2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlar bir şey soracagim. Kizim her gece yattiktan 1 saat kadar sonra cigliklarla ağlayarak uyaniyor. Korkutuyorlar mi kizimi bilemiyorum.. Var mi boyle bir şey yasayan? Yatagina çörek otu at dediler,onu yaptim. Okuya ufleye koyuyorum yatagina. Kiyamiyorum öyle aglamasina... :KK43:
Kiyamam ya bebise.canim buyume evresinde olabilir,gun icinde gordugu korktugu birseyden etkilenmis olabilir.ama bebeklerde bu durumlar olabiliyor.gecer insaĺlah canim

Kızlar birşey soracağım hem emzirip hem de regl olanlar anneler
Regl zamanı yaklaştığında emzirirken göğüs ucunuz çok hassaslaşıp acıdığı oluyor mu yoksa başka birşeyden mi benim yaşadığım

Kizlar bir şey soracagim. Kizim her gece yattiktan 1 saat kadar sonra cigliklarla ağlayarak uyaniyor. Korkutuyorlar mi kizimi bilemiyorum.. Var mi boyle bir şey yasayan? Yatagina çörek otu at dediler,onu yaptim. Okuya ufleye koyuyorum yatagina. Kiyamiyorum öyle aglamasina... :KK43:
benimkide çığlıkla uyanıyor içim parçalanılıyo

Benim iznim Kasım in ortasında bitti . O zamandan beri rapor alıyorum. Şubattan sonrada bir süre rapor almayi düşünüyorum. Sonra ver elini ücretsiz izin .
ben 30 günden fazla rapor alamadım memur olmama rağmen şimdi yıllık izindeyim pazartesi işe gitcem birgünlük yine yıllık izin alcam sonra ücretsiz çıkacağım

Regl zamanı yaklaştığında emzirirken göğüs ucunuz çok hassaslaşıp acıdığı oluyor mu yoksa başka birşeyden mi benim yaşadığım

Ben öyle bir sorun yaşamadım. Başka birşey de olabilir.

Benim öyle bişey olmuyor

süt sağıyormusun canım ne kadar sağıyorsun ?
ben işte 3 sefer sagıyorum toplam 250-300 cc arası oluyo.ben gelene kadarda 2-3 sefer süt içiyo genelde bi seferde 80-100 cc civarı verıyolar yetıyo süt.2 sefer ıcerse artıyo bıle.zaten ben evdeyken bol bol emziriyorum gelişimi iyi gidiyo çok şükür

Kızlarrrr arzumun yoğurt makinası bi harikaa kesinlikle tavsiye ediyorum.yoğurt taş gibi oluyo ve tadı süper oldu bebişe verdim çok güzel yedi valla çok pratik yapması

ben işte 3 sefer sagıyorum toplam 250-300 cc arası oluyo.ben gelene kadarda 2-3 sefer süt içiyo genelde bi seferde 80-100 cc civarı verıyolar yetıyo süt.2 sefer ıcerse artıyo bıle.zaten ben evdeyken bol bol emziriyorum gelişimi iyi gidiyo çok şükür
Cnm maşalllah senin sütün iyi çıkıyo baya çok bn çk uzun zamandır sağmıyorum nekadar çıkar bilmiyorum inş benmde okdar çıkar

Cnm maşalllah senin sütün iyi çıkıyo baya çok bn çk uzun zamandır sağmıyorum nekadar çıkar bilmiyorum inş benmde okdar çıkar
canım ilk basladigim gunlerde manuel pompa vardi hem cok zor hem uzun suruyodu hemde ikisinden ancak 40-60 cc arasi cikiyodu baktim olmicak elektrikli cift tarafli pompalardan aldim ikisinden 70 le basladi sonra 110 lara cikti bazen cok daha fazla oldugu oluyo ama nadir.bide sagdikca artti yani ilk basta az cikarsa uzulme. ben ilk gunler bile az cikti olsun dedim yettigi kadar sut icer yetmezse mama verirler nasilsa evdeyken emziricem diye ama cok sukur mamaya gerek kalmadan yetti sut hatta artanlari buzluga koydum

Kızlarrrr arzumun yoğurt makinası bi harikaa kesinlikle tavsiye ediyorum.yoğurt taş gibi oluyo ve tadı süper oldu bebişe verdim çok güzel yedi valla çok pratik yapması
cnm modelı neydı makınanın olmazsa bende alayım ayrıca basladınmı vermeye ek gıda. aramızda 5 gun var galıba o yuzden sordum.

Merhaba benim minnos bu iko gundur cok istahsiz gece mama vermesem aklona dahi gelmiycek gunduzleride mama almoyor boyle bir durumla karsilasan varmi

cnm modelı neydı makınanın olmazsa bende alayım ayrıca basladınmı vermeye ek gıda. aramızda 5 gun var galıba o yuzden sordum.
Arzum ar195 kırmızı renk.geçmedm cnm denemek içn yedirdm nabız yokladım sevdi bebişim6. Ayda geçmeyi planlıyorum şmd sadece tattırıyorumü

X