2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Sağol cicim evet 150 günlük olduk bugün sabah bir baktım dış :)
hayırlı olsun ilk dişiniz.hiç bir belirti yasamadan mı cıkardınız dişinizi ates falan masallah?biz 135 günlügüz kasınıyor sürekli ama diş yok daha ateslenmesi en korktugum şey.ateslenmedende diş cıkabiliyor yani?

hayırlı olsun ilk dişiniz.hiç bir belirti yasamadan mı cıkardınız dişinizi ates falan masallah?biz 135 günlügüz kasınıyor sürekli ama diş yok daha ateslenmesi en korktugum şey.ateslenmedende diş cıkabiliyor yani?

Yok ateş olmadı hiç çok şükür dün baya agrasiftik ama :)
Biz 3 aydan beri dislerde uğraşıyoruz salya ısırmak istiyor felan bugün patladi şükür.

Kızlar herkeze Merhaba umarım sizde bebislerde iyisunizdir
Biz bugün disimizi çıkardık ilk alttan :)
Mutluluktan ağladım darısı başınıza çok güzel bir duygu valla

gercekten mı cnm hayırlı olsun ılk dısınız. cnm senın kız temmuzun kacında doğmustu bırde dıs belırtılerı nelerdı. benım bebeğim 29 temmuz dogumluda cok bez değiştırmeye basladım acaba bızımdemı cıkıyor erken değilmı???

POWERHACK POWERHACK uzun zamandr forumu takip ediyorm ama benide topige eklermisin?Oglumun adi Tuna. Beklenen doğum tarihi 14.08.2015 gerceklesen dogum tarihi 05.08.2015. Erkek anneleri size bir sorum olacak,oglunuzu sunnet ettirdiniz mi? Ettirdiyseniz ne zaman ve hangi yöntemle yaptrdnz? Sunnet ani ve sonrasi deneyimlernzi paylasir misnz? Benim oglumda 129 gunluk bu aralar sunnet ettirmeyi dusunuyorz.
Slm canım biz 52 günlük yaptırdık çünkü 2 aydan sonra uyutuyorlar sadece iğne ile uyuşturup yapıldı sonrasında 1 hafta sıkıntı çekti oda çok normal sadece çişini yaptığında ağlıyordu hemen altını aldık rahatlıyordu büyüyünce daha da sıkıntılı geçiyor emin ol geç bile kalmışsın

Hayırlı olsun canım darısı başımıza belirrileri neydi bizimde el hep ağızda sanki yanlarda kabartı var

A sağol canım bizimkide öğle idi ne bulsa kemiriyor her yer salya idi çok şükür atlattik suan ateşi de yok çok şükür

gercekten mı cnm hayırlı olsun ılk dısınız. cnm senın kız temmuzun kacında doğmustu bırde dıs belırtılerı nelerdı. benım bebeğim 29 temmuz dogumluda cok bez değiştırmeye basladım acaba bızımdemı cıkıyor erken değilmı???

Teşekkür ederiz :)
Salya akitmasi ve herseyi kemirmesi idi.
Ve baya ishal neredeyse ensesine çıkıyordu kakasi okadar civik.
Zor temizliyordum. 17 temmuz dogumluyuz biz bayramın ilk günü dünyaya geldi..

Kizlar sizin bebisler yere birakinca duruyorlar mi benim son 1 haftadır hep kucak istiyor yere indirdigimde cok ağlıyor babada da durmuyor hep beni istiyor ne yapacagimi şaşırdım hiç biseyle oynamak istemiyor
canım benim oğlumunda oyuncağı benim genelde kucakta ama zaman zaman duruyor bırakınca.babasındada duruyor neyseki tabi acıkmadığı sürece:) büyüme atağı dönemlerinde oluyor daha çok kucak istiyorlar birde tabi anneye dahada bağlanıyorlar büyüdükçe.

Kızlar herkeze Merhaba umarım sizde bebislerde iyisunizdir
Biz bugün disimizi çıkardık ilk alttan :)
Mutluluktan ağladım darısı başınıza çok güzel bir duygu valla
ay canım gözün aydın:) bizimkide çenem parmaklarım dahil bulduğu herşeyi kemiriyor salya desen o biçim sanırım yaklaştı bizimde ama daha 3,5 aylık.

ay canım gözün aydın:) bizimkide çenem parmaklarım dahil bulduğu herşeyi kemiriyor salya desen o biçim sanırım yaklaştı bizimde ama daha 3,5 aylık.

