2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Öğretmen olan anneler, benim doğum iznim 30 ekim de bitiyor. Sonra rapor alıp, sonra da heyet raporu almayı planlıyorum, ben ilk raporu 30 ekimden önce mi almalıyım, yoksa iznin gittiği gün mü? Bi de aranızda heyet alan var mı? Nasıl alınıyor?

Öğretmen olan anneler, benim doğum iznim 30 ekim de bitiyor. Sonra rapor alıp, sonra da heyet raporu almayı planlıyorum, ben ilk raporu 30 ekimden önce mi almalıyım, yoksa iznin gittiği gün mü? Bi de aranızda heyet alan var mı? Nasıl alınıyor?

Benimde Kasım in ortasında bitiyor bende rapor alicam. Önce doktorumdan alırım sonra heyet. Heyet nasil aliniyor bende bilmiyorum bilen varsa bi aydinlatsa süper olur :)

31 ekinde alman lazım canım sabahtan alıp verirsin. Heyet raporu zor veriliyor torpilsiz diye biliyorum.. İnşallah alabiliriz de rahat ederiz..

Bn medicanadan almıştım ama hamilelikte sorun yaşamamıştım. Beni takip eden doktor olunca hemn vermişti

Ben ankarada yaşıyorum. Doktorum hem koru hastanesinde hemde özel bir tip merkezinde çalışıyor. Rapor almak için tip merkezi ne gitmem yeterli olur mu acaba

arkadaşlar merhaba.. Rabbim hepinize sağlıklı bebişler büyütmeyi nasip etsin. Sizler doğum yaptınız. ihtiyacınız ne biliyorsunuzdur..
Ablam doğum yapacak 1 hafta içinde.. İkinci bebeği.. Ben hiçbirşey almadım henüz.. Ne alabilirim? kıyafetten ziyade ne tavsiye edersiniz?

arkadaşlar merhaba.. Rabbim hepinize sağlıklı bebişler büyütmeyi nasip etsin. Sizler doğum yaptınız. ihtiyacınız ne biliyorsunuzdur..
Ablam doğum yapacak 1 hafta içinde.. İkinci bebeği.. Ben hiçbirşey almadım henüz.. Ne alabilirim? kıyafetten ziyade ne tavsiye edersiniz?
ablan sonuçta yabancı değil bence sor neye ihtiyacı varsa onu al ya da para olarak ver kendi ne isterse onu alsın

Kizlar bebisleriniz gündüzleri nasillar? Benimki 7 haftalik oldu 2-3 saat uyanik kaliyo sonra kisa kisa uyuyor arada, fakat uyanik oldugu cogu zaman emmek istiyor yani uyaninca bi 10-15 dakika emiyor gaziyla falan ugrasiyoz, 10 dakika oynuoz, hemen sıkılıp ağlıyoruz:) altini aliyoz sonra tekrar basa dönüp emmeyle basliyoruz uyuyana kadar. Birde cok aglayan bir bebek, uyanik oldugu zamanin cogunu aglayarak geciriyor.
cnm bnm bebiş sakin bi bebek derdi yoksa ağlamaz hiç kendi kendine oynuyo karnı doyduktan snra kısa şekerleme yapıyo gündüz çok uzun uyumuyo ben emme arasını açtım doktorun tavsiyesiyle 2-2,5 saatte bir emiyo gündüz

canım benimde geçenlerde tıkanmıştı sanırım göğüs ucunda beyaz bir nokta vardı her iki göğüs ucumda çok acıyordu.sürekli emzirdim.lanolin sürdüm ve silikon meme ucu kullandım.iyi geldi.senin tıkanma belirtileri ne?
on gün önce ateşlendim titreme fln geldi göğsümde kızarıklık oldu elime sert bezeler geliyodu bide kAlkana hep sütüm akardı akmaz oldu doktora gittim kanda enfeksiyon çıktı antibiyotik kullandım açıldı gibi sanki.bu beyaZlık nasıl bişey cnm tarif edermisn

X