2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benm oğlum 95 günlük canım,gündüz 3 saat falan uyuyo toplamda genelde uyanık.gece uykusuna dalması 12 yi buluyor erkene çekmek için çok uğraştm ama sonuç vermedi. 11 de karanlık sessiz odaya götürüyorm sallanan beşiğinde sallıyorm iyice mayışıyor sonra emziriyorm meme de dalıyor sonra yatağına yatırıyorm.gece 4 saatte bi uyanıyo ama ben o kadar beklemiyorm 2 saatte bi emzirmeye çalışıyorm yoksa mastit oluyorm,sabah da 10 da uyanıyo

bende uyandırıyodum doktor uyandırma uyku düzeni bozulur dedi bende uyandırmıyorum gündüz emzirip telafi ediyorum geceyi.evet cnm uyanık koyuyorum 7 gibi emiyo 8 gibi beşiğe koyuyorum chiconun ay dedeli ışıklı müzikli bi oyuncağı var beşiğe astım ona bakarak dalıyo uyuyo bazen mızırdanıyo ama uzun sürmüyo dalması.gece uyandığında da aynı şekilde emzirip altını değiştirip yatırıyorum beşiğe uyuyo ama gündüz bazen emmeden uyumuyo ozaman memede uyutup yatırıyorum

Kızlar üç buçuk aylık bebeğim grip oldu ne yapacağmi şaşırmış durumdayım anne sütü de almıyoruz mama ile besleniyor manasını yemiyor hep kusuyor ve huzursuz doktora gittik sadece ateş dusurucu ilaç verdi başka bişey yok neyapacam ben kızlar bebeğim çok küçük biliyorum ama yapabileceğim birseyler var mı

oyun halısını ve chiconun ay dedeli ışıklı müzikli oyuncagını nerden aldın cnm ayrıca fıyatı en ucuz nerde?

Arkadaslar ek.gidaya gecen var mi haftaya bizde 5.ayimiza.giriyoruz..simdiye kadar anne sutunden baska bisey almadik..
Ama calisiyorum.12de emziriyorum 4.30 geliyorum.isten sizce dayanabilirmi.yoksa az az biseyler versemmi ki bilemedim sizler basladiniz mi

Biz baslamadik daha sen benden 3 gun sonra doğum yapmissin ben 6 aylık ken başlamayı düşünuyorum biz mama ile besleniyoruz

ben işyerinde sağıyorun ertesi gün ben yokken veriyolar

Nane o

Nane otunu bilirmisinoz bilemiyorum eger varsa kurutulmusunu az bisey kaynatin 1 cay kasigi verin

Kizlar bebeğinize 3. Ayında göz muayenesi yaptirdinizmi? Bizim asi kartında var ama bikaç doktor henüz erken olduğunu bi problem görüldüğünde götürülmesi gerektiğini solemis

Kizlar bebeğinize 3. Ayında göz muayenesi yaptirdinizmi? Bizim asi kartında var ama bikaç doktor henüz erken olduğunu bi problem görüldüğünde götürülmesi gerektiğini solemis

Biz yapturmadik canım bugün tam 3 ayini doldurdu bebeğim öyle bişey söylemedi de bize.

kızlar bizde bi türlü işitme testini yaptıramıyoruz ne zaman gitsek minnoş bi türlü uyur vaziyette olmuyo,uyanık hiç mi olmuyo ya

2.ay bitiminden üç buçuk aya kadar ilk doz yapılması gerekiyormuş ikinci ay da yapılması daha iyi diye duymuştum ... işitme testini dogunca yapmıyorlar miydi

2.ay bitiminden üç buçuk aya kadar ilk doz yapılması gerekiyormuş ikinci ay da yapılması daha iyi diye duymuştum ... işitme testini dogunca yapmıyorlar miydi
ıkıncı ayda karmayla bırlıkte agır gelmesın aylara yayalım dedı bızım doktor.işitme testi yapılmadı dogunca.
2. aydan ıtıbaren yaptırın dedı doktorumuz ama sımdıde denk getıremıyoruz bı turlu

Teste götürdüğünde emzirerek uyuttum canım ben öyle yapmıştım çok şükür 1 aylıkken hallettik biz

Ben rota virüsü aşısını yaptirtmayacagim. Bu virüs de aynı grip virüsü gibi her an değişime ugrayabilen bir virusmus. Yani yaptirsam bile yine de engelleyemeyebilirim. Yüzde yüz koruyucu değil. Birde Bu virüs bulasiciymis bulasabilmesi için bebeklerimizin başka insanların da kullandığı tuvaleti kullanması gerekir ki şu an öyle birşey mümkün değil :d o yüzden vazgeçtim .

bidahaki sefere bende öyle düşündüm testi yapıcak personelde bayanmış emerken deneyelim aksi gibi uyumıyacağı tutar kesin

Uyur uyur canım ben de iki defa götürdüm kulağın biri geçti fakat biri kaldı çocuk emerken ses çıkardığı için :) neyseki ikincide halloldu. Bayan personel olmaması ihtimaline karşın yanında emzirme onlugu goturebilirsin. Ben öyle yapmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…