Biz 3 aydan beri salya ve kemirmeyle ugrasiyorduk çocuk vampire dönmüştü önlük desen yetistirememistik.
Çok şükür çıkardık rahatladim biraz oda bende :)
Biz 2 ay süresini çektik sizinki cikarirmi bilmem. Ben 3 aylık ken cikarmisim alt disimi

Teşekkür ederiz :)
Salya akitmasi ve herseyi kemirmesi idi.
Ve baya ishal neredeyse ensesine çıkıyordu kakasi okadar civik.
Zor temizliyordum. 17 temmuz dogumluyuz biz bayramın ilk günü dünyaya geldi..

cnm pekı gunde kac kere kaka vardı sıvı olarak bırde renk farklılıgı oluyormuydu? valla kusurumA bakma cnm cocuk ıshal dıye doktora goturcemde goturmekte ıstemıyorum hastalık kapmasın dıye sana o yuzden soruyorum

Slm canım biz 52 günlük yaptırdık çünkü 2 aydan sonra uyutuyorlar sadece iğne ile uyuşturup yapıldı sonrasında 1 hafta sıkıntı çekti oda çok normal sadece çişini yaptığında ağlıyordu hemen altını aldık rahatlıyordu büyüyünce daha da sıkıntılı geçiyor emin ol geç bile kalmışsın
Geçmiş olsun canım darısı başımıza.klasik yöntemle mi yoksa klamp çan sistemiyle mi oldu?sonrasında tuzlu suya filan oturttunuz mu?

cnm pekı gunde kac kere kaka vardı sıvı olarak bırde renk farklılıgı oluyormuydu? valla kusurumA bakma cnm cocuk ıshal dıye doktora goturcemde goturmekte ıstemıyorum hastalık kapmasın dıye sana o yuzden soruyorum

Sarı hafif yesilimsi 4 kere civik yaptığı oluyor yavaş yavaş düzelir diyorlar.
Sorma bizde ishal için goturucektik bir gittik 15 sıra var çocuklar öksürüyor kimisi ateşten gelmiş allah dedim eşime hemen eve çocuk hasta olucak aynı havayı soluyoruz bide :/.
Her yerde salgın var aman dikkat

Kizlar biz 16 haftalik olduk, bebegim hic olmadigi kadar huysuz, huzursuz sürekli agliyor. Gece uykusuna dalana kadar bi güzel cektiriyo ama sonra güzel uyuyor. Gün icerisinde cok zor geciyor. O kadar agliyo ki artik gözünden yaslar bile akmaya basladi, insan öyle görünce cidden fena oluyo:KK61:
Bidahaki büyüme atagi 19 haftalikken diye biliyorum, acaba biz simdiden mi basladik?

Kizlar biz 16 haftalik olduk, bebegim hic olmadigi kadar huysuz, huzursuz sürekli agliyor. Gece uykusuna dalana kadar bi güzel cektiriyo ama sonra güzel uyuyor. Gün icerisinde cok zor geciyor. O kadar agliyo ki artik gözünden yaslar bile akmaya basladi, insan öyle görünce cidden fena oluyo:KK61:
Bidahaki büyüme atagi 19 haftalikken diye biliyorum, acaba biz simdiden mi basladik?

Ben 15. Haftada bir atak var diye hatırlıyorum canım belki daha onu atlatamamistir. Çünkü yanılmıyorsam 15le 19 arası o atak.

Screenshot_2015-12-15-13-31-40.png

Canim Bak burdan aquarius24 aquarius24

Biz 3 aydan beri salya ve kemirmeyle ugrasiyorduk çocuk vampire dönmüştü önlük desen yetistirememistik.
Çok şükür çıkardık rahatladim biraz oda bende :)
Biz 2 ay süresini çektik sizinki cikarirmi bilmem. Ben 3 aylık ken cikarmisim alt disimi
sanırım bizimde daha zaman var şuan dişler hazırlık aşamasında:) sanada maşalah çok erken çıkarmışssın kızında sana çekmiş o açıdan sanırım fazla bekleyemdi:))

X