2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ben 15. Haftada bir atak var diye hatırlıyorum canım belki daha onu atlatamamistir. Çünkü yanılmıyorsam 15le 19 arası o atak.
Hakliymissin canim, senin tablo daha aciklayiciymis. Bende oturmus bekliyorum 19 haftalikken cosucak bu diye, birden bire olunca sasirmistim. Cok tesekkür ederim, resmini aldim tablonun.

Hakliymissin canim, senin tablo daha aciklayiciymis. Bende oturmus bekliyorum 19 haftalikken cosucak bu diye, birden bire olunca sasirmistim. Cok tesekkür ederim, resmini aldim tablonun.

Rica ederim canım bende arada bakıyorum. Benim oğlan da 18. Haftanın içinde ve bazen çok huysuz oluyor hala atak döneminde olduğumuz için normal karşılıyorum. Sabır az kaldı diyorum :)

Bayanlar benim kızımın çok salyası akıyor. Diş için erken diye düşünüyorum çünkü oğlum 10 aylıkken çıkarmıştı. Sizde de var mı bu problem
bir aydır sular seller gibi bizimkninde hatta dikkat et hasta ettim ben önü sürekli ıslak, kucağımdayken omuz başımı ıssırmaktan hiç kuru bıramıyor sağolsun:) ilk oğlum 5. ayda çıkarmıştı ama hatırlamıyorum salya varmıydı bunda dediğim gibi çok fazla...bakalım ne zaman çıkaracaklar....

bir aydır sular seller gibi bizimkninde hatta dikkat et hasta ettim ben önü sürekli ıslak, kucağımdayken omuz başımı ıssırmaktan hiç kuru bıramıyor sağolsun:) ilk oğlum 5. ayda çıkarmıştı ama hatırlamıyorum salya varmıydı bunda dediğim gibi çok fazla...bakalım ne zaman çıkaracaklar....

Aynen önlük yetiştiremiyorum. Hem çok kusuyor benim bebeğim. Hemde çok salyası akıyor. Şimdi birde baloncukları yapmaya başladı salyası az gibi.

Aynen önlük yetiştiremiyorum. Hem çok kusuyor benim bebeğim. Hemde çok salyası akıyor. Şimdi birde baloncukları yapmaya başladı salyası az gibi.
aynen peynirimsi sulu kusuyor azda olsa:)baloncuklar meşhur zaten bir ara iki alt taraf kırmızılaştı sanki sonraki gün baktım bişey yok:)şu ara malesef hasta karşı komşum sağolsun oğlu öksürüyordu baktı temizlik yapıyorum ver bakayım dedi ve farketmemiştim malesef önüde sürekli ıslak günde 3,4 keez üstünü değiştiriyorum dikkat ediyordum ama olacağı varmış cumartesiden beri hem öksürük hem burun akıntısı çok şükür dün biraz düzeldi ağlayacaktım bir ara o derece tıkanmıştı....

aynen peynirimsi sulu kusuyor azda olsa:)baloncuklar meşhur zaten bir ara iki alt taraf kırmızılaştı sanki sonraki gün baktım bişey yok:)şu ara malesef hasta karşı komşum sağolsun oğlu öksürüyordu baktı temizlik yapıyorum ver bakayım dedi ve farketmemiştim malesef önüde sürekli ıslak günde 3,4 keez üstünü değiştiriyorum dikkat ediyordum ama olacağı varmış cumartesiden beri hem öksürük hem burun akıntısı çok şükür dün biraz düzeldi ağlayacaktım bir ara o derece tıkanmıştı....

oy kuzucuğu öp yerime geçmiş olsun. kaç günlükki bebişin ilaç falan kullanabildin mi?

oy kuzucuğu öp yerime geçmiş olsun. kaç günlükki bebişin ilaç falan kullanabildin mi?
öpüyorum cnm:)seve seve:)hiç doyamıyorum öpmeye koklamaya:)))127 günlük cnm öksürük şurubu ve antibiyotik verdi çok kararsız kaldım kullandım ama pazartesi ishal oldu antibiyotikten hemen kestim o yüzden şimdi hırıltı kaldı sadece nefes bile alamıyordu yavrum aspilatör çok iyi geldi nefesi açıldı ilk zaman tabi....cumartesi kontrolü var ama yarın götüreceğim antibiyotiği kestiğim için ....

canım geçmiş olsun.benim oğlumda hastaydı öksürük yoktu ama burun akıntısı tıkanıklık vardı.belki yardımcı olur diye yazmak istedim.ben yurtdışında yaşıyorum doktor sadece burun damlası verdi ve sık sık dışarı çıkartıp hava aldırın ve odasını sık sık havalandırın dedi.birde nemlendirirsen uyuduğu odayı.biz bunları yaptık çok faydası oldu.çok şükür geçti ilaç kullanmadan.türkiyede genelde bebek hasta olunca sarıp sarmalarlar ve dışarısı soğuk diye çıkarmazlar.havaya göre giydirip çıkartırsın kapalı burnun açılmasında baya faydalı oluyor.inşallah tamamen iyileşir.acil şifalar diliyorum

:nazar::KK200: kizlar kizimin salyasi bitmedi bende suphelendim agzina baktim cikan disin yaninda bir dis daha cikarmis ucu cok az digeri alttan iki dis birden cikardi cok mutluyum :KK76::KK45:

Darısı bizlere canım. Benim oglusumun da salyasi çok fazla akiyo ağzıma elime yüzüme her tarafıma bulasiyor :) birde elini yumruk yapıp ağzına sokuyor gerçi ne bulursa ağzına sokmaya çalışıyor :) yaklaşık 2 aydır böyle ve oğlum 5. Ayın içinde artık .

Darısı bizlere canım. Benim oglusumun da salyasi çok fazla akiyo ağzıma elime yüzüme her tarafıma bulasiyor :) birde elini yumruk yapıp ağzına sokuyor gerçi ne bulursa ağzına sokmaya çalışıyor :) yaklaşık 2 aydır böyle ve oğlum 5. Ayın içinde artık .

Insallah kisa zamanda cikartir sende o da rahat eder.
Benim kizimin kakasi normale dondu hafif civik ti simdi normal.
Disi cok hosuna gitti herhalde parmak hep altta disine dokuyor.
Rahat biraksa foto cekicem ama rahat durmuyor

Bebislerinizi oturtmaya basladinizmi ve ek gidaya ne zaman gececeksiniz kac ayliksiniz

Bebislerinizi oturtmaya basladinizmi ve ek gidaya ne zaman gececeksiniz kac ayliksiniz
Artık yatmak istemiyoruz ki. Pusetinde oturuyor. Çok fazla oturtmamaya özen gösteriyorum. Ek gıdaya başlamadım saha var diye düşünüyorum hemşiremiz sütün yetiyor daha başlama dedi. He bu arada başlayanlar önce yoğurtla başlamalılarmış hemşiremiz dedi valla. :) bu arada 126 günlüğüz:KK73::KK73:

X