2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba kızlar. Görüntülü bebek telsizi kullanan var mı? Hafta sonu bi günlük tatil yapalim dedik, saat 9da odaya kizimi uyutmaya girince tatil bitti benim için. Telsiz alalim yaninda birakalim diye düşündüm.

merhaba kızlar. Ağustosta ayında sezeryanla doğum yapmış annelerin tecrübelerini merak ediyorum. dikişiniz çabuk iyileşiyor mu?

merhaba kızlar. Ağustosta ayında sezeryanla doğum yapmış annelerin tecrübelerini merak ediyorum. dikişiniz çabuk iyileşiyor mu?
canım ben bi sıkıntı yaşamadım dikişlerimle ilgili ve doktorum ısrarla ayaklanma anestezi baş ağrısı yapar dinlenmen lazım 1 hafta dedi ama duramadım yerimde hep ayaktaydım çok şükür doğumdan çıkar çıkmaz bol sade nescafe ve bol su içtiğim için hiç baş ağrısı yaşamadım dikişlerimde de sorun olmadı

Kızlar nasılsınız bebişleriniz nasıl gece uykularıyla nasıl baş ediyorsunuz biz sürekli uyanıyoruz emekliyor ve sıralıyor artık oğluşum

Kızlar nasılsınız bebişleriniz nasıl gece uykularıyla nasıl baş ediyorsunuz biz sürekli uyanıyoruz emekliyor ve sıralıyor artık oğluşum
Gece uykusu 1 haftadır bizim de kötü, diş çıkarıyor ust yan kesicilerden biri çıktı, simdi diğer taraf zorluyor kızımı. Normalde 3-4 saatte bir emip yatardı hemen, simdi saat başı çığlıklarla ağlıyarak kalkıyor. Çıksa da rahatlasa kuzucum diye bekliyoruz.

Selam kizlar. Nasilsiniz bebisler nasil. 6agustos dogumluyuz biz . boy 74sm kili 8500. Cok hareketli kizim. Emekliyor siraliyor tek elini tuttugumuzda yuruyor. Gece uykularimiz iyi 2kere kalkiyor emmek icin. 4tane disimiz var

Oglumun 23 mayısta bi dişi çıktı başka yok henüz 1 haziranda emeklemeye başladı çok hızlı ilerledi tutamıyorum çekmeceleri bile dağıtıyor koşturuyorum kızlar

Bende internette okudum link atmistim doğruluğunu bilmiyorum
Ben eczaneye sordum.ayninhaber geçen senede çıkmış.ama doğru değil dedi.oyle birşey olsa anında bize mail geliyor ilavlari raftan kaldırıyoruz sonrada sağlık bakanlığından müfettişler gelip topluyor dedi

Ağustos anneleri neredesiniz ????

Herkes bebeklerinin arkasından kosmaklami meşgul yoksa benim oğlan uyudu da ondan rahatim yoksa her an pesindeyim karıştırmadik yer bırakmıyor artık sizinkiler de öyledir ....

Eeee neler yapıyorsunuz bakalım ????

Herkes bebeklerinin arkasından kosmaklami meşgul yoksa benim oğlan uyudu da ondan rahatim yoksa her an pesindeyim karıştırmadik yer bırakmıyor artık sizinkiler de öyledir ....

Canım bütün gün işte akşam bebişle geçiyo günler koşturmacayla

Aynen canim aksama kadar bebisle geciyo zaman suan 6 dis birden cikariyor eymen ayaga kalkiyo tutunarak heryeri karstirmaya calisiyo baya hareketliyiz ☺

Merhaba anneler benim bebis cok hareketli ve surekli ayaga kalkiyo kucuk sepwt besikten atti hatta kendini altine yastik koymustum cok sukur bisey olmadi diger.buyuk besikte yatrym diyorum ama ordada ayaklaniyo nerde yatrsam bilemiyorum sizler nerde uyutuyosunuz

Büyük beşiğinde bazen de yanımda duruma göre canım benim oğlum da beşiğe tutunup kalkıyor şimdiye kadar dikkat ediyorum hep ama inşallah bisi olmaz seviyesini yukselticem beşiğin .. bizim oğlan hiç durmuyor inan hep peşin deyim

Merhaba anneler benim bebis cok hareketli ve surekli ayaga kalkiyo kucuk sepwt besikten atti hatta kendini altine yastik koymustum cok sukur bisey olmadi diger.buyuk besikte yatrym diyorum ama ordada ayaklaniyo nerde yatrsam bilemiyorum sizler nerde uyutuyosunuz
yerde yatırmaya başladım daha rahat ediyor kendiside sürekli dönüyor yatağımnın üzerine mobilyacıdan yükseklik yaptırmayı düşünüyoruz bakalım

Kızlar sizde de havalar sıcak mı ben bir iki gündür kısa kollu zibinla yatiriyorum oğlanı çok sıcak şıp şıp terliyo gündüz de evde öyle oynuyoruz
Siz de nasıl?

X