2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlar Acd kullanan varmi kaç damla veriyorsunuz bana günlük 15 damla dendi ama çoğu yerde 10 damla veriliyomus şaşırdım fazlalığı bingildagin erken kapanmasına etki ediyomus oda riskliymis siz ne diyosunuz ?
ben 10 damla veriyorum cnm

Benimki ekimde dogacakken 30 ağustosta olu doğum yaptim ağustos annesi oldum oğlumu unutamadim. yine hamile kalmak istiyorum
canım çok üzüldüm başın sağolsun Allah sabır versin,en hayırlı zamanda Allahın izniyle yeniden hamile kalıp bebeğini kucagına alırsın inşallah

Kizlar 3. Ay aşısı nedir yaptiranlar ?
bize doktor 3. ayda aşı var dedi ama ismi neydı suan hatırlamıyorum eve gidince bakmam lazım aşı karnesine

kızlar bişey sorcam sizin beb işler dönmeye başladımı.benimki bikaç kere döndü 3 ayını doldurdu yüz üstü yatırmıştım yana attı kendi iki kere
canım bizde bugün 10 haftalığız.benim oğlumda sırt üstü yattığında yana gövdesini döndürebiliyor.bir haftadır büyüme atağındayız bunu öğrendi galiba:)

Kızlar bugün emziren anne içeceği DİE bisey aldm sanırım süt kalitesini artırmak için kullanan var mi

Kızlar bugün emziren anne içeceği DİE bisey aldm sanırım süt kalitesini artırmak için kullanan var mi
canım ben lactamil ve humana still tea kullanıyorum memnunum ,normalde sütüm çok fazla değil bunlar ve bikaç yiyecekle destekleyip mama kullanmadan yetiyo sütüm ama dikkat etmesem azalıyo,lactamil tarzı içeceklerde annede süt verirken belli maddelerin takviyesini yapıyo dolaylı yoldan süt kalitesine de etki ediyodur bence

Ben rezene içiyorum ve oğlum sürekli emmek isteyen bir bebek gelisimide çok güzel çok şükür süt için bol bol su ve rezene

İyi geceler kizlar. KıZIMDA konak oldu küçük bir alanda. Karbonatli su veya z.yagi ile geçer dediler ama var mi kullanan konagi olan...?

İyi geceler kizlar. KıZIMDA konak oldu küçük bir alanda. Karbonatli su veya z.yagi ile geçer dediler ama var mi kullanan konagi olan...?
cnm benm bebeiştede olmştu hemde baya bi alana yayılmıştı kabuk şeklinde banyodan önce zeytin yağı sürdm müslin bezle yedirdim biraz beklettikten sonra chicconun konak tarağıyla taradımgeçti ama 1 haftayı buldu geçmesi

bide mustelanın konak şampuanıyla yıkadım köpük şeklinde olan halada onu kullanıyorum bidaha olmadı çk şükür

Canim benim oglusumda da konak basliyck gibiydi amahenuz kahverengiye donmemisti banyosundan yarim saat once zeytiyagi surdum daha sonra tarakla gerye dogru taradim saclarini su an nerdeyse bittti

Lady5889 .!.:
Kizlar biz bugün 77 günlügüz, doktordan geldik boyumuz 68cm kilomuz 7.000gr cikti, benim oglumun büyümeye acelesi var gibi :) yasitlarina göre boyu baya bi uzun cikti, kilosuda boya göre normal denildi.
Masallah canim bizde bugun 101 gunluguz 3 gun once saglik ocagina gitmistik 62 cm 6500 gr cikti bebisler buyumek icin sabirsizlaniyor

Canim benim oglusumda da konak basliyck gibiydi amahenuz kahverengiye donmemisti banyosundan yarim saat once zeytiyagi surdum daha sonra tarakla gerye dogru taradim saclarini su an nerdeyse bittti
Bugün banyo öncesi hemen yapicam. Kizimin da yumuşak acil renk yeni basliyor sanirim..

Kizlar biz bugün 77 günlügüz, doktordan geldik boyumuz 68cm kilomuz 7.000gr cikti, benim oglumun büyümeye acelesi var gibi :) yasitlarina göre boyu baya bi uzun cikti, kilosuda boya göre normal denildi.
maşallah cnm senin bebiş baya aceleci anne sütümü alıyo sadece baya bi yaramış sütün.benm bebiş 90 günlükken 5815 gr 63 cm di

maşallah cnm senin bebiş baya aceleci anne sütümü alıyo sadece baya bi yaramış sütün.benm bebiş 90 günlükken 5815 gr 63 cm di
Evet canim sadece anne sütü aliyor, benim bebis iri dogmustu 55 santim ve 4.300gr o yüzden baya bi istahli, cok sükür sütüm yetiyor istahina ragmen. insallah böyle devam eder..
Senin bebiste iyi masallah olmasi gerektigi gibi:)

Birde anne sütüyle kilo alan bebekler hareketlenince cok cabuk kilo veriyor diyorlar, o yüzden emiyolarsa bol bol emzirin kizlar

Merhabalar sevgili anneler, sizdendir bir ricam olacak acaba bebeğiniz uyku düzeni Nasıl paylaşabilir misiniz ? Kaçta uyuyor , gece kac kere kalkıyor , her kalktığında kendi kendine mi uyuyor, gece kalktığında emziriyor musunuz ? Paylaşırsanız cok sevinirim

benim oğlumun doğduğundan beri gece uykuları iyi ve düzenli.şimdi 2,5 aylık nerdeyse gündüz birkaç saat belki daha az uyuyor bazen.ama gece genellikle birkere uyanıyor 5-6 saatlik uykudan sonra emziriyorum uyuyor tekrar.bazende kesintisiz bir 9-10 saat uyuyor maşallah.kendi kendine daldığı olmuştu ama ben genelde uyutup öyle koyuyorum yatağa ama öğretmek lazım tabi.bizim ki böyle şimdilik.

ozaman bikere daha maşallah bebişine.benm bebiş biraz zayıf kilosuna göre boyu uzunmuş doktor ince uzun bi çocuk olcak dedi.gündüz emiyo 2-3 saatte bir eskisi gibi sık emmiyo artık

benim oğlum gündüz kesik kesik 3 saat fln uyuyo gecede 8-9 gibi uyuyo emziriyorum beşiğine koyuyorum kendi uyuyo gece 3-4 gibi uyanıyo emiyo 7.30-8 gbide uyanıyo şmdilik böyle bi düzen oluşturdu kendi bakalım devam edicekmi

mrb cnm ben gece emzırıyorum 4 saatte bır daha cok yarıyor gıbıme gelıyor ozaman sutum. bırde gece emzırmek bol sut yapıyor bende oyle oluyor. sana sunu sorcaktım cnm aksam emzırıp yatırıyorum kendı dalıyor demıssın ya uyanıkmı koyuyorsun yatağa nasıl dalıyor benım bebek emerek dalıyor boyle olmaasını ıstemıyorum oğlumda cok zorlandım sonra..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…