2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba benim minnos bu iko gundur cok istahsiz gece mama vermesem aklona dahi gelmiycek gunduzleride mama almoyor boyle bir durumla karsilasan varmi
Ben varım malesef yaklaşık bi buçuk ay önce başladı bizde bu durum öncesinde gayet iştahlı manasını yiyen bebeğim tamamen yemeyi reddetti 24 saat vermesin aklına gelmez uykusunda icirebilirsem içiyo biraz uyanikken hiç kabul etmiyo doktora götürdük yapcak bişey yok hiçbişey bulamadilar himm buarada mama dan sikilmistir diye değiştirdim aptamil veriyodum sma gold a gectim şekerli bi tadı var onu birazcık daha seviyo gibi ama hiç istahimiz yok ayrıca katı gıda denemeleri de yaptım yogurt tan meyveye sebzeye kadar hiçbişeyi severek yemedi halbuki ilk 3 buçuk ay çok iştahlı bi bebekti ve kilo alımı fazlaydı bile şimdi ise tam tersi ne yapcam imi şaşırmış durumdayım yemeyen bebekle ugrasmak çok zor

Kizlar yoğurt yapma makinelerin de nasıl yapiyosunuz benimki nin kıvamı olmadı tam olarak anlatirmisiniz bu arada vestel benimki

Bnde iş yerinde sağarım makinayı götürüp zatn bn başlayana kadar ek gıdayada geçmiş olcaz bi öğün süt içer bi öğün ek gıda sonra ben gelicem bol bol emzirirm

Kizlar yoğurt yapma makinelerin de nasıl yapiyosunuz benimki nin kıvamı olmadı tam olarak anlatirmisiniz bu arada vestel benimki
Cnm ilk denemek için günlük sütle yaptım sütü ısıttım sonra 1,5 kaşık yoğutdu iyice karıştırıp ayran gibi pürüzsüz kıvama getirip süte karıştırdm ama az karıştırcan bi iki kere döndür kaşığı yeter.sonra yoğurt makinasının kabına boşaltıp kapağını kapatıyorum 8 saate ayarlıyorum biter bitmez dolaba koyuyorum taş gibi oluyo.ikincisini keçi sütüyle yapıcam çk faydalıymış

Bebeğiniz kaç günlük yoğurttan başka ek gıda veriyor musunuz

Canım hangi marka kaç paraya aldın ve kaç saat dolapta kaldıktan sonra buzluğa atıyorsun

GoldenVenus
Canım hangi marka kaç paraya aldın ve kaç saat dolapta kaldıktan sonra buzluğa atıyorsun diye sordum canım

Saol

canıö senind nasıl bebeişin neler tapıyorsunuz nasıl geçiyot günler
iyi canim cok sukur hergun bişeyler değişiyo,biz ona öğretirken oda bize öğretiyo,elini ağzına sokmaları iyice arttı huzursuzlukta var biraz erken mi diş çıkarıcaz bakalım.senin bebiş nasıl

Sağmış

sağduğım sütü nerde muhafaza ediyorsun
canım benimde müdürümün odasında mini buzdolabı var orada muhafaza edıyorum eve gıdene kadar

Bnde iş yerinde sağarım makinayı götürüp zatn bn başlayana kadar ek gıdayada geçmiş olcaz bi öğün süt içer bi öğün ek gıda sonra ben gelicem bol bol emzirirm
evet canım ek gıdaya geçince yetmicek diye sıkıntıda olmaz

Canım hangi marka kaç paraya aldın ve kaç saat dolapta kaldıktan sonra buzluğa atıyorsun
canım lansinoh çift taraflı elektrikli pompa.ben bulunduğum yerden 300 tl ye aldım ama Türkiyede internette falan baya uygun fiyatı.ben eve gidene kadar yaklaşık 8-9 saat toplam mesaim,ilk sağdıgım süt 6 saat cıvarı kalıyo dolapta diğerleri daha az.eve gidince eğer hafta içiyse yine evde de dolabın altına koyuyorum nasılsa ertesi gün verilecek diye,3 gun kalabılıyo asagıda.eğer hafta sonuna denk gelıyosa eve gıdınce dırek buzluga koyuyorum pazartesiyede eski tarihlilerden cıkarıyorum onlarda tuketılsın dıye

Bn daha sağmıyorum cnm işe başlayınca sağıcam ama iş yerinde odamda su sebili var obun küçük buz dolabı var eve gelene kadar oraya koycam
Süpermiş
Canım çalışan annelerin işi çok zor hem bebişi bırakıcaz. Hemce emzirme anne sütü imkanı yaratma

İyi
Bizde canım şimdi kendini kaldırmaya çalışıyor ayrıca yana dönmeler başladı hıysuzlukta kimi zaman yapıyor hep ilgi istiyor işimiz zor gibi bakalım senle atnı gün doğum yapmıştık dimi canım 20.08 muydu bebiş erkek miydi

evet canim ayni gun kız benim bebis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…