalkiyor evin neşesi ya taklit yapıyor gözü burnu sacin nerde desek gosteriyor maşallah suan boyle cok iyiyiz kendinize bebisinize iyi bakin ben baklava açmaya gidiyorum hayirli kandiller hayirli ramazanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…