2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Cnm ek gıdaya 6. Ayını doldurunca geçiliyor yani 180 gün dolunca geçiliyo.bizim 150 gün doluyo yani 5 ay bitiyo
anladim canim ama ben ögün şeklinde degilde tattiriyorum sadece .bide o biskuviye bende rastlamadim bizim buralarda cici bebe falan var

Cnm ek gıdaya 6. Ayını doldurunca geçiliyor yani 180 gün dolunca geçiliyo.bizim 150 gün doluyo yani 5 ay bitiyo
anladim canim ama ben ögün şeklinde degilde tattiriyorum sadece .bide o biskuviye bende rastlamadim bizim buralarda cici bebe falan var.

Kizlar bu ek gida meselesi beni cok heycanlandiriyor sizdede öylemi? Neleri sevcek neleri sevmicek, tepkileri nasil olcak, ilk ne yediricem cok merak ediyorum:) birde kendim hazirlamak istiyorum herseyini, insallah beceririm. Internette bazi videolar var belki görmüssünüzdür, orda hic püreyle falan ugrasmiyo anneler mesela iyice haslayip oldugu gibi veriyor cocuga sebzeleri. Tabi parmak kalinliginda dograyarak.
Bir yandan aklima o fikirde yatiyor, cocuk sebzeleri meyveleri oldugu gibi görüyor taniyor en azindan, birde kendileri yemeyi ögreniyor basta baya bi dagitarak:)
Al bendende o kadar canım bende çok heyrcanlıyım 6.ayda başlıcaz ne vericez nasıl başlıcaz anne sütünden sonra biraz korkutuyor tuhaf geliyor

Selam
emzirmeden once verdim canim 2-3 kaşik gibi .
canım geçen gün çocuk doktoru anne sütünü kahve niyetine verin dedi yani aklında bulunsun önce ek gısa sonra anne sütü birde alerji durumuna karşı azar aZar verilmeliymiş mesela sebze çorbası en fazla 5 kaşık sonra verme meyve ver bunun gibi az öğünler

Selam

canım geçen gün çocuk doktoru anne sütünü kahve niyetine verin dedi yani aklında bulunsun önce ek gısa sonra anne sütü birde alerji durumuna karşı azar aZar verilmeliymiş mesela sebze çorbası en fazla 5 kaşık sonra verme meyve ver bunun gibi az öğünler
zaten öyle verdim canim ek gida sonra anne sutu.tadimlik veriyorum ek gidayi tam olarak gecmedim yani

anladim canim ama ben ögün şeklinde degilde tattiriyorum sadece .bide o biskuviye bende rastlamadim bizim buralarda cici bebe falan var
Aynen cnm bende tattırdım bi sürü şey onda sıkıntı olmaz zaten şimdiden alışsınlar joker bebe ve e bebekte var bisküvi

Meyve suları şekere dönüştüğü için pek tavsiye etmiyolar kendisini yemeliymiş dediğin gibi ama en sn meyve verilmeliymiş yoksa şekere alışıp sebzeleri reddedebilirmiş.tatlı cazip geldiği için ben önce yoğurt vericem sonra sebze en son meyve vericem hatta yoğurdun içine hipin organik bebe bisküvisi var onda. Koycam kalorili olsn benm bebiş zayıf birazcık.
Yarin bal kabagi haslayip tattircam bakalim. Dediğin doğru aslinda meyve erken verdim gerçi sadece yaladi ama.. Yoğurt vereyim bende.

Kızlar günaydın bişey sorcam size benim bebiş bikaç gündür mukuslu kaka yapıyo böyle sümük gibi ama rengi sapsarı biraz tedirgin oldum çünkü genelde pütürlü kaka yapar.sizde de oldumu böyle? Kaka tahlili yaptırsam mı acaba

Kizlar bir şey soracagim. Kizim her gece yattiktan 1 saat kadar sonra cigliklarla ağlayarak uyaniyor. Korkutuyorlar mi kizimi bilemiyorum.. Var mi boyle bir şey yasayan? Yatagina çörek otu at dediler,onu yaptim. Okuya ufleye koyuyorum yatagina. Kiyamiyorum öyle aglamasina... :KK43:

X