2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlarr bugn karma aşımızı vurulduk yazık yavrumun nası canı yandı ama çok ağlamadı şükür.5340 gr olmuşuz 62 cm boyuda kilosu azmı kızlar 71 günlüğüz haftada 225 gr almış sizlerin nasıl kilo alımı
canım kilo alımın gayet iyi maşallah merak etme.biz de 48günlüğüz 1 hafta önce 4900 dü.

kızlarr bugn karma aşımızı vurulduk yazık yavrumun nası canı yandı ama çok ağlamadı şükür.5340 gr olmuşuz 62 cm boyuda kilosu azmı kızlar 71 günlüğüz haftada 225 gr almış sizlerin nasıl kilo alımı

Bizde yarın gidecegiz aşı için verem ve karma aşı olacak. Yarın 63 günlük olacağız inşallah. Bakalım oglusum kaç kilo olmuş ve boyu ne kadar uzamis. En son 4700gr ve 60 cm di sipacim :) bence kilo alımınız gayet normal canım :KK66: boyu da çok güzel maşallah :) bu arada senin bebis kaç kilo doğmuştu acaba ?

Kızlar doğum Yapalı 57 gün oldu ve regl oldum bugün. Erken gibi geldi bana.. Var mi hastalanan..?
Uykusuz gazlı bebek sadece biziz galiba hiç neler yaptığını anlatan yok.. Ben bu saate kadar gaz çıkarmakla ugrastim,gaz çıktı uyku kaçtı bu sefer oturuyoruz kizimla baş başa :)

Kızlar doğum Yapalı 57 gün oldu ve regl oldum bugün. Erken gibi geldi bana.. Var mi hastalanan..?
Uykusuz gazlı bebek sadece biziz galiba hiç neler yaptığını anlatan yok.. Ben bu saate kadar gaz çıkarmakla ugrastim,gaz çıktı uyku kaçtı bu sefer oturuyoruz kizimla baş başa :)

Emzirmiyor musun canım adeti geciktiriyor emzirmek. Ben daha adet olmadım böyle çok rahat :) ama tabi ne kadar erken düzene girerse iyidir takma kafana.
Uykuya gelince benim oğlum gece uyuyo şükür ama gündüz uyuduğu söylenemez :)

Emzirmiyor musun canım adeti geciktiriyor emzirmek. Ben daha adet olmadım böyle çok rahat :) ama tabi ne kadar erken düzene girerse iyidir takma kafana.
Uykuya gelince benim oğlum gece uyuyo şükür ama gündüz uyuduğu söylenemez :)
Emziriyorum canım mama vermiyorum o yüzden anlamadım neden geldiğini.. Seviyordum ben eski temiz hali yaa :KK43:

Bende emzirirken regl oldum hemde 44gunlukken.
Lohusa kanım 20.gunu kesilmesti.
Ve ben 2.ay regl oldum 15 gündür görüyorum düşün ilk regl de 15 gun sürmüştü.
Benimde bebeğim huzursuz Nazlı gazlı sürekli ağız açık ağlıyor 2 guluyoruz 5 agliyoruz misali.

Bizde yarın gidecegiz aşı için verem ve karma aşı olacak. Yarın 63 günlük olacağız inşallah. Bakalım oglusum kaç kilo olmuş ve boyu ne kadar uzamis. En son 4700gr ve 60 cm di sipacim :) bence kilo alımınız gayet normal canım :KK66: boyu da çok güzel maşallah :) bu arada senin bebis kaç kilo doğmuştu acaba ?
boya gidiyo cnm benm bebiş kıyafetleri hemen küçülüyo 3-6 ay giyiyo hep artık.3500 gr doğmuştu benm bebiş hastaneden çıkarken 3200 dü

ben daha olmadım cnm bakalım nezaman gelcek.benim bebek gazlı değil çk şükür doğduğundan beri alttan gazını kendi rahat çıkarıyo üstten gaz biraz sıkıntıydı artık onuda rahat çıkarıyo büyüdü artık bnm bebişte gündüz uyumayı sevmiyo gece güzel uyuyo ama

Bende emzirirken regl oldum hemde 44gunlukken.
Lohusa kanım 20.gunu kesilmesti.
Ve ben 2.ay regl oldum 15 gündür görüyorum düşün ilk regl de 15 gun sürmüştü.
Benimde bebeğim huzursuz Nazlı gazlı sürekli ağız açık ağlıyor 2 guluyoruz 5 agliyoruz misali.
Senin zormuş canım 2 ayın 30 günü kanamalı... Aynı durumdayız desene bebisler 3 ayı geçirince duzelir diyorlar sabırsızlıkla bekliyorum...gazimiz bitsin başka bir şey istemiyorum valla..

ben daha olmadım cnm bakalım nezaman gelcek.benim bebek gazlı değil çk şükür doğduğundan beri alttan gazını kendi rahat çıkarıyo üstten gaz biraz sıkıntıydı artık onuda rahat çıkarıyo büyüdü artık bnm bebişte gündüz uyumayı sevmiyo gece güzel uyuyo ama
Maşallah canım gazı derdi olmasın da uyumasin.. Buyuyorlar çok çabuk

Senin zormuş canım 2 ayın 30 günü kanamalı... Aynı durumdayız desene bebisler 3 ayı geçirince duzelir diyorlar sabırsızlıkla bekliyorum...gazimiz bitsin başka bir şey istemiyorum valla..

Ben 3 aylık iğne vuruldum onun yan etkisi imiş lanet olası iğne yüzüne pisik oluyorum korunucam die.
Sorma canım ya gece 2 de arabayla turladik arabadan uyuyor anca
Biz 93 günlüğüz ama geçmedi :KK43:

içim rahatladı cnm sadece anne sütü alıyo o yüzden zayıf demekki
hatta sana bır ornek vereyım benım tanıdığın bebeği bızımkılerden 1 ay buyuk 5 kılo cıkmıs doktor ıyı demış herkes ne derse desın doktor ıyı dedıyse hıcbırsey vermem dıyomus sadece anne sutu verıyomuş o yuzden kıloyu sorun etme sağlıklı olsunlarda cnm..

kızlar bısey soracağim bebeklerınızle neler yapıyorsunuz hangı oyncakları aldınız? bırde guluyormu sızınkıler benımkı cok nadır guluyor...

kızlar bısey soracağim bebeklerınızle neler yapıyorsunuz hangı oyncakları aldınız? bırde guluyormu sızınkıler benımkı cok nadır guluyor...
benimki 35-40gunlukken sabahları yavaş yavaş minik gülümsemeler başladı 50 gunluk cıvarı bariz sesli guluyo artık, bıde besıktekı donencedekı oyuncaklara onceden bakmıyodu bıle bıkac gundur onlar dondukce heyecanlanıp gulmeye basladı bu arada 56 gunluguz

emziriyomusun? çünkü emzirenler çok geç regl oluyor.1 yılı bulabiliyor.

